6 Kasim Büyük Toplanti

Başlatan tommikser, 26 Ekim, 2010, 09:38:04

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hanac

Alıntı yapılan: Ramzy - 31 Ekim, 2010, 22:06:11
Gidip gitmemek konusunda çok kararsizdim fakat Hasan Abi'nin son mesajiyla sanirim ikna oldum. Gelecegim. Tüyap'in Istanbul'un hangi yakasinda gerçeklestigini bile bilmiyorum gerçi.

Gelmene çok sevinirim Remzi.

Bu arada 21. yasgününü de kutlarim.  :)

Ramzy

Tesekkürler Hasan Abi. 21. yasimi doldurmama ragmen bazi seyleri hala aile onayiyla yapiyorum ve az önce yaptigim telefon konusmasi ile, Istanbul'a gidisim kesinlesti. :D Yalniz Zagor t-shirtü bulmam hayli zor olacak.

Ferri'nin yaninda konusulmasi ve konusulmamasi gerekenler listesi yapmaya niyetleniyorum. :D

hanac

Alıntı yapılan: hanac - 31 Ekim, 2010, 21:50:10
Altin Madalyon Ferri ile bulusuyor.

Bulusuyor da nasil bulusuyor.

En önemli konuyu yazmayi unutmusum.

Tabii ki Sn. Fuat Aktüre'nin yardimlari ile bulusuyoruz.

Fuat Bey'e çok tesekkürler.

rumar80

Fuat Bey'e gerçekten tesekkürler.
   Ama bir tesekkür de sizlere arkadaslar. Bu forumu kalitesi ve seviyesi ile saygin bir noktaya getirdiginiz için hepinize tesekkürler.

tommikser

Senin destegin içinde çok sagol Umar abim, sen olmasan bu kadar güzel olur muydu hiç ?

s.b

Ben gayret gösterenlerin hepsine tesekkür ediyorum. Altin Madalyon'un adini herkese duyuruyorsunuz arkadaslar.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

kahramanlarsinemada

Daha önce yazdigim mesaji okuyamayanlar için yeniden yayinliyorum:
"Arkadaslar, firmanin yetkilisi Faruk Bey ile görüstüm. Normalde t-shirtler 20TL'imis ama suan indirim varmis ve 15TL'ye satiyorlarmis. Bu etkinlik için 15TL üzerinden yine de %10 indirim yapacaklar. Zagor t-shirtlerini 13,5TL'den alabileceksiniz (ben 2 ay önce 20TL'ye almistim).

Bu fiyatin geçerli oldugu magazalar: Besiktas - Köstebek magazasi (SinanPasa Pasajinda) ve Beyoglu- Karga magazasi (Atlas Pasasinda)

Bu iki magazadan bir tanesine gittiginizde "Zagor gecesi için Zagor t-shirt"ü almak istediginizi söylerseniz sizlere indirimli fiyat (13,5TL) ile satilacak.

Böylece Faruk Bey de Zagor etkinliklerini takip etmeye baslamis oldu:) Satis adet garantisi gibi birsey verilmedi ancak geri dönüs yüksek olursa bundan sonraki etkinliklerde kendilerinden destek görecegimizi hissettim. Hepimize hayirli olsun:)"

pizagor

Ustayla yapilacak kahvalti için kisi sinirlandirmasi var mi, malum konu Ferri olunca ilgi tahmin edilenden fazla olabilir...
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

hanac

Alıntı yapılan: pizagor - 02 Kasım, 2010, 20:47:30
Ustayla yapilacak kahvalti için kisi sinirlandirmasi var mi, malum konu Ferri olunca ilgi tahmin edilenden fazla olabilir...

Bunu yarin Fuat Bey'e soralim.

Ama benim tahminim 15-20 kisi ancak gelir.

rumar80

Güzel bir soru gerçekten, sabah erkenden kalkip gelecek herkese kapilar açilmali