HOZ Comics

Başlatan Sinan Başak, 21 Aralık, 2010, 10:22:11

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

darkwood

Hoz'un yeni yayın adresi hayırlı olsun.  Ayrıca düzenli yayınlarda, arada bir olabilecek bu tür gecikmelerin okuyucu ile paylaşılmasıda çok güzel.
Yeni adresinde yayınların aynı istikrar ile devam etmesini temenni ediyorum.
Tom Braks'ın 10.sayısı için artık Haziran ayını bekleyeceğiz.
Darkwood Sakinleri..

s.b

Olsun, Haziran ayını bekleriz. Yeni yer hayırlı olsun ve yeni çizgiromanlar yayınlanmasına da vesile olsun. Haşim bey hem eski hem yeni çizgiromana devam. Yılda hiç değilde 2 kalın cilt Pecos Bill okuyabilseydik fena olmazdı doğrusu.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

DAMPYR

Alıntı yapılan: s.b - 14 Nisan, 2012, 20:33:29
Olsun, Haziran ayını bekleriz. Yeni yer hayırlı olsun ve yeni çizgiromanlar yayınlanmasına da vesile olsun. Haşim bey hem eski hem yeni çizgiromana devam. Yılda hiç değilde 2 kalın cilt Pecos Bill okuyabilseydik fena olmazdı doğrusu.
sanırım Pecos Bill satmadı onun için Dylan Doga döndüler.belki ilerde bu seriler bitince yeniden ele alırlar.... ??? :-\ ;)

alan ford

Yazın yeni mekanlarına gider , hoşgeldin derim artık. Aslında haftaya da oralarda olacağım ama daha taşınmamışlar anlaşılan.
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

caretta

Yani şimdi Haşim Bey Üsküdar'daki dükkanı boşaltıp Ayvalık'a mı taşındı?İnşallah ç.r.'larının
baskısı ,dağıtımı aksamaz.Kit Taylor da Mayıs'ta çıkacakmış.Demek ki 2 aylık periyoda
devam.Ne diyelim hayırlı olsun.

DAMPYR

yeni yerleri hayırlı uğurlu olsun diyorum.yeni sayıları taşınma telaşından sonra bekliyoruz.bizi unutmayın.... 8) :D ;)

hennessy

Ayvalık'a gidince uğrayacağımız bir yer oldu ghayırlı olsun yeni yeriniz
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

DAMPYR

Dylan Dog'a devam iğişallah italyaya yetişmek nasip olur..... 8) 8) 8)

alpi

Ayvalık Hoz Comics'e iş ve şans açıklığı getirsin...

dursar

HAYIRLI UGURLU OLSUN

Nightrain

Keşke diğer yayınevleride HOZ gibi dürüst olsa.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

BAHADIR

Nightrain;

Dürüstlük kavramı kimsenin tekelinde ve yorumlamasında olan bir kavram değil...
Kimse kimseye zannedersem ayıplı bir mal satmaya çalışmıyor...Görerek, koklayarak parasını verdiğimiz ürünü satın alıyoruz...Lütfen...

Yukarı da ki yorum biraz über sert oldu... :)

pizagor

Ayvalık yaşanılacak güzel yerlerden biri, Haşim Öz'e imrenmemek elimde değil... Orada yükselen bir grafik sergileyeceğine inanıyorum...
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

Gambit

Alıntı yapılan: BAHADIR - 17 Nisan, 2012, 10:31:19

Yukarı da ki yorum biraz über sert oldu... :)

uber diablo aklima geldi simdi bunu gorunce. Bir turlu oynamak nasip olmadi grup ile uber diablo ya karsi. yeni cikan diablo iii de bir sekilde bir online ortama akacagim sanki vakit bulabilirsem

BAHADIR

Ben de bu "Yalan Dünya" ya biraz fazla sardım ama her bölümü ayrı bir şamata...Gülmekten diziyi izleyemiyorum...Fazla mı abarttım? :)