En iyi Batman macerasi

Başlatan rumar80, 16 Ağustos, 2010, 15:13:22

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

rumar80

Bu kadar Batman'ciysek, Batman'i istemenin nedenlerini de yazıyorsak, buna da cevap veririz herhalde. Seçenek çok olunca seçim sayısını da arttırdım. Kolay gelsin

BAHADIR

Killing Joke haricinde hiçbirini okumadigim için yorum yapamiyacagim...Ama Türkçelerini okumaya her zaman talibim tabi...

rumar80

Aslında A Death in the Family, Dark Knight, Knightfall, Knightsend ve Hush türkçe yayınlandı

pizagor

Bunlarin kabaca yarisini ve belirtilmeyen birkaç albümünü daha okudum... "Dark Knight Returns" seçenegi olmadigi için 'diger'i de isaretledim...
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

rumar80

Dark Knight Returns'ü Frank Miller'in Dark Knight'ının devamı olduğu için özellikle yazmadım

tamerozcan

Jim Lee farkiyla benim gönlümde "Hush" ayri bir yerdedir...

Carnage

R.I.P,The Killing Joke ve The Long Halloween dedim.

Alperen

Year Zero, Killing Joke, A death in the family, Hush, Dark Knight. Yerim olsaydi Long Halloween'de diyecektim.

emre ozdamarlar

1 - The Killing Joke
2 - The Long Halloween
3 - Year One
4 - The Dark Knight Returns
5 - Knightfall

-Hush, Arkham Asylum ve Black & White'in görselleriyle kalbimde ayri yeri vardir.

kafkaesk

tamam killing joke'u da çok severim ama madem konu "en iyi macera",
öyleyse murderer/fugitive serisi diyorum.

connyapku

1- A death in the family
2-Killing joke
3-The dark knight returns
4-Knightfall
5-Year one

hennessy

Killing Joke
Knightfall
No man's land
Bruce Wayne murderer?/ fugitive
Long Halloween
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

HacıGeraltEmmi

En iyi maceralar benim okuyabildiklerimdir. Dolayısıyla bunlar ülkemizde yayınlanmış olanlar oluyor ;D mecburiyetten.

Tarkan Kurt

Benim Sıralamam:
1. Killing Joke
2. Year One
3. Long Hallowen
4. Hush
5. Batman Noel (Diğer)

s.b

Bu ankete cevap verebilmek için yabancı sayıları okumuş olmak gerekiyor. Yani beni aşar bu mevzu. Ama 3 sayılık Şşşş ve tel çiltlik Öldüren Şaka'yı okudum. Ayrıca yükselen mi düşen mi neydi o seriyi de okumuştum. Fakat bunlardan yola çıkarak "vay şu macerası ne kadar mükemmeldi" dediğimi hatırlamıyorum. Yani Batman kültürüm yok. Ama Bütün Batman'leri yayınlandığı sürece mutlaka alıp okuyacağımdan eminim.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN