Örümcek Adam Sohbet Odası

Başlatan rumar80, 28 Eylül, 2010, 10:13:39

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

s.b

Bir sene bu yeni örümcek devam eder. Sonra Peter yatakta bir sağa bir sola dönüyordur ve şöyle diyerek uyanır "üüüff aman tanrım ne berbat bir kabustu".
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

darkwood

Alıntı yapılan: s.b - 27 Aralık, 2012, 16:52:45
Bir sene bu yeni örümcek devam eder. Sonra Peter yatakta bir sağa bir sola dönüyordur ve şöyle diyerek uyanır "üüüff aman tanrım ne berbat bir kabustu".

Bakalım hatalarından ne zaman dönecekler. Okurların bir sene sabredebilileceklerini hiç sanmıyorum.
Darkwood Sakinleri..

tommikser

Bu Amerikalılar kafayı yemiş olmalı...

hennessy

Stan Lee bugün doğum günü....

Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

rumar80

Stan Less'i tanımam ama Stan Lee'nin 90. yaş günü olduğu doğrudur.  ;)

hennessy

Alıntı yapılan: berkuralcan - 29 Aralık, 2012, 18:43:39
Bu da benden ufak bir inceleme :)

http://www.altevren.net/index.php/say-seri-ncelemeleri/marvel/458-amazing-spider-man-700

Sevgili berkuralcan bu detaylı özetin için teşekkür ederim. Sana katılıyorum ama örümcek adam bize böyle saçma bir hikaye ile veda etmemeliydi.

rumar80

Sevgili Berk,
   Güzel incelemen ve yorumların için klavyene sağlık.
   Senin de dediğin gibi Brand New Day saçmalığından sonra ben de Spider Man almayı kestim. Sadece İlke'nin hatrına Türkçeleri okudum. (Arada orjinal tek tük okudum)
   Neden olursa olsun Peter Parker gibi bir karakterin öldürülmesi saçmalıktır. Bunu yazan ve buna izin veren herkesi "kutlarım"

hennessy

hennessy

alan ford

Kimse kusura bakmasın ama bu kadar da değil artık. Hem sen okur olarak bir şeyin tadında bitmesine izin verme , ölünce ortalığı birbirine kat. Spidy , süpermen vs. geri istiyoruz diye kampanyalarla işin sakız gibi uzamasına zemin hazırla , sonrada işler istediğin gibi gitmeyince yine tepki ver. Hem de daha ne olacağını görmeden. Sevmezsen takip etmeyi bırakırsın olur biter. 700 sayı var zaten elinde , sana ömür boyu yeter. Son bir not hiç bir çizgi roman serisi 700 sayı sürmesin lütfen. Bu kadar sürerse olacağı budur.
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

Carnage

One More Day sonrası çıkan Türkçe Spiderlar dışında çok az The Amazing Spider-Man okudum. Hadi tamam senaryolar 12 yaş altı çocuklara hitap ediyor ama en azından çizimler güzel olsa da göz zevkime hitap etse gene dergilere bakabilirim. Ama bir de Dan Slott, Zeb Wells gibi adamların yanına bir de Humberto Ramos, Stefano Caselli gibi adamlar konunca "Spider-Man'den nefret ettirme projesi"'nin başarısı garantileniyor. Spider-Man zaten çoktan ölmüş en fazla 5 sayı sonra geri dönecek Parker zihnen ölse ne olur ölmese ne olur? The Amazing Spider-Man 700'ü okumadım ama nasıl geri dönebileceği hakkında bir fikrim var. Parker ahtapotun bedenine girince hafızasına sahip olunca bu zihin/ruh/yaşam enerjisi değiştirme işinin de tüm inceliklerini öğrenemez mi? Otto'nun hafızasındaki bilgilere erişerek bir köpeğin bedeninde bile "zihninin yedeği"ni alabilir. Sonuçta böyle olmasa bile geri dönüş öyküsü eşdeğer saçmalıkta olacaktır.

berkuralcan

Superior Spider-Man # 1 de dün çıktı.

Amazing Spider-Man # 700'den sonra bunu da inceledim, bundan sonra AltEvren'in Spider-Man konusundaki resmi tutumu "yokmuş gibi davran"a geri dönüyorum :)

http://altevren.net/index.php/say-seri-ncelemeleri/marvel/466-superior-spider-man-1

rumar80

rumar80

Peki bu saçmalığa ne demeli????
http://pelerinli.com/2013/01/superior-spider-bat/
(Sevgili üyemiz kafkaesk'in paylaşımıdır)
   Dan Slott yatacak yerin yok!!!