Dizi Muhabbeti

Başlatan Bezgin Bekir, 20 Ağustos, 2010, 16:40:24

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

doktor1881

Animvader

Alıntı yapılan: doktor1881 - 10 Mayıs, 2016, 15:40:48
Yazımın kaynağı (ben onların yalancısıyım ;D)

http://cimsir.com/dizi-haberleri/en-cok-izlenen-yabanci-diziler.html

Game of Thrones 6.Sezon 2.Bölüm izlememiş olanlar SAKIN TIKLAMASIN  :D

dean

Breaking Bad dışındaki yukarıdaki diziler başyapıt kelimesinin ağırlığını kaldıracak diziler değiller. Özellikle The Flash, Arrow ve Teen Wolf başyapıt olmanın tam aksine giden diziler. Sadece popülerler o kadar. Zaten The CW ve MTV gibi kanalların hedef kitlesi ve dizi kalitesi bellidir.

Supernatural'ın benim için yer çok ayrı. İlk 5 sezonu çok güzel diye de nitelendiririm. Lakin 12. sezon onayını da alan bir Supernatural'da artık iyi diziler kategorisinin ağır ağır dışına çıktı. 30 sezon olsa benim için özel olduğu için ben izlemeye devam ederim. Ama şu anda kimseye Supernatural izle diyemem.

Game of Thrones ve The Walking Dead ise ilk sezonlarındaki tempolarından çok uzaklar. Popülaritelerini son derece kaliteli olan prodüksiyonları sayesinde ayakta tutuyorlar. Lakin işin yazım aşamasında bence iki diziden son 3-4 sezondur ciddi anlamda kan kaybettiler. Hatta The Walkind Dead 3. sezonundan itibaren sıkıcı diyebileceğim bölümlerle gelmekte.

Doctor WHO ve Shameless'da eski büyüsünden uzak. Doctor Who'nun bitmesi gerektiğini düşünen ciddi bir kesimde var.

Vikings henüz izlemediğim için yorum yapamıyorum. Dediğim gibi başyapıt kelimesini dolduran, başyapıt kelimesinin ağırlığını taşıyabilen yukarıdaki tek dizinin Breaking Bad olduğunu düşünüyorum.

afu

submission - xxx
fazla söze gerek yok. konu aramayın.  :o

doktor1881

En İyi Drama: "Game of Thrones" (HBO)

En İyi Komedi: "Veep" (HBO)

En İyi Erkek Oyuncu, Drama: Rami Malek, "Mr. Robot"

En İyi Kadın Oyuncu, Drama: Tatiana Maslany, "Orphan Black"

En İyi Erkek Oyuncu, Komedi: Jeffrey Tambor, "Transparent"

En İyi Kadın Oyuncu, Komedi: Julia Louis-Dreyfus, "Veep"

En İyi Dizi: "American Crime Story: The People v. OJ Simpson" (FX)

En İyi Erkek Oyuncu, Dizi veya TV Filmi: Courtney B. Vance, "The People v. OJ Simpson"

En İyi Kadın Oyuncu, Dizi veya TV Filmi: Sarah Paulson, "The People v. O. J. Simpson: American Crime Stor

doktor1881

24 Ocak 2017 Salı
8:00-9:00pm THE FLASH
9:00-10:00pm DC'S LEGENDS OF TOMORROW

26 Ocak 2017 Perşembe
8:00-9:00pm SUPERNATURAL
9:00-10:00pm RIVERDALE (Yeni Dizi)

1 Şubat 2017 Çarşamba
8:00-9:00pm ARROW
9:00-10:00pm THE 100 (4. Sezon Prömiyeri)

10 Şubat 2017 Cuma
8:00-9:00pm THE VAMPIRE DIARIES
9:00-10:00pm REIGN (4. Sezon Prömiyeri)

17 Mart 2017 Cuma
8:00-9:00pm THE ORIGINALS (4. Sezon Prömiyeri)
9:00-10:00pm REIGN

4 Nisan 2017 Salı
8:00-9:00pm IZOMBIE (3. Sezon Prömiyeri)

11 Nisan 2017 Salı
8:00-9:00pm THE FLASH

doktor1881

The Path - 2. Sezon - 25 Ocak 2017
The Mindy Project - 5. Sezon 2. Yarı - 14 Şubat 2017
Harlots (Yeni) - 1. Sezon - 29 Mart 2017
The Handmaid's Tale (Yeni) - 1. Sezon - 1 Nisan 2017
Casual - 3. Sezon - 23 Mayıs 201

Nightrain

Şuan CW dizilerinden hiçbirini izlemiyorum. Youtube'daki inceleme videolarından takip ediyorum. Ortak bölümleri izleyeceğim sadece.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

doktor1881

Yanılmıyorsam forumda kore dizileri ile ilgili bir başlık vardı ama ben bulamadım
Aralıkta başlayan bu dizinin 2 bölümü yayınlandı Herbiri yaklaşık 90 dk.Biraz uzunca Bir göz atayım dedim 20 dk sı çok hoşuma gitti
Sizde bir göz atın derim Geniş bilgi aşağıdaki linkte

http://www.nabrut.com/2016/10/goblin-konu-ve-oyuncular.html

doktor1881

Bölüm:1 Kore dizilerini oldum olası çok severim.Bana 1970 li yılların Türk filmlerini anımsatır.
Dizilerinde dostluk,dürüstlük,insan sevgisi,masumiyet her şey bolca var.Pahalı prodüksiyonlar değildirler Ama seyrederken bir rahatlama hissediyordunuz.Tek kusurları var biraz uzun sürüyorlar
Ayrıca korece kulağa bir şiir gibi geliyor.Oyuncuların mimikleri ve müzikleri de harika

Goblin fantastik bir dizi.Goblin'in doğuşu ve günümüz harmanlanarak geçilen ilk bölümde gözüme batan hatalar vardı lakin görmezden geldim
Rahatlıkla seyredilen ,seyrederken bazen üzüldüğüm,bazende kahkahalar anlar bolca idi
Bir sanş verin seyredin derim

Bölüm Notu:9/10

doktor1881

1
Bölüm:2 (GünceL) Aşk temasının ön planda olduğu bölümde Azrail-Goblin ilişkileri gülümsetiyor

Bölüm Notu:8/10

doktor1881

The CW 2016 Kasım ayında DC'nin sevilen süper kahraman dizileri The Flash, Arrow, Supergirl ve Legends of Tomorrow için 4 gün süren ortak bölüm yapıp, kanal tarihinin en başarılı çıkışını gerçekleştirmişti.

CW genel başkanı Mark Pedowitz'e göre, geçtiğimiz yıl dört gün boyunca sürdürülen Crossover çalışması, ağın en başarılı haftasına ulaşmıştı.

DC süper kahramanları bu sene iki ortak bölümle bir araya gelecek. 27 Kasım Pazartesi günü Supergirl ve Arrow, 28 Kasım Salı günü ise The Flash ve ardından Legends of Tomorrow yayınlanacak

xmenac

MacGyver'ın üçüncü sezonunda, daha önce Robocop serisinde izlediğimiz Peter Weller kadroya dahil oluyormuş.
https://www.geekmahal.com/t/televizyon-koltugu/217/148

seastar1000

Bbc geçen hafta 4 bölümlük bir mini dizi yayınladı The Victim adında dört gece de bitti Beğendinmi derseniz seyredildi
Polisiye sayılmaz birde İskoçya da geçıyor telaffuzlar bir garip demezseniz izleyin derim

Mrtekin

They drew first blood...