Örümcek Adam Sohbet Odası

Başlatan rumar80, 28 Eylül, 2010, 10:13:39

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

teks55

-Örümcek Adam 2021'in Mart Ayında yeni bir görünüme kavuşacak-

Marvel Comics'in uzun süredir devam eden yüzü olan Örümcek Adam,  ''Amazing Spider-Man # 61'' de "yeni bir görünüme" kavuşacak.
Yayıncı, Ağ Kafanın 2021 yılının Mart Ayında yayınlanacak olan ''Amazing Spider-Man # 61''den itibaren farklı görüneceğini açıkladı.
Ancak bu yeni görünüm şimdilik gizli tutuluyor.

Bilindiği gibi Steve Ditko'nun Örümcek Adam için 1962 tarihli klasik tasarımı, 50 yılı aşkın süredir standart olarak kaldı. Ardından bir çok yerde alternatif kostümler denendi.

Ayrıca Örümcek Adam'ı yeni sayılarda (2021'de) yeni bir işe girerken göreceğiz. Bilindiği gibi bir yıl kadar önce Daily Bugle'dan kovuldu ve bu da onu üniversiteye yeniden kaydolmaya ve ertelediği doktora tezini bitirmeye yönlendirdi.

teks55

Marvel Comics, Marvel'ın Mart 2021'de yayınlanacak Amazing Spider-Man #62 (Genel sıralamada 863.sayı) 'da Kingpin'e karşı savaşta giyeceği Spider-Man'in yeni kostümü hakkında bir ipucu yayınlandı.

Yayıncı, Patrick Gleason'ın konuyla ilgili ana kapağını (sansürlenmiş kostümle) açıkladı ve önümüzdeki hafta daha fazla bilgi verileceğine söz verdi.

Kauss

Güncel seriyi takip etmiyorum ama bizim örümcek kas mı yapmış :D

ghostrider

Büyük güç büyük sorumluluk gerektirir.

teks55

Marvel Comics yeni kostümü açıkladı.

gamlıbaykuş

Yeni kostümü beğenmedim, bana Rom' u hatırlattı ( Rom' ün kötü olduğundan değil yanlış anlama olmasın)
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

samalasio99

Klasik kırmızı kostüm gayet güzel bence...amerikayı yeniden keşfetmek niye...

hanac

dayıcomics

Çok saçma bir kostüm olmuş.

teks55

En beğenilen Örümcek Adam Filmleri Listesi Güncellendi

1- (Animasyon filmi) Spider-Man İnto the Spider-Verse
2- Örümcek Adam 2 (2004) ''Tobey Maguire''
3- Örümcek Adam (2002) ''Tobey Maguire''
4- Örümcek Adam: Eve Dönüş (2017) ''Tom Holland''
5- Örümcek Adam: Evden Uzakta (2019) ''Tom Holland''
6- İnanılmaz Örümcek Adam (2012) ''Andrew Garfield''
7- Örümcek Adam 3 (2007) ''Tobey Maguire''
8- İnanılmaz Örümcek Adam 2 (2014) ''Andrew Garfield''

hanac

Alıntı yapılan: teks55 - 20 Şubat, 2021, 16:22:15
En beğenilen Örümcek Adam Filmleri Listesi Güncellendi

Kime göre ?

Kimin listesi bu ?

KenParker

Robotumsu Örümcek Adam'ı sevemedim.

teks55

Liste TechRadar ekibi tarafından sıralanmıştır. Ekibin araştırmasına göre buradaki birinci ve sonuncu filmlerin %90 olduğunu söylemek doğru olsa da, listenin orta bölümünde sıralama biraz daha bulanıklaşıyor.

TechRadar, 2008 yılında yayım hayatına başlayan çevrimiçi teknoloji (Future Plc) yayınıdır. ABD, İngiltere, Avustralya ve Hindistan'da editör ekipleri bulunan dergi, teknoloji ürünü haberlerini verip yorumlamaktadır. Genellikle ''en iyiler'' sıralaması yapmakla ünlüdürler.

dayıcomics

Listede 2. ve 3. sıraya o poğaça suratlı Tobey'li filmleri koyan listeyi ciddiye almam.

teks55

Saçmalamayın lütfen. Tobey'in en iyi Spider-man olduğunu hem Stan Lee, hem de Tom Holland bizzat kendileri itiraf etmiştir.