Tex Klasik Seri Devam Etsin Kampanyası

Başlatan hanac, 17 Temmuz, 2023, 10:21:05

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

YzbVolkan

Alıntı yapılan: hanac - 18 Temmuz, 2023, 15:43:59YzbVolkan katılmadı kampanyaya Bayram abi, sana ispiyonlayayım.  ;D

Haha ha yazın beni de dostum :D
Cizgi romanlar gūnûnūzū aydınlatsın.

altay1944

Bütçem elverdiği sürece çıkan tüm fumettileri aldım. Tex bunlardan yalnızca biri (zagor ve tex okurken hiç bir zaman zevk almasam da ) çıkarsa gene alırım ama okuyacağım konusunda söz veremem. Basacak yayımevi belki kar eder de nathan basar ...Beni de yazın.
Yarabbi bildir de
ben beni bileyim. Beni bilen ben ile kendime geleyim. Benim bensizliğim
ile ben seni bileyim. Seni bilmeyen beni ben neyleyeyim...

Hz. Mevlânâ

YzbVolkan

Tex Renkli seri de devam etsin ;)
Cizgi romanlar gūnûnūzū aydınlatsın.

V

Asan eklemeleri yarın özenle yapacak..Kuyrukta bekleyelim bugün..
"İstemem,eksik olsun.."

Kinowa59

" Tex klasik seri devam etsin " kampanyası için diğer çizgi roman forumlarından ve derneklerinden de destek isteyebilir miyiz.

hanac

hanac

hanac

hanac

Alıntı yapılan: altay1944 - 19 Temmuz, 2023, 15:56:52Bütçem elverdiği sürece çıkan tüm fumettileri aldım. Tex bunlardan yalnızca biri (zagor ve tex okurken hiç bir zaman zevk almasam da ) çıkarsa gene alırım ama okuyacağım konusunda söz veremem. Basacak yayımevi belki kar eder de nathan basar ...Beni de yazın.

22 numara olarak sizi kaydettim.

http://altinmadalyon.com/altin/index.php?topic=17859.msg242876#msg242876

hanac

Alıntı yapılan: Kinowa59 - 19 Temmuz, 2023, 21:13:49" Tex klasik seri devam etsin " kampanyası için diğer çizgi roman forumlarından ve derneklerinden de destek isteyebilir miyiz.

Tabii ki, ama tek kriterimiz var. Korsan çizgi roman yayınlayanlar dahil edilemez.

Zaten onlar bu istediklerimizi çoktan balonlamıştır.

hanac

Caretta abiden bizi bilgi bombardımanına tutmasını isteyelim.

Klasik seri kaçıncı sayıda kalmıştı ?

Normal seri ile arada yayınlanmayan kaç sayı var ?

Hangi efsanevi maceralar var önümüzde ?

Kinowa59

Sayın hanac. " Korsan çizgi roman yayınlayan " derken, gene yarama tuz bastınız. Hâla bu hırsızlığı yapan hırsız oğlu hırsızlar var mı. Varsa, hırsızlık mührü yaşam boyu alınlarından çıkmasın diyorum. Çocukları tanıtılırken " hırsızın çocuğu " diye tanıtılsın diyorum. Okulda öğretmen tahtaya kaldırırken " hırsızın çocuğu sen kalk " diye hitap etsin diyorum. Bu, toplumun yüz karaları , alınları damgalı emek hırsızları aç kalsın. Ağaç kabuğu yesinler.  Şehir çöplüğünde yiyecek artıkları arasınlar.  Sürüm sürüm sürünsünler, sur dipleri evleri olsun inşallah.

barisvolkan

Tex altın seri ben barisvolkan,mustafa kandemir,sayıner olmak üzere toplam 3adet almayı taahhüt ederiz

hanac

Alıntı yapılan: barisvolkan - 20 Temmuz, 2023, 13:57:25Tex altın seri ben barisvolkan,mustafa kandemir,sayıner olmak üzere toplam 3adet almayı taahhüt ederiz

23, 24 ve 25 numaralar olarak sizleri kaydettim.

http://altinmadalyon.com/altin/index.php?topic=17859.msg242876#msg242876

Kinowa59

Tex klasik seri devam etsin kampanyası için bugün imza atan yok galiba.