Jeriko Yayını

Başlatan hanac, 09 Ağustos, 2010, 09:54:33

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

s.b

Judas yayınlanmaya başlandığına göre sıra Jeriko'ya gelmiş olması lazım. Ne dersiniz Haşim Bey. Jeriko'nun sırası daha gelmedi mi?

Hadi bakalım...

TAMAM MI DEVAM MI?

İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

kalidor

Hiç Jeriko okumamış biri olarak :-[ bu kampanyayı destekliyorum. Zamanında bir eskicide neredeyse tam takım bir  Jeriko görmüştüm ama çok kirliydi mikrop kaparım diye almamıştım :D
Crom! Ölüleri Say...

Tarkan Kurt

Bence de Jeriko yayınlanmalı ama ortalıktaki yayın bolluğunu düşünürsek, Judas tamamlandıktan sonra yayınlanmalı.

aa

Bence de HOZ uygun bulduğu bir zamanda yayınlamalı be elimizdeki eski baskılardan bizi kurtarmalı.
Esse Gesse Hayranı...

kuzguncuklu

sunu söylemek istiyorum ben zagor okucusuyum.Ama jeriko da cok sürekleyici bir cizgi roman okunmasini tavsiye ederim.ayrica jeriko cizgi romaninin baska özelligi her macerasinin 98 sayfada bitmesi.

hanac

Bu başlığın adını değiştirdim.

HOZ Comics yerine şimdilik birşey yazmadım.

Demirbaş yayınlarsa adını yazarız.

s.b

Evet şu mechulu bir karara bağlayalım artık. Jeriko kimden geliyor.
Hoz'dan mı, Demirbaş'tan mı?
Hodri meydan.
Hadi bakalım, biraz hareket.

pizagor

Zembla'ya hayır, Jeriko'ya evet :)
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

s.b

Jeriko'ya haydi haydi evet. Jeriko müthiştir.

s.b

Alıntı yapılan: hanac - 09 Ağustos, 2010, 09:54:33
Sami abi (s.b) den gelen bilgiler dogrultusunda bu basligi açtim.

Evet biraz daha bilgi rica edelim.  :)

İlk haberi verdiğimizden bu yana tam 23 ay olmuş. Jeriko hala belirsizliğini koruyor.

darkwood

Alıntı yapılan: s.b - 05 Temmuz, 2012, 14:10:48
Alıntı yapılan: hanac - 09 Ağustos, 2010, 09:54:33
Sami abi (s.b) den gelen bilgiler dogrultusunda bu basligi açtim.

Evet biraz daha bilgi rica edelim.  :)

İlk haberi verdiğimizden bu yana tam 23 ay olmuş. Jeriko hala belirsizliğini koruyor.

Eğer yayın düzenini oturtabilirse, aynı Kinowa'da olduğu gibi Demirbaş yayıncılıktan bu serininde devamı gelebilir. Yayın evi tarafından bildiğiniz gibi bu serinin ilk 3 kitabı daha önce basılmıştı. Bu basılan yayınlar için yeni Aslan Şükür kapakları ve ilave sayılar gelebilir.

Ama benim tercihim ilk etapta hali hazırda çıkan West, Kızılmaske, Mandrake, Gordon, Kinowa ve Savaş gibi daha çok sevilen 5-6 adet yayının "yeni ve klasik serileri ile birlikte" düzenli olarak çıkmasıdır.
Bunların yayın periodu oturduğu taktirde Jeriko, Zembla ve diğer yayınlar ise sonraki tercihim olur.

Darkwood Sakinleri..

Gambit

Alıntı yapılan: s.b - 05 Temmuz, 2012, 14:10:48

ustad 30 yayin var, ayda 1 tane ciktigini dusunursek, maksimum 7 ay var jeriko nun cikmasina, dayanalim az kaldi

saka bir yana da, jeriko ya niye ihtiyac duyuyor forumdakiler anlamakda zorluk cekiyorum. Jeriko her sahafda bulunabilecek bir yayin, gittigidiyor da bulunacak bir yayin

tum olay sirali olsun, bir kac okumadigimiz macerayi da okuyalim midir simdi ?

s.b

Alıntı yapılan: Gambit - 05 Temmuz, 2012, 23:24:52

tum olay sirali olsun, bir kac okumadigimiz macerayi da okuyalim midir simdi ?

Aynen yazdığınız gibi.
Gel Jeriko geeeeeeeeeeeeelllll.

aa

HOZ belki tamamlar....
Esse Gesse Hayranı...

yalcinerol345

Bu başlığın okunma sayısına baktığımda, Jeriko'nun ilgiyle karşılanacağına inandım.