Spirou ve Fantasio Serisi - Desen

Başlatan Büyülü Rüzgar, 31 Ekim, 2010, 10:03:24

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Büyülü Rüzgar

spirou ve fantasio

1- sular altinda

2-Ölmek istemeyen adam

BAHADIR

Hersey tamamda Spirou ve Fantasio ne zaman hangi yayinevinden çikti...Ntv'mi YKY'mi yoksa Inkilap'mi?

Ilyas bey öyle bir haber veriyorsunuz ki merakimiz ve heyecanimiz 10 kat artiyor...Su fuar olmasa ne yapardik bilmiyorum...Daha 1 tane yayin görmüs degiliz ama kokusu bile güzel...Allah Anadolu'da çizgiroman bekleyenlere sabir versin...

Büyülü Rüzgar

sevgili BAHADIR spirou ve fantasio desen yayinlarindan cikti aylardir bekliyorduk sonunda cikardilar ellerine saglik cok da guzel basmislar fiyatta oldukca makul tutulmus sadece 8 tl

rumar80

Kitabin basimi güzel, konu ilk seriye göre biraz daha iyi ama bir türlü isinamadim bu Spirou'ya, sevemedim gitti.

hanac

Spirou ve Fantasio'nun devamı gelecek mi acaba ?

Bilgisi olan var mı ?

hanac

Admin'den gereksiz bilgiler  :)

- Bu maceralar Spirou ve Fantasio'nun 47. ve 48. albümleri

- Bugüne kadar 51 albüm yayınlanmış

- Yayınları çıkaran DESEN Yayınları TUDEM'e aitmiş.

- TUDEM daha önce Yalınayak Gen'i basmıştı

- Ciltler Üçer bin (3.000) basılmış.

darkwood

Spiru ve Fantasio'nun, 1994-95 yıllarında İnkılap yayınlarının çıkardığı Avustralya serüveni,Virus,Z nin Uyanışı, Spirunun Gençliği, Spiru New Yorkta ciltlerini daha önce okumuştum. Daha sonra inkılaptan 2-3 cilt daha çıkmıştı. 
Sanırım bu yeni basılanlar onların devamı niteliğinde. :)
Darkwood Sakinleri..

esattr

Çocukluktan gençliğe geçtiğim yıllarda Spirou ile Doğan Kardeş'te tanışmıştım. Her hafta yeni sayıyı sırf onun için beklerdim. Yeni maceralar ne gariptir ki o günkü tadı vermiyor ama yine de vazgeçilmezimdir Spirou. Umarın eski sayılarda yayınlanır.

a5555

Benimde çocukluğumun kitapı idi spirou ama ben saklama çıkartsaydı alacaktım ancak saklama kaplı olursa alırım ,redkit ve tenten gibi saklama kaplı güzel duruyor,sağa sola kaybolmuyor.

HacıGeraltEmmi

Bugün fuarda yayıncısı ile görüştüm. 5. sayı önümüzdeki ay yayınlanacakmış. ;)

s.b

Desen Yayıncılığı bu kaliteli baskısı için tebrik etmek lazım. O kadar güzel ve pırıl pırıl basmışlar ki deme gitsin.
1. sayı olan Paris Sular Altında adlı macerada, bir bilim adamının icadı kullanılarak Paris sel baskınlarına uğratılıyor. Tabi ki bizim müthiş ikili ve sevimli sincapları Spıp bu sorunu halletmeye uğraşacaklar.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

esattr

İşte müjdeli haber diye buna derim; umarım ilk maceralar da yayınlanır...

s.b

Spırou ve Fantasıo 2 Ölmek İsteyen Adam

1. Sayıda olduğu gibi 2. sayısı da hem konu hem çizim olarak çok güzel hazırlanmış.
Pek çok film ve romana konu olan Gençlik Pınarı bu macerada hepimizi içinde yüzmeye davet eden koca bir göl olmuş.
Spırou, Fantasıo ve sevimli sincapları Spip, bu macerada yanlarında dostları, peşlerindeyse kötü adamlarla birlikte bu esrarengiz pınarı bulma yolunda çeşitli tehlikelerle mücadele ederler.

Sizde bu yolculuklarında onlara katılmak isterseniz Ölmek İstemeyen Adam'ın sayfalarını aralayın.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

HacıGeraltEmmi

Spirou ve Fantasio'nun 5. kitabı  (Dikkat Zorkonlar) internette satışta :) Teşekkürler Tudem.

Ahanda kapağı ;D

[IMG]http://static.idefix.com/cache/0/270/381166[/img]

V

"İstemem,eksik olsun.."