Çizgi Roman Ödüllü Yarisma!

Başlatan tamerozcan, 25 Eylül, 2010, 16:36:23

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

tamerozcan

1001ROMAN "ÇIZGI ROMAN GÜNLERI" etkinlikleri kapsaminda 6.11.2010 günü Ferri'ye imzalatabilmeniz için bir " ZAGOR STRIP" basiyor."HAYALET MANGA" ISIMLI VE Türkiye'de ilk kez basilacak olan "strip"e sahip olabilmek için asagida gördügünüz 13 Zagor'dan en az 6 tanesinin çizerini bilmeniz gerekiyor."HAYALET MANGA" dogru cevap veren ilk 50 kisiye hediye edilecek. Cevaplarinizi lütfen en geç 15.10.2010 tarihine kadar info@1001roman.com'a gönderiniz.

hanac

Yarismaya katilim nasil acaba.

Haksiz rekabet olmasin diye ben katlmadim  :)

alan ford

Valla ben katildim. Geçen cumartesi bir adet kazandim. Yani geçen hafta itibari ile elli kisi olmamisti daha. Lakin bu sinav bana çok zor geldi. Lami ve Engin'in sik sik kurdugu çizgileri su çizere benziyor tarzi cümleleri ömrü hayatinda bir kere bile kuramamis biri olarak (Itiraf edeyim ikisinin de arsivlerinden çok bu yeteneklerini kiskanirim)  bütün Zagor külliyatini çikartip çizerlere göre ayirdim.Hepsini bastan asagi taradim. Çogu zaman "ulan bu macera çok güzeldi bir daha okuyayim bunu " diyerekten tarama isini uzattikça uzattim. Bazilarini kare kare buldum. Bazilarini benzettim. (çalisinca olmayacak sey yok demekki). e birazda salladim. Sonuç : hayatimin en keyifli çalisma dönemiydi. Benim gibi azili bir tembel bile uygun motivasyonla çalisabiliyormus demekki. Ödülüde kazaninca tam oldu. Birde sonunda Ferri ile tanismak varki sinirli kelime haznemle maalesef tarif edemiyorum  hislerimi.  :)
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir