Old Man Logan - İhtiyar Logan / Gerekli Şeyler

Başlatan rumar80, 30 Eylül, 2010, 00:12:52

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

DAMPYR

Bunca koşuşturma içinde gene iyi zaman buluyorsunuz... ;D :D ;)

s.b

Alıntı yapılan: rumar80 - 30 Eylül, 2010, 00:12:52
  Arkadaslar son zamanlarda okudugum en ilginç wolverine macerasi bu.
  Iç savasi yaratan ekibin (Mark Millar ve Steve McNiven) yazdigi bu macera Mad Max'i andiran bir post apokalitik bir gelecekte geçiyor. Bütün kahramanlar öldürülmüs, ABD süper kötülerce paylasilmis ve ABD baskani Red Skull!!!
  Logan elini bu islerden çekmis karisi ve çocuklari ile yasayip çiftlikte yasamakta, ama borcunu ödemekte zorlaniyor. Borçlu oldugu kisiler ise Hulk ailesi. Onlardan dayak yiyor, kilini kipirdatmiyor. Bir gün kör olmus Hawkeye gelip ona is teklifinde bulunuyor ve Washington'a dogru bir yolculuk basliyor.
Logan'in bu hale nasil geldigi, neler yapacagi çok iyi anlatilmis.
  Son zamanlarda okudugum en iyi öykülerden
  Mutlaka öneririm
  Sevgiler

Umar abimizin övdüğü kadar varmış İhtiyar Logan. Hulk'un, Örümcek Adam'ın Wolverine'nin çocuk veya torunlarını görmek, onların çete savaşlarına şahit olmak ayrı bir zevkti. Hawkeye, iyi bir aile babası olmuş olan Logan'ı yeniden vahşi Wolverine'e dönüştürecek bir maceraya sürüklüyor.
Keyifle okunacak bir cilt olmuş. 
Tek kusuru ise, bu maceranın, şu bilmem kaçıncı paralel dünyada veya evrende yaşanıyor olması.

İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

s.b

Hani derler ya, "filmin koptuğu an" diye, ahanda ranza, işte bu da Wolverine'nin koptuğu an.

İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

pearl jam

Sonu hariç çok beğendim. Tamam alternatif evren herşeye hazırlıklıyız ama sonu bana çok mantıksız geldi. Şimdi spoiler olmasın yazmayayım zaten neden bahsettiğimi okuyanlar anlamıştır. :)

yalcinerol345

Ben sonunu da çok beğendim.Kimsenin kendisini firenlemediği bir Wolverine.Müthişti.Fumettiseverler dışında herkese tavsiye ederim.(Okurken Kral Conan ve yavrukurt ve yavrusu geldi  aklıma)Arka kapakta Old Man Logan 66-72 sayılar bir araya getirilmiştir diyor.Bu ayrı bir dizi mi ve bu maceranın devamı var mı?

dean

Alıntı yapılan: yalcinerol345 - 20 Mart, 2014, 17:15:28
Ben sonunu da çok beğendim.Kimsenin kendisini firenlemediği bir Wolverine.Müthişti.Fumettiseverler dışında herkese tavsiye ederim.(Okurken Kral Conan ve yavrukurt ve yavrusu geldi  aklıma)Arka kapakta Old Man Logan 66-72 sayılar bir araya getirilmiştir diyor.Bu ayrı bir dizi mi ve bu maceranın devamı var mı?

Devamı yok. Şöyle ki Wolverine'in kendi çizgi romanı olan "Wolverine"in 66. sayısı ile 72. sayı aralığında ana olaydan bağımsız Old Man Logan yazılıyor. Sonrada iki sayı daha yazılıp ( Old Man Logan ile alakalı olmayan) Volume 3 noktalanıyor. Hatta bu serinin (volume 3) bizde Arkabahçe tarafından yayınlanan 3 sayılık Wolverine ciltlerinin sonu olduğunuda ek olarak yazayım.

Mrtekin

Okuduğum en iyi wolverine macerası, çok çok iyi bir iş çıkartmışlar bence...
They drew first blood...

Chuck

Geçen Arkabahçe'ye gittiğimde baskısının tükendiğini öğrendim :( Yinede bulabileceğim bildiğiniz bir yer var mı ? :)
+ Her girdiğim yol çıkmaz sokakla son buluyor
- O halde yeni bir harita bulmalısınız

hanac

Alıntı yapılan: Neco - 21 Eylül, 2014, 20:24:25
Geçen Arkabahçe'ye gittiğimde baskısının tükendiğini öğrendim :( Yinede bulabileceğim bildiğiniz bir yer var mı ? :)

İkinci el'i takip edeceksin bizim forumda veya gitti gidiyor da.

Mrtekin

Old man Logana sahip olan kolay kolay elden çıkarmaz, bence. Bulabilen,kaçırmasın. :)
They drew first blood...

kalidor

Comics okumayan ve pek hazzetmeyen biri olarak ben de beğenerek okumuştum. Sonra taa Avusturya'daki çok uzak akrabalarımdan birinin çocuğuna hediye etmiştim geçen sene. Yeni bir tane alamadan piyasada tükendi demek :-X
Crom! Ölüleri Say...

pizagor

Alıntı yapılan: kalidor - 22 Eylül, 2014, 07:58:27
Comics okumayan ve pek hazzetmeyen biri olarak ben de beğenerek okumuştum.
...

Sayın Kalidor, içten içe kabul etmeseniz de Conan bir 'comic'tir. O yüzden hazzetmeyen ve okumayan kelimeleri olmamış.
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

Chuck

Merak edenler ya da iki tane olsun isteyenler için Gittigidiyor da sıfır olarak uygun fiyata satışı var :)

Chuck

Nası bitti anlamadım elimden kayıp gitti sanki sayfalar ya muhteşem bir macera :D Fiziksel yönden durdurulamayan Wolverine'i psikolojisiyle oynayarak mahvetmeleri, hele hele o her şeyin açığa kavuştuğu andaki hüznüm ve son SNIKT olayındaki çoşkum :D Az sayıda çizgiromanım içinde de olsa favorilerim arasına girdi :D

Sakızlı Ohannes Paşa

piyasada tükenmiş. hiçbir yerde yok. gittigidiyorda çakalın biri 100 lira fiyat çekmiş. hayatta vermem o parayı. bir 2. baskı olmaz mı ki acaba?