Nathan Never - Çizgi Düşler

Başlatan hanac, 10 Ekim, 2010, 15:31:17

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

s.b

Hennessy bey beni muaf tutun. Ben Nathan okumuyorum.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

tommikser

DAMPYR

Sami Bey daha çok western seviyor sanırım.Ama Gordon okuyor... 8) ??? ::)

kalidor

Sami Bey asıl Brendon okuyor :D  Geçen yıl en iyi fumetti ödülünü de Brendon'a vermişti.
Crom! Ölüleri Say...

s.b

Alıntı yapılan: gunessemerci - 10 Ocak, 2013, 12:04:03
Çok büyük kayıp çok.
Alıntı yapılan: Kızılmaske - 10 Ocak, 2013, 12:25:58
Sami Bey daha çok western seviyor sanırım.Ama Gordon okuyor... 8) ??? ::)
Alıntı yapılan: kalidor - 10 Ocak, 2013, 12:28:18
Sami Bey asıl Brendon okuyor :D  Geçen yıl en iyi fumetti ödülünü de Brendon'a vermişti.

Hepinize sevgiler saygılar.
Benim okumadığım bir "tür" yok. Ağırlıklı olarak bir "Westernsever" sayılabilirim.

DAMPYR

Alıntı yapılan: s.b - 10 Ocak, 2013, 12:45:01
Hepinize sevgiler saygılar.
Benim okumadığım bir "tür" yok. Ağırlıklı olarak bir "Westernsever" sayılabilirim.
Demedimmi ben size Sami Beyin Teksi sevmesinden belli bir western hayranı olduğu.gene ben bildim... ::) :-[ ;)

kalidor

Alıntı yapılan: Kızılmaske - 10 Ocak, 2013, 12:47:41
Demedimmi ben size Sami Beyin Teksi sevmesinden belli bir western hayranı olduğu.gene ben bildim... ::) :-[ ;)

Vay be yıllardır anlayamamıştık ;), güzel bir tespit sayın Kızılmaske :D
Crom! Ölüleri Say...

DAMPYR

Alıntı yapılan: kalidor - 10 Ocak, 2013, 12:56:21
Vay be yıllardır anlayamamıştık ;), güzel bir tespit sayın Kızılmaske :D
Güzeldi... ;D ;D ;D

s.b

Alıntı yapılan: s.b - 18 Aralık, 2011, 00:16:37
Ben NN'a pek meraklı biri değilim ve 5-10 sayısını ancak okuyabildim. Bu okuduklarımın içerisinde en çok 4 ve 5. sayıları kapsayan Kavruk Ülke ile Çöl Akıncılarını beğenmiştim. Nathan'ın ve Yeşil Gökyüzü halkının verdiği mücalede takdire şayandı doğrusu. Kimbilir belki yeni seriyle birlikte ben de NN'cı olurum.

Belki birkaç sayı daha okurum.

kalidor

Hatice'yi bitirdim, güzel bir hikayeydi ama Janine'de yazık oldu :( Onla Reiser ilgilense fena olmaz ;) Bu arada Reiser Martin Amca'nın soyundan geliyor herhalde, çok benzetiyorum. Kıl, tüy bir herif tabi pek tutmuyorum. Bir de çevirmen notunda da aktarıldığı gibi Hadija bildiğin Hatice'ymiş boşuna tepki almışım :)
Crom! Ölüleri Say...

NIC

Sevgili Nemo'nun hediye etmesiyle bende Nathan 6 ve Özel 1. sayıyı bugün alabildim

Hemen Önsözde Kozan demircan ne yazmış diye bakayım derken o sayfaları boş görünce çok şaşırdım

Sanırım Kozan bey Çizgidüşleri bırakmış,çünkü Özel serinin çevirmenide farklı bir isimdi

İlker beyin bahsettiği bazı sorunlardan biride bu olsa gerek

Üzüldüm açıkçası,kapak içindeki doyurucu yazıları okumak maceraya lezzet katıyordu  :'(

rumar80

Bu ay içinde Nathan 7'yi de piyasaya vermeyi planlıyorlar.

DAMPYR

Alıntı yapılan: NIC - 17 Ocak, 2013, 20:35:58
Sevgili Nemo'nun hediye etmesiyle bende Nathan 6 ve Özel 1. sayıyı bugün alabildim

Hemen Önsözde Kozan demircan ne yazmış diye bakayım derken o sayfaları boş görünce çok şaşırdım

Sanırım Kozan bey Çizgidüşleri bırakmış,çünkü Özel serinin çevirmenide farklı bir isimdi

Üzüldüm açıkçası,kapak içindeki doyurucu yazıları okumak maceraya lezzet katıyordu  :'(
Çizgi Romanlarda çevirmenlerin çok önemli bir yeri var.kimi çevirmen çizgi romanı zevkle okuturken kimi çevirmenin çevirisiyle insanın okuyası bile gelmiyor.Yeni çevirmeninde en az eskisi kadar değerli biri olacağı kanısındayım.Yeni çevirmen kim... ??? ::) ;)

hennessy

Alıntı yapılan: hennessy - 05 Ocak, 2013, 15:54:18
Nathan Never Türkiye facebok sayfasında Nathan Never Nasıl Özel Ajan Oldu? sorusuna doğru cevap verenler arasında 31/01/2013 tarihinde yapacağımız çekiliş ile Nathan Never Özer Sahaf 6.cilti hediye edeceğiz...

https://www.facebook.com/groups/194115654046712/

Not: Özer Sahafa teşekkür ederiz.

Arkadaşlar cevaplarınızı bekliyoruz.Klavye başına Nathan sevenler.
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

alan ford

Alıntı yapılan: NIC - 17 Ocak, 2013, 20:35:58

Al benden de o kadar. Kozan Demircan hem bilim kurgu litaratürüne hakimiyetiyle , hem de Nathan karşı çok belli olan özel ilgisiyle dört dörtlük iş çıkartıyordu.
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir