YKY'den Haberler

Başlatan V, 02 Kasım, 2010, 21:56:34

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

pizagor

Onları uğraştıracak, yayın planı darmadağın şekilde olacak kitap önerim ise Hickman dönemi Fantastic Four'ları. Herkese teklif ettik ama hiçbir yayıncı oralı olmadı.
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

rumar80

Komançi kalitesinde frankofonlar
Bernard Prince
Luc Orient gibi
YKY bence Frankofon konusunda önderliğini sürdürmeli

rumar80

Bu yıl Superman'e doyacağız. Yanlız anlamadığım bir durum var YKY neden sadece Action comics ile devam ediyor? Tamam unchained ek bir seri ama Superman New 52 neden yok? Bunun mantıklı bir açıklaması var mı acaba?

Caped Crusader

Justice League 1-2 cilt daha çıksa iyi olurdu. Superman yayın sayısı gayet iyi bu yıl için. Zaten DC'den 6 yayın var 1'i çıktı, heralde bu yıl hepsi çıkar diye düşünüyorum.

alan ford

kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

nikopol

Ingilizceye cevrilmemis yahut Ingilizcesi bulunmayan frankofonlar yayinlarlarsa ilgilenirim.

Thorgal'in yazar (Van Hamme) ve cizerinden cikma (Rosinski) Le Grand Pouvoir du Chninkel,

Mukemmel bir cizer olan Yslaire'in eseri, Sambre (bunu zamaninda Resimliroman'da karliova uzun uzadiya tanitmisti, ama site goctugu icin link veremiyorum),

Bizde yayinlanan Cin'in (Djinn) yazari Dufaux'nun yazdigi Murena,

Fabien Nury'den Il était une fois en France (bu da tanitilmisti),

Leo'nun Aldebaran, Betelgeuse diye devam eden bilimkurgu serisi yayinlansa guzel olacak frankofonlar.

Agamotto

Superman new 52 bu sene basacakları ile ilgili bir haber yok muydu?

darkwood

Bahsedilen yayınların tamamı çok iyi umarım bu yıl içinde tamamının yayınlandığını görürürüz.
Darkwood Sakinleri..

Mister NO

Mister NO

labirent

Bence LARRY YUMA çok iyi olur ve YKY 'ye de yakışır.

pizagor

Lal'in bıraktığı yerden Conan'ları bassınlar.
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

panthei

Eksik görsel denilince aklıma JBC geliyor  ;D

Alıntı yapılan: afu - 12 Mayıs, 2016, 17:34:29
Yeni yayın haberleri forumda artmışken ben de son aldığım maili sizlerle paylaşmak istedim.
En azından bu sene sonuna kadar neler gelecek bilelim. Sanırım yky ayda 2 kitap ortalaması ile devam edecek. (Bunu da memnunlukla karşılarım.)

2017 dileklerimiz için de önerilerinizi yazarsanız, en çok istenenleri tek bir liste ile iletiriz. Ne dersiniz?

yky'den gelen yanıt:
Önümüzdeki aylarda yayımlayacağımız çizgi romanlar aşağıdaki gibidir:

Superman Action Comics 3 – matbaada
Kayıp Zamanın İzinde 6. son cilt - matbaada
OKKO 5. son cilt
Haçlı Seferi 3. son cilt
Justice League 4. cilt
Rintintin - Palyaço
Garfield 18
Red Kit Toplu Albüm 13
Tetikçi 5. son cilt
Superman Action Comics 4
Superman Red son
Superman Unchained

Çizgi romanlarının onay süreci uzun zaman alabiliyor ayrıca -eminim diğer yayıncılarda da aynı durum söz konusudur- eksik görsel çıktığında yeni görselin bize gelmesi de vakit alan bir süreç. DC ile bu süreç daha da uzun sürebiliyor.
Okurlarımızın önümüzdeki yılın yayın programı için önerileri olursa memnuniyetle dikkate alırız.

altay1944

okko ,haçlı sereri ve tetikcinin yayınlanacak olmasına sevindim.Öneri derseniz frankofon ağırlıklı

Brono Brazil
Dani futuro
Bruce hawker
Bernard prince
Herman ağırlıklı her ...
Yarabbi bildir de
ben beni bileyim. Beni bilen ben ile kendime geleyim. Benim bensizliğim
ile ben seni bileyim. Seni bilmeyen beni ben neyleyeyim...

Hz. Mevlânâ

Ahmet Oktay

Siz yazınca aklıma geldi, Bruce J. Hawker da güzel olur. Yanlış hatırlamıyorsam 7 sayıldı.