Örümcek Adam Sohbet Odası

Başlatan rumar80, 28 Eylül, 2010, 10:13:39

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hennessy

Alıntı yapılan: rumar80 - 10 Ocak, 2013, 18:47:37
   Peki bu saçmalığa ne demeli????
http://pelerinli.com/2013/01/superior-spider-bat/
(Sevgili üyemiz kafkaesk'in paylaşımıdır)
   Dan Slott yatacak yerin yok!!!

hahahaha diyorum DC Batman bu ara favori olduğu için bu kadarmı örümcek adamı ayağa düşürdünüz yeter ya.

Not : Batspiderman istiyoruz...............
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

hennessy

rumar80

Alıntı yapılan: hennessy - 11 Ocak, 2013, 10:28:54
Yorumsuz.....

80'li yıllarda Marvel çocukları bağlamak için televizyonda sevilen karakterlerin de içinde bulunduğu bir seri çizgi roman çıkardı. Peter Porker da bunlardan biri. Ayrıca R2D2 ve C3P0'nun maceralarını içeren Droids, yine Star wars aleminden Ewoks, ALF, Thundercats, vs bu dönem çıkan serilerdir.

konnektör

Bu nedir demeyin arkadaşlar, örümcek kertenkele.
*Resmimi hayal ederim ve daha sonra hayalimi resmederim.
Vincent Van Gogh

DAMPYR

Alıntı yapılan: konnektör - 21 Ocak, 2013, 15:20:23
Bu nedir demeyin arkadaşlar, örümcek kertenkele.
Güzelmiş ağ atıp hayatta kurtarıyormu bari... ;D ;D ;D

hanac

Superior Spider-Man serisi 2. sayı kapağı

tommikser

Octavipete oldukça hızlı baksanıza.Yeni Örümceği sevdim.Ahlaksız,çirkef,suç işlemeye meğilli yani artık paraya para demeyecek ağzı açlıktan kokan bir adam olmayacak.Tam bir adi adamla karşı karşıya olacağız sanırım.Hatta bence karanlık tarafa geçerse daha süper olur.

Böyle yaratıcı fikir bulan adamları kutlarım.

rumar80

Peter ile MJ ayrıldı, Peter öldü, Peter bedeninde Ahtapot Örümcek oldu. Bu da yetmedi MJ'i öpüyor. Yuh!!!
Güneş'e katılamıyorum. Böyle Örümcek olmaz olsun.

hennessy

Örümcek'i sevmemin en büyük nedeni insani yönleri idi.Parasal sorunları olan aşk hayatı değişken.Para kazanmaya çalışan hayat mücadelesi veren bir karakterdi.

Comics evreninin süper kahramanları arasında batman'i saymazsak o maddiyat yönünden ve karizma yönünden daha şanslı.

Hayat mücadelesi veren ender karakterledendi. Ben de Güneş'e katılmıyorum.

Carnage

Spider-man öyle bir hale geldi ki hikayelerin kasıtlı olarak kalitesiz olarak yazıldığını düşünmeye başladım. One More Day'in amacının kurgunun basitleştirilmesi olduğunu kendileri de söylemediler mi? Raimi'nin Spider-Man filmlerinden sonra Örümcek hayranı küçük çocukların sayısı arttı. Belki de Marvel Brand New Day ve sonrasında hitap ettiği yaş grubunu düşünüp "10 yaşındaki çocuğa ne versen okur" demiştir? Öyle ya yeni bir okuyucu çizgi roman aleminde ölenlerin ölü kalmayacağını bilmediği için Spider-Man'in ya da başka bir karakterin ölümüyle şok olabilir. Tuvalette yazılan senaryolardan da şikayetçi olmayabilir. Böylece Marvel daha çok dergi satar. Neden olmasın?

hennessy

Scott Campbell'in amazing spiderman 601'de çizdiği kapak gerçek oldu.Efsane kapağı Stacey Rebecca adlı bir manken almak isteyenler için internetten satışa çıkardı.

http://staceyrebecca.storenvy.com/products/955508-amazing-spider-man-601-mj-cover-8-x-6

hennessy

rumar80

Alıntı yapılan: hennessy - 17 Şubat, 2013, 23:43:38

Klasik bir kapağa Ultimate evreninden gönderme. Yok bu Marvel'dakilerde eskiye saygı. Yeter ki satış yapsın...

Gambit

zenci orumbocek adam mi olur yahu, nefret ediyorum su Amerika lilarin her seye zenci SIKISTIRMASINDAN

hennessy

Ben değişiklik olmasına karşı değilim yeterki konusu iyi olsun.Sarı saçlı olmuş kırmızı olmuş zenci olmuış.Konu iyimi arkadaş ona bakarım.Nick Fury zenci oldu.Samuel babaya yakıştı.