Süper Teks Serisi

Başlatan DAMPYR, 08 Mart, 2023, 21:09:32

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

DAMPYR

Bonelli Renkli Yeni Bir Süper Teks Serisine Başlamış İlk Sayı 144 sayfa Tamamen Renkli Olduğu İçin Hiçbir Yayıncının Bu Seriyi Yayınlamaya Yanaşacağını Sanmam :

Konu: Berardi Giancarlo

Senaryo: Berardi Giancarlo

Çizimler: William

Renkler: GFB Çizgi Romanları

Konusu : Oklahoma Land Rush günlerinde, binlerce yerleşimci her ne şekilde olursa olsun yeni toprakların tahsisi ihalesine katılırken, Tex ve Carson her şeyi geride bırakmış küçük bir aile olan Paxton'ların savunmasını üstlenirler.Amaç bir gelecek geliştirmektir. Ancak açgözlülük pusuda beklemektedir: bu Başladığında, genellikle haksız rakiplerin ustaca neden olduğu kaos vardır topyekun!

DAMPYR

Şimdiye Kadar 18 Sayı Çıkmış Hepsi de Baştan Sona Renkli Diğer Sayı kapakları da Şöyle :

ve son çıkan sayı :

DAMPYR

Buda 1.Sayının Diğer Varyant Kapağı :

Saki

Oklahomayı biliyorum, MAXI 1 Teks. Ötekileri aylık seriden renkli çeşitli maceralar olmasın?

DAMPYR

Alıntı yapılan: Saki - 08 Mart, 2023, 21:45:49Oklahomayı biliyorum, MAXI 1 Teks. Ötekileri aylık seriden renkli çeşitli maceralar olmasın?
olabilir Saki Bonelli Sitesinde Fazla Bir Bilgi Yazmamışlar.Ama Favori Dediğine göre Dylandaki Gibi En Sevilen Maceraların Toplandığı Ve Renklendirildiği Sayılar Olabilir..

labirent

DAMPYR

Alıntı yapılan: labirent - 08 Mart, 2023, 23:20:24Çıksın da alalım.
Çıkacağını pek sanmıyorum tamamen renkli olduğu için maliyeti çok yayınevleri buna yanaşmaz...

Animvader

Hardcover, kuşe kağıt, Felix Koleksiyon neden olmasın  8)

Vassago007

Tamamı eski maceralardan oluşuyor bu seri. Basılmasına bence gerek yok.