A Shop For Killers (2024)

Başlatan doktor1881, 31 Ocak, 2024, 18:41:42

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

doktor1881

Disney platformunun Kore dizilerinden Her hafta çarşamba 2 bölüm yükleniyor Bugün gelenlerle 6 bölüm oldu

Dizi, anne ve babasını kaybettikten sonra gizemli bir adam olan amcası tarafından büyütülen bir kızın hikayesini konu alıyor. Amcasının ani ölüm haberi ile ortada kalan Jung Ji An, şüpheli katillerin hedefi haline gelir. Artık hayatta kalmak için amcasının onu büyütürken öğrettiği tuhaf ve tehlikeli eğitimleri uygulaması gerekiyordur.

Lee Dong Wook dizide, Jung Jin An'ın amcası Jeong Jin Man karakterini canlandırmaktadır. Kardeşinin ölümünün ardından Ji An'a göz kulak olur ve ona silah kullanmak gibi birçok tehlikeli beceriyi öğretir. Her zaman sessiz ve gizemli bir adam olan Jeong Jin Man, bir anda ortadan kaybolur ve intihar ettiği söylenir.

Kim Hye Joon dizide anne ve babasını kaybettikten sonra amcasının yanına taşınan Jung Ji An karakterini canlandırmaktadır. Üniversiteye girdikten kısa bir süre sonra yerel polisten amcasının "intihar ettiğini" bildiren bir telefon alır. Ne olduğunu bile anlamadan kendini birden fazla yetenekli suikastçının hedefi olarak bulur. Amcasının evinde mahsur kalan Ji An, büyürken öğrendiği tehlikeli becerileri hatırlamalı ve bir an önce harekete geçmelidir

https://youtu.be/XRs5qaCi-dU

doktor1881

Bad and Crazy izleyebilirsin o da Lee dong wook un dizisi.
Tale of the nine tailed de çok guzeldi (yine Lee dong wook un dizisi)
Mouse izlemediysen kesin izle (favori k-drama
Bloodhounds mukemmel bi k-drama (8 bolum kesin izlemelisin.)
Taxi driver 2 sezon(intikam)
Stranger from hell de yine Lee dong wook oynuyor.
Crash landing on you yine cok güzel bi k-drama

Lee Dong Wook için önerilen diziler Belki seyreden bir arkadaş vardır Yorumlarını Bekliyorum

doktor1881

Bölüm:1 Sekiz bölümden oluşacak bu dizi flasback üzerine kurulu Biraz hızlı giriş oldu Jian kendi evinde bir suikastçı  (snieper) tarafından kıstırılmış olarak başlıyor Bu 10 dk lık girişten sonra flashback yapılarak geriye dönüş yaparak Jian'ın karekteri ile bilgi sahibi olurken amcasının öldüğünü öğreniyoruz İntihar olarak kayıtlara geçen olayda cesedin bacaklarında Murthehelp yazısı Jian'ın dikkatini çeker Bölüm sonunda yazı yazınca kapatmayın dizi devam ediyor O kısımda Jian'ın amcası ile tanışması ve ailesi hakkında bilgi sahibi oluyor

Bölüm Notu:9/10

doktor1881

Bölüm:2  Jinman'ın 6 yaş döneminde başlayan bölüm anne-babasının başına gelenler ve sonrasında yaşadıkları ile devam ederken amcası ile yakınlaşmaları da anlatılıyor 40.dk dan sonra niye hedef olduğu ve drone saldırılarını görüyoruz

Bölüm Notu:9/10

doktor1881

Bölüm:3 Amcasının Jinman'ı eğitmesi ile geçen bir 15 dk (Ama oldukça sert bir eğitim) Sonrasında Tavşan avı başlasın (Jinman'ın ücra evinde bir grup kanun kaçkını tarafından kıstırılması) Kendisine hiç ummadığı bir yardım gelir Minhye. Jinman kaçarken silahların saklandığı Avm yi bulur ama orda onu büyük bir sürpriz bekliyordur

Bölüm Notu:9.5/10

doktor1881

Bölüm:4 Jian ile Jeonming katillerden kaçarken yeraltındaki AVM de birader ile karşılaşırlar.Bölüm başında kısa bir kısımda Jian'ın ailesinin başına gelen olayların başlangıç sebebini görürken ilk aşkı ile de tanışıyoruz Minhye Jinman'ı korumak için canla başa çalışır

Bölüm Notu:9.5/10

yidar

Erol abi senin önerin ile başladım bende ilk 2 bölümü izledim beğendim.Tavsiye için teşekkür ederim

doktor1881

Alıntı yapılan: yidar - 02 Şubat, 2024, 22:29:03Erol abi senin önerin ile başladım bende ilk 2 bölümü izledim beğendim.Tavsiye için teşekkür ederim
ne demek bende teşekkür ederim

doktor1881

Bölüm:5 Dizi içindeki en aksiyonlu bölümdü Konu bütünlüğü bu bölüm ile sağlandı Bazı taşlar yerine oturdu Kim dost kim düşman ortaya çıktı Babil isimli paralı asker örgütü Murthehelp'i eline geçirmek için vargücüyle saldırır

Bölüm Notu:10/10

doktor1881

Bölüm:6 Bu bölümde de aksiyon ve kalite devam ediyor Paralı asker örgütlerinin kalitesini gözler önüne seren bölümde Jeong Jinman ile Bale arasındaki düşmanlığın sebebini ve Minhye'nin kökenini öğreniyoruz Kaliteli dizi arayanlara şiddetle tavsiye edilir

doktor1881

Bölüm:7 Dizi tam gaz devam ediyor Daha önceki bölümlerde kısaca değinilmiş olaylar uzun uzadıya anlatılıyor Bu kan davasının nedenini öğreniyoruz Jinman'ın 6 yaş dönemindeki olayları tüm çıplaklığı ile görüyoruz Kore dizi dünyasının çok iyi işlerinden biri olarak kaçırmayın derim

doktor1881

Bölüm:8 (FinaL) Final bölümü tam tatmin etmedi Son sahnede olanlar için bir açıklama gerekliydi Belki 2. sezonu olacaktır Jinman yaşanan olaylar sonunda olgunlaşmış şirketi yönetecek duruma gelmiştir

Bölüm Notu:8.5/10