LAL Kitap

Başlatan hanac, 02 Ekim, 2010, 12:56:02

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

HacıGeraltEmmi

Telifi artırıp Teks'i oğlaktan alsalar on numara olur asıl. Zırt pırt her gün dönümü zam işkencesi çekeceğimize tek seferde kurtulmuş oluruz.

s.b

Renkli Zagor yayınlamak hata olur. En iyisi Conan Klasik kaldığı yerden devam etsin. Arada atlanan Red Sonja'lı maceralarda mutlaka yayınlansın.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

rumar80

Alıntı yapılan: designer73 - 06 Ocak, 2014, 15:52:31
Telifi artırıp Teks'i oğlaktan alsalar on numara olur asıl. Zırt pırt her gün dönümü zam işkencesi çekeceğimize tek seferde kurtulmuş oluruz.

Aman bu telifi arttırma muhabbetine girmeyelim. Allah muhafaza....

HacıGeraltEmmi

abi canımızdan bezdirdi bizi, zırt zam, pırt zam, yıl ortasına teks okuyamaz olacağız bu gidişle.

Mister NO

Renkli falan diye hiç uğraşmadan, Bonelli'nin ülkemizde yayınlanmamış, çok da uzun olmayan serilerini yayınlasınlar yeter.

NIC

altına imzamı atıyorum

NIC

Alıntı yapılan: s.b - 06 Ocak, 2014, 15:52:52
Renkli Zagor yayınlamak hata olur. En iyisi Conan Klasik kaldığı yerden devam etsin. Arada atlanan Red Sonja'lı maceralarda mutlaka yayınlansın.

abi renkli zagordan ve teksten  kastım color zagor ve color tex yani eski yayınların renklendirilmesi değil.Bence bunlar yayınlansa çok güzel olur.diğerlerini bende almayı düşünmüyorum..Tavuğun suyunun suyu o iş

darkwood

Tex leri Oğlak yayıncılığın bırakacağını pek sanmıyorum, Lal in süprizi bence de renkli yayınlar olabilir, bunlar bizde yayınlanmayanlar olursa çok iyi olur.
Darkwood Sakinleri..

altay1944

Yorum yapmak yerine bir yetkiliye sanırım satıcı arkadaşlar ulaşıp sormak daha mantıklı gibi geldi bana...Tahminde bulunmayayım dileğimi söyleyeyim.Eski serilerin renklileri ile uğraşmak yerine yeni kahramanlara girseler daha yerinde olur.Zagorun ,texin,mister nonun renklisi almam sanırım,
Yarabbi bildir de
ben beni bileyim. Beni bilen ben ile kendime geleyim. Benim bensizliğim
ile ben seni bileyim. Seni bilmeyen beni ben neyleyeyim...

Hz. Mevlânâ

rumar80

Alıntı yapılan: altay1944 - 07 Ocak, 2014, 10:06:54
Yorum yapmak yerine bir yetkiliye sanırım satıcı arkadaşlar ulaşıp sormak daha mantıklı gibi geldi bana...Tahminde bulunmayayım dileğimi söyleyeyim.Eski serilerin renklileri ile uğraşmak yerine yeni kahramanlara girseler daha yerinde olur.Zagorun ,texin,mister nonun renklisi almam sanırım,

Tamamen katılıyorum. Tabii Dampyr'i ihmal etmemeleri şartıyla...

tommikser

Ne olduğunu söylemiyorlar ama Mart ayına kadar yayınlanabilir belki diye ipucu verdi ;)

Nightrain

Aynen. Hem aralara renkli kapaklarıda koyarlar.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

V

Frankofon yayınlasınlar..Fumettiye doyduk elhamdülillah.
"İstemem,eksik olsun.."

yunusmeyra

yani çoğunluğun isteği yeni bir "bonelli serisi", dampyr ve olursa bir de tex'i oğlak yerine kaldığı yerden yayınlamaları diyebilir miyiz?
not:bence yılın değil önümüzdeki 10 yılın en iyi çizgi roman haberlerinden olur..bir de tahminlerde geçen "renkli bir tekrar yayın" fazla "cüretli" olur gibi geldi.."barbarların conan "  ;) 'ı Emre yayınlayabilecek ve devamı gelecekse "savage sword.." la beraber ondan bekleyelim ve hayırlısıyla başarılı ve devamlı olur diyelim.. "eerie" ve "creepy" ise gönlümüzde yatan koleksiyon  ;)
HULK DEĞERLİ BİR KAHRAMANDIR!
HSD YENİ ÜYELERİNİ BEKLİYOR

darkwood

Alıntı yapılan: yunusmeyra - 07 Ocak, 2014, 14:32:07
yani çoğunluğun isteği yeni bir "bonelli serisi", dampyr ve olursa bir de tex'i oğlak yerine kaldığı yerden yayınlamaları diyebilir miyiz?
not:bence yılın değil önümüzdeki 10 yılın en iyi çizgi roman haberlerinden olur..bir de tahminlerde geçen "renkli bir tekrar yayın" fazla "cüretli" olur gibi geldi.."barbarların conan "  ;) 'ı Emre yayınlayabilecek ve devamı gelecekse "savage sword.." la beraber ondan bekleyelim ve hayırlısıyla başarılı ve devamlı olur diyelim.. "eerie" ve "creepy" ise gönlümüzde yatan koleksiyon  ;)

Eerie ve Creepy in tamamlanması bize ekstra bir sürpriz olur.
Darkwood Sakinleri..