İstanbul Kitap Fuarı Günlüğü

Başlatan tommikser, 30 Ekim, 2010, 21:14:36

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ercoktay

Alıntı yapılan: Pearl Jam - 09 Kasım, 2015, 19:06:23
enki bilal ler için her sene aynı muhabbet  :) neyse inşallah bu sene olur.

bilgiler için teşekkürler

Aynı yorumda ben de bulundum :) Geçen sene de aynısını söyledin. Bizi sallıyorsun dedim. Erdem Bey ısrarla 6 tanesi için anlaşmaları olduğunu en az dördünü basacaklarını söyledi.

nikopol

Alıntı yapılan: ercoktay - 09 Kasım, 2015, 08:25:48

Bu arada Berserk'in de telif sorunu çözülmüş. Yayını devam edecekmiş. Gereklişeylerde bunu dediler.

Bu Berserk'in yayininin durmasi olayi gordugum kadariyla okuyuculardan cok tepki cekmisti. Devamini getirebilirlerse guzel olur.

pizagor

Fuarda Mürekkep'ten en azından bir En Kahraman Rıdvan, bir Galip Tekin albümü bekliyordum. Ama yine olmadı herhalde!
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

pearl jam

Alıntı yapılan: pizagor - 13 Kasım, 2015, 12:20:29
Fuarda Mürekkep'ten en azından bir En Kahraman Rıdvan, bir Galip Tekin albümü bekliyordum. Ama yine olmadı herhalde!

herkes cizgi roman isine girmisken murekkep' in bu isleri boslamasi hayal kirikligi oldu biraz.

rumar80

Geçen pazar fuar açılır açılmaz içeri girdik.  Başta çok kalabalık olmadığı için rahat dolaştık.  Kızımın aradığı romanları bir çırpıda alıp benim romanlara giriştik. Onlar da aradan çıkınca önce çizgi zamanının standina gittik. Çok olmamakla birlikte ilginç Comic ciltleri vardı.  Gitmek isteyen dostlara bakmasını öneririm.
   Çizgi roman almayi planlamadigim için sadece ilyas' in standina gidip neler çıktığına baktım.  Sağolsun Altan olayı hallediyor.
   Sadece Mr No yeni sayıyı alacak iken harbinger ve bloodshot takım da alıp günü çok kalabalık olmadan tamamladım.
   Arada Ali ve Afu abiye rastladım.  Seneye tekrar görüşmek üzere Tüyap'tan ayrıldım

caretta

Biz Yayıncılık senede bir olsun kutulu,5 maceralı Abdülcanbaz basardı.Bu yıl onlar da pas geçti.

Vega

Alıntı yapılan: rumar80 - 13 Kasım, 2015, 12:40:49
   Geçen pazar fuar açılır açılmaz içeri girdik.  Başta çok kalabalık olmadığı için rahat dolaştık.  Kızımın aradığı romanları bir çırpıda alıp benim romanlara giriştik. Onlar da aradan çıkınca önce çizgi zamanının standina gittik. Çok olmamakla birlikte ilginç Comic ciltleri vardı.  Gitmek isteyen dostlara bakmasını öneririm.
   Çizgi roman almayi planlamadigim için sadece ilyas' in standina gidip neler çıktığına baktım.  Sağolsun Altan olayı hallediyor.
   Sadece Mr No yeni sayıyı alacak iken harbinger ve bloodshot takım da alıp günü çok kalabalık olmadan tamamladım.
   Arada Ali ve Afu abiye rastladım.  Seneye tekrar görüşmek üzere Tüyap'tan ayrıldım

Iska geçmişiz. Hasanlarla beraber bende İlyas'ın standıydaydım.
İlk kitabım Yanlış Adam çıktı. Edirne sokaklarında geçen çizgiroman temelleri üzerine kurulu bu romanı almayı unutmayın...

rumar80

Hasan beni aradığında çıkmıştık

pizagor

Hennesy stand olarak görevini iyi yapıyor muydu?
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

rumar80

Alıntı yapılan: pizagor - 13 Kasım, 2015, 23:47:30
Hennesy stand olarak görevini iyi yapıyor muydu?

Ben oradayken yoktu. Henessy iciyormus.  ☺

s.b

Alıntı yapılan: rumar80 - 13 Kasım, 2015, 23:58:58

Zagor, Tex'i darmadağın ettikten sonra bu hale düşmüş diyorlar.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

hennessy

Alıntı yapılan: rumar80 - 13 Kasım, 2015, 23:58:58

Kamu oyuna duyurulur yarın bir aksilik yok ise oradayım......
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

hennessy

Alıntı yapılan: s.b - 14 Kasım, 2015, 08:31:33
Zagor, Tex'i darmadağın ettikten sonra bu hale düşmüş diyorlar.

Sıkar o Sami baba
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

ercoktay

Alıntı yapılan: Vega - 13 Kasım, 2015, 22:11:30
Iska geçmişiz. Hasanlarla beraber bende İlyas'ın standıydaydım.
benim konuştuğum Edirne den gelen siz miydiniz?

hanac

Alıntı yapılan: ercoktay - 14 Kasım, 2015, 22:44:36
benim konuştuğum Edirne den gelen siz miydiniz?

Evet evet Vega aka Umut. Edirne den gelmiş idi.