Yildirim Örer SALLY - HOZ

Başlatan hanac, 17 Ağustos, 2010, 21:08:31

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

İlhan Yılmaz

Üstat Yildirim Örer bizimle Dago çizimlerinden bir kisim örnekleri de paylassa ne hos olurdu.

gamlıbaykuş

Isin açigi Dago ülkemizde yayinlanamaz mi acaba?
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

darkwood

Çizimler ve yasam hikayesi gerçekten müthis, kendisinin bir çok önemli eserde katkisi var. Sn.  Yildirim Örer tam bir çizgiroman adami. Türkiyede böyle önemli çizerler büyük ihtiyaç var. Bu degerli  birikimlerinin  ülkemizdeki yeni ve yetenekli çizerlere çok yardimci olacabilecegini düsünüyorum. Umarim gelecekteki planlarinda bu konu üzerindede çalismalar yapar..
Darkwood Sakinleri..

V

HOZ'dan Sally,Çelik Blek Teksas,Kinowa ve Jeriko hakkinda henüz bir açiklama gelmedi.

EKim'e Tüyap'a yeni yayinlarin birçogunu yetistireceklerini söylüyorlar sadece.Öncelik Marvel'lerde

sanirim.Fumettiler bekleyecek anlasilan..

"İstemem,eksik olsun.."

s.b

İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

hanac

Hayirli olsun.

HOZ sessiz sedasiz çikardi Sally'yi demek ki.

s.b

Henüz çikip çikmadigini ben de bilmiyorum. Bu sadece resim. Bakalim ne zaman raflarda görecegiz.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

rumar80

Dylan, örümcek yalan oldu, yenileri neden bekleyelim?   >:(

tommikser

Geçen gün Hasim beyle konustum telefonla.Sally'nin boyamalarini yapiyorum dedi.Konu bu degilde konustukça insanin morali falan kalmadi.Sanki dünya çökmüs bitmis gibi hissettim.Yayinlara devam edeceklermis ama biraz rolantiye almis dedigine göre Hasim bey.Bakalim insallah hersey düzelir.

hanac

HOZ daki durgunluk çok bariz.

Insallah sorunlarini çözerler.

gamlıbaykuş

Alıntı yapılan: gunessemerci - 25 Ekim, 2010, 09:47:56
Geçen gün Hasim beyle konustum telefonla.Sally'nin boyamalarini yapiyorum dedi.

Boyamalar derken, tam olarak nasil yani? Renkli olarak mi çikacak yoksa kapak boyamasi alan mi? Merak ettim...
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

tommikser

Alıntı yapılan: gamlibaykus - 25 Ekim, 2010, 18:12:58
Alıntı yapılan: gunessemerci - 25 Ekim, 2010, 09:47:56
Geçen gün Hasim beyle konustum telefonla.Sally'nin boyamalarini yapiyorum dedi.

Boyamalar derken, tam olarak nasil yani? Renkli olarak mi çikacak yoksa kapak boyamasi alan mi? Merak ettim...

Konusmamizda ve sonrasinda anladigima göre kapaklari renklendiriyordu.Zaten tümünü beklemiyorum.Hos artik kitap bekleyeyim mi onu bile bilmiyorum.

Sinan Başak

Hoz kredisini süratle tüketiyor. Umarim Swing sonuna kadar gider. Artik bir açiklama yapma tenezzülünde bile bulunmuyorlar.

hanac

HOZ fuara 4 yayin ile katiliyormus.

Swing, Dylan Dog, Sally ve Wasteland (Çorak Topraklar)

darkwood

Hoz'un basmaya hazirladigi yerli yayini kitap sanirim Sally olmali, artik zamani geldi. Baslasin düzenli ve kaliteli bir yayin olsun.
Darkwood Sakinleri..