YKY'den Haberler

Başlatan V, 02 Kasım, 2010, 21:56:34

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

afu

yayın yetkilisi ile görüşmemde son aldığım bilgiler aşağıdaki gibidir.
umarım her ay en az 3 yayınla devam eder YKY  :)

Ağustos ayı içinde
Haçlı Seferi 2,
Action Comics 2,
Küçük Prens 19 sayılarını yayımlayacağız.

Eylül ayında
Komançi 3,
Earth One 3,
Rintintin,
Kayıp Zamanın İzinde 5 sayılarını yayımlayacağız.

@Serhan

Chuck

Yeni Dünya 3 e çok sevindim :D
+ Her girdiğim yol çıkmaz sokakla son buluyor
- O halde yeni bir harita bulmalısınız

Nightrain

Komançi 3 ve Yeni Dünya 3 şahane oldu. :D
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

Mrtekin

Haçlı Seferleri-2 bir an önce gelsin artık, yaz geçiyo...
They drew first blood...

cmkrbn

JL 3 en azından ekime kadar yok mu yani :( :(

darkwood

Bu kadar aradan sonra Haçlı Seferi 2 gelsin artık, beklerken ilk kitabı unuttum.  :P
Action Comics 2, Komançi 3 de güzel haberler.
Darkwood Sakinleri..

Bilal0

Blacksad'lerin 2. baskısı gelmeyecek mi acaba?

seastar1000

bır kez yazdım tekrar yazayım blacksad okumak ısteyenler YKY den dogankardes cıltlerını alsınlar blacksad ın ılk ıkı macerası var orada

hennessy

Süperman'ı pek sevmememe rağmenaction serisi hoşuma gittiği için 2.cilti bu kadar uzun araya rağmen aldım. Bu kalitede bu fiyat rakipsiz.............
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

akif1

Superman serisini toplayacağımda Hangi sıradan almalıyım sizce bu arada daha önce hiç superman okumadım hiç bir şey bilmiyorum.

Animvader

Alıntı yapılan: EğlendiğinisananEleman - 03 Eylül, 2015, 22:10:04
Superman serisini toplayacağımda Hangi sıradan almalıyım sizce bu arada daha önce hiç superman okumadım hiç bir şey bilmiyorum.

Türkçe diyorsanız zaten 4 tane kitap var.Yeni Dünya 1 ve 2, Action Comics 1 ve 2. Yeni Dünya zaten alternatif evrende geçen br hikaye, direkt okuyabilirsiniz.Action Comics de New 52 bünyesinde yine, baştan başlatılan bir seri olduğu için onu da direkt okuyabilirsiniz.

dean

Alıntı yapılan: EğlendiğinisananEleman - 03 Eylül, 2015, 22:10:04

Dostum türkçe olarak soruyorsan justice league dahil ne buluyorsan al. Çünkü Supermande yayın çeşidi çok az. İngilizce olarak soruyorsan new 52 logolu olan "superman" ve "action comics" çizgi romanlarinin ilk cildinden baslayabilirsin.

Şu anki türkçe yayinlarda action comics ana evren hikayesi. Hakeza justice league'de ana evren. Yeni Dünya'lar ise paralel evren hikayeleri.

akif1

Alıntı yapılan: dean - 03 Eylül, 2015, 22:34:16
Dostum türkçe olarak soruyorsan justice league dahil ne buluyorsan al. Çünkü Supermande yayın çeşidi çok az. İngilizce olarak soruyorsan new 52 logolu olan "superman" ve "action comics" çizgi romanlarinin ilk cildinden baslayabilirsin.

Şu anki türkçe yayinlarda action comics ana evren hikayesi. Hakeza justice league'de ana evren. Yeni Dünya'lar ise paralel evren hikayeleri.

Teşekkürler Türkçe okuyacağım bu arada Yayın periyodu var mı?

dean

Alıntı yapılan: EğlendiğinisananEleman - 04 Eylül, 2015, 21:51:44
Teşekkürler Türkçe okuyacağım bu arada Yayın periyodu var mı?

Maalesef yok. Keyifleri ne zaman gelirse o zaman yayinliyorlar.