YKY'den Haberler

Başlatan V, 02 Kasım, 2010, 21:56:34

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Harun Ça

Alıntı yapılan: Nomad - 25 Şubat, 2019, 14:33:02
Bi garip Samuray vardı.
O nooldu acep.

En son 2015 de cıkmıştı sanırım. Son bir üç albüm biarada yapıp 4. ciltle seriyi biterselerdi keşke. Okko falan bitti hala umutluyum.

Tuco Ramirez

4 Mart'ta mailime gelen cevap, Nisan ayında bir cilt komançi yayınlanacağı, Blacksad ve Red kit 16 için tarih veremedikleri yönünde.

Barmen Minik

sonunda diğer "öncü" yayın evleri huzurla uyuyabilirler. uydurdukları ve hadi gelin cicişler beraber aynı boyut basıyoruz diye çok ama çok mühim olan rebirth için milleti de ortak ettikleri dandik boyut YKY ninde standartı olmuş. hatta YKY utanmamış, 7.baskıda, serinin içinde boyut küçültmüş bravo..

Nightrain

Maalesef. Bu fikir kimden çıktıysa kendisini tebrik ediyorum!
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

frodo

Çok garip olmuş neyse ki normal boyutta benimki ;D
"Yaşayan pek çok kişi ölümü hak eder. Ölülerden bazıları da yaşamı. Yaşamı onlara verebilir misin? Ölüm hakkında karar vermekte aceleci olma. En bilgeler bile her sonucu bilemez"

Agamotto

Keşke hiç çıkarılmasaydı şu hepimiz aynı boyutta basalım fikri. En azından orijinal boyutta basan 1 yayınevi de olsa hiç yoktan iyiydi. Şimdi onu da kaybetmiş olduk..

Barmen Minik

Alıntı yapılan: Agamotto - 17 Temmuz, 2019, 21:49:36
Keşke hiç çıkarılmasaydı şu hepimiz aynı boyutta basalım fikri. En azından orijinal boyutta basan 1 yayınevi de olsa hiç yoktan iyiydi. Şimdi onu da kaybetmiş olduk..

"millet basıyo siz de basın" denmesin diye klasik bir Türkiye vatandaşı refleksi ile bunu düzeltmeyip iyi yapanı da aşağı çektiler. şu gelişmeden içten içe mutlular. inşallah tom kingin bırakmasıyla çıkacak batmanleri JBC tekrardan en azından kendi boyutunda basar yoksa bu manasız furya yüzünden onlar da böyle devam edecek sürekli

Kauss

Bir okuyucu olarak YKY'nin yaptığı bu şeyi bir bakıma saygısızlık olarak algılıyorum. 0'dan bir seriye başlarsın yada one-shot bir hikaye de boyut küçültmeye gidersin bunu anlarım. Yayıncının politikasıdır der geçerim. Fakat sen tamamladığın ve piyasada başka sayıları bulunan bir yayında yeni baskı yaparken, boyut küçültmemen lazım. Özellikle de çizgi romanda.

Animvader

Alıntı yapılan: Kauss - 20 Temmuz, 2019, 10:45:08
Bir okuyucu olarak YKY'nin yaptığı bu şeyi bir bakıma saygısızlık olarak algılıyorum. 0'dan bir seriye başlarsın yada one-shot bir hikaye de boyut küçültmeye gidersin bunu anlarım. Yayıncının politikasıdır der geçerim. Fakat sen tamamladığın ve piyasada başka sayıları bulunan bir yayında yeni baskı yaparken, boyut küçültmemen lazım. Özellikle de çizgi romanda.

Boyut olayı YKY'nin politikası değil. DC Rebirth basan tüm yayınevleri Türkçe Çizgiroman boyutu denen bir boyutta basma kararı aldılar veya gelen diğer cevaplardan  anladığım kadarıyla bazı yayınevlerinin mecbur kıldırttığı boyutta basmak zorunda kaldılar.

Kauss

Alıntı yapılan: Animvader - 20 Temmuz, 2019, 11:52:46
Boyut olayı YKY'nin politikası değil. DC Rebirth basan tüm yayınevleri Türkçe Çizgiroman boyutu denen bir boyutta basma kararı aldılar veya gelen diğer cevaplardan  anladığım kadarıyla bazı yayınevlerinin mecbur kıldırttığı boyutta basmak zorunda kaldılar.

Yazım New 52 yayını için geçerliydi. Barmen Minik'in attığı mesaja ithafendi fakat alıntı yapmamışım :) Rebirth için başlangıçtan beri aynı boyutta bastıkları için bir eleştirim mevcut değil. Sadece eski serinin boyutlarını yeni baskıda bozmalarına tepkiliyim.

Nightrain

JBC ve YKY daha önce nasıl basıyorsa, şimdi de öyle basmalılardı.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

Agamotto

YKY dükkanlarında tüm kitap ve çizgi romanlarda 4 al 3 öde + %10 indirim var. İlgilenenlere duyurulur.

orhan şafak

Redkit çıkarın 3 alıp 4 ödeyelim bu nasıl kampanya katılan varmı arkadaşlar sayın yky naaasıl ama. :)

ZGeralt

Bugün Kadıköy'deki mağazasından, çıkan 3 Corto Maltese ile bir de roman aldım. Roman bedavaya geldi, Corto'lara da %10 uyguladılar,103 TL verdim çıktım. Bence güzel kampanya :)

Kauss

Ne zamana kadar sürecek bilgisi olan var mı ? ::)