Serhan Yenilmez

Başlatan nacho_grande, 30 Temmuz, 2010, 03:15:36

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hanac

Alıntı yapılan: nacho_grande - 05 Eylül, 2011, 12:42:42
Demirbaş' ın Kızılmaske, Flash Gordon ve Mandrake ilk sayıları için çizdiğim kapaklar var, ama zamanlama yüzünden baskıya yetişmeyince basılan kapakları Fatih Abi çizdi. Benimkiler de henüz basılmadı. Burada paylaşsam abes olur mu?

Serhan merhaba dostum,

Bizimle paylaşırsan çok seviniriz.

tommikser

Dostum şunu mormaske değilde KIZILMASKE olarak renklesen nasıl olur acaba?Bence demirbaş için çizdiğini de görelim.Basarsa zaten alacaz yok bazmazsa da görüp beğenmiş oluruz ;D

nacho_grande

DAMPYR

Alıntı yapılan: nacho_grande - 05 Eylül, 2011, 18:26:59
Peki Kızılmaske ile başlayalım o halde ;)

[IMG]http://i101.photobucket.com/albums/m74/nacho_grande/Phantomcover01.jpg[/img]

SÜPEEEEEEEEEEEEEEEEEEER Demirbaş Yayıncılık bu kapağı basmamakla çok yazık etmiş.Bu Kapakla kitaplar çerez gibi satılırdı valla........ :) Mandrake ve Gordon için çizdiğinide görebilirmiyiz acaba?

nacho_grande

Tabii ki, buyrun. Fakat bunlar henüz cilası bitmemiş işler. Renk ayarı, bazı küçük detaylar vs daha istiyor.

[IMG]http://i101.photobucket.com/albums/m74/nacho_grande/Mandrake0106.jpg[/img]

[IMG]http://i101.photobucket.com/albums/m74/nacho_grande/FlashGordon0304.jpg[/img]

HacıGeraltEmmi

Gordon'daki hatun kişi ve Kızılmaske'deki kurukafalı yumruk şahane olmuş. Diğer çizimleriniz de çok başarılı, daha fazlasını paylaşmanız dileklerimle.. Tebrikler.

DAMPYR

Evet başka çizdikleriniz varsa onlarıda görmek isteriz.söylenecek hiçbirşey yok.tek kelimeyle muhteşem.... :o :o :o

hanac

Serhan çizimler için teşekkürler.

Gordon kapağında dikkatimi çeken bir şey oldu,

Gordon'un sol bacağındaki çizmeyi görüyoruz ama duruşu sağ çizme gibi.

Bana mı öyle geliyor ?

Tarkan Kurt

Alıntı yapılan: hanac - 08 Eylül, 2011, 08:36:47

Bana mı öyle geliyor ?

Aynı şeyi ben de hissettim. Fakat genel olarak çizimleri beğendim.

kültürelgüncel

Çok güzel çalışmalar, başarılar...

nacho_grande

Alıntı yapılan: Tarkan Kurt - 08 Eylül, 2011, 08:47:12
Alıntı yapılan: hanac - 08 Eylül, 2011, 08:36:47

Bana mı öyle geliyor ?

Aynı şeyi ben de hissettim. Fakat genel olarak çizimleri beğendim.

Ters giymiştir hayta. :)

Peyami

En çok Kızılmaske'yi beğendim. Yumruk çok iyi duruyor. İkincim Mandrake. Gordon'da fena değil ama Game of Thrones'daki Prens Joffrey'i anımsattığı için midir nedir pek ısınamadım. Kişisel bir mesele yani  :D

Yalnız Mandrake'nin sağ eli biraz amfibyen görünümlü olmuş gibi geldi hocam, acaba yanılıyor muyum?

Bilhassa Kızılmaske kullanılmazsa yazık olur. En azından gelecek sayılarda değerlendirilmesini umuyorum.
Başarılar

darkwood

Gordon'u tip olarak pek benzetemedim, fakat hatuna laf yok.
Mandrake ise Abdullah'ın önünde biraz çocuk gibi kalmış.
Ama çizimler genel olarak güzel. Özellikle Kızılmaske nin yumruk çizimini bende beğendim.
Başarılar diliyorum.
Darkwood Sakinleri..

DAMPYR

Alıntı yapılan: darkwood - 08 Eylül, 2011, 15:59:35
Gordon'u tip olarak pek benzetemedim, fakat hatuna laf yok.
Mandrake ise Abdullah'ın önünde biraz çocuk gibi kalmış.
Ama çizimler genel olarak güzel. Özellikle Kızılmaske nin yumruk çizimini bende beğendim.
Başarılar diliyorum.

Evet Bayan çizimlerinde baya ustalaşmış....... ;) ;D

nacho_grande

Eleştiriler için çok teşekkürler. Eğer üzerlerinde oynayacak vaktim olursa fikirlerinizi değerlendireceğim.