YKY'den Haberler

Başlatan V, 02 Kasım, 2010, 21:56:34

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

orhan şafak

Bu arada red kitde frene bastılar yine olsun acelesi yok 2036 da tamamlanir inşallah :)

dayıcomics

Ciltli basım olmayacakmış sanırım, karton kapakla basacaklarmış.

karayel2018

blacksad-1,2 basılmayacak mı tekrar ? bir de tetikçi-2 gibi piyasada bulunmayan baskılar.

pizagor

Alıntı yapılan: dayıcomics - 30 Temmuz, 2021, 10:40:28
Ciltli basım olmayacakmış sanırım, karton kapakla basacaklarmış.

Red Kit mi Blacsad mi?
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

pizagor

Alıntı yapılan: tunaorhun - 30 Temmuz, 2021, 18:06:17
https://www.odakitap.com/golgeler-arasinda-bir-yerde-blacksad-cilt-1-kitabi-juan-diaz-canales
52 sayfa

El mahkum alacağız bunu da. Doğan Kardeş versiyonu, ikili cilt yayını derken bu da üçüncü alternatifi olacak kitaplıkta. Boyut eskisi gibi mi yoksa ufaltılmış mı?
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

ghostrider

Ben anlamadım bu basım ,albüm olarak mı satılıyor?
Büyük güç büyük sorumluluk gerektirir.

tunaorhun

Alıntı yapılan: pizagor - 30 Temmuz, 2021, 19:43:17
El mahkum alacağız bunu da. Doğan Kardeş versiyonu, ikili cilt yayını derken bu da üçüncü alternatifi olacak kitaplıkta. Boyut eskisi gibi mi yoksa ufaltılmış mı?

Odakitap.com'a göre , 22x29 cm boyutlarında.

dayıcomics

allan quatermain

YKY 2022 yayın programından seçmeleri yayınladı. Türkçe ismi kesinleşmeyenleri özgün dilinde bırakmışlar. Benim seçebildiğim karikatür kitapları ve çizgiromanlar şunlar oldu:

Action Comics 1000
Bambaşka Kediler - Selçuk Demirel
Birdenbire İstanbul - Selçuk Demirel
Ben, Bozkır Yeli - Tuncer Erdem
Blacksad Cilt 5
Corto Maltese Cilt 5 ve 6
Dceased (Ciltli)
Dceased: Hope at the World's End
Justice League Vol. 1: The Totality
Moby Dick - Herman Melville'in romanından özgün uyarlama - Olivier Jouvray / Pierre Alary
Orwell - Pierre Christin / Sébastien Verdier
Rantanplan: Le Cervaux - Morris / De Groot
Red Kit: Paris'te Bir Kovboy
Siri the Viking - Cilt 1 ve 2 (bu aslında çocuk çizgiromanı dendiği için almayacaktım buraya ama büyüklere de hitap eden klasik tarzda bir Avrupa çr'ı gibi geldi bana, üstelik ilk bölümde İstanbul'a geliyorlar)
Superman Secret Identity - Kurt Busiek
Superman Vol. 1: The Unity Saga: Phantom Earth
The Man of Steel
Wonder Woman Yeni Dünya Cilt 3
Young Justice Vol. 1: Gemworld

Gözden kaçırdıklarım olmuştur mutlaka, affola.

Nightrain

Bundan sonra bastıkları hiçbir seriyi almam. Dilim yandı, tövbe ettim. Blacksad 5 sonunda geliyor. Keşke 6 ile birlikte bassalar.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

samalasio99

Blacksad5??
3_4 ne olacak

someoneofgod

YKY de olmasa DC basacak yok, ucundan koklatıyor onlar da.

hellion

Olmaz olsun böyle DC basmak. New 52 Supermanleri yarım yamalak bastılar. Saçma sapan bahanelerle Rebirth serilerini yarım bıraktılar. Şimdide Superman ve Justice league'in bir sonraki serisine atlamışlar. Bunu da yarım bırakacaklarını görmemek için salak olmak lazım. YKY okuyucularının böyle salak olduğunu düşündüğü için böyle "karakterli" hamlelerde bulunuyor. Satış rakamlarından memnun değiliz deyip iptal ettiniz; gidip yeniden neden aynı karakterleri basıyorsunuz o zaman? Çünkü, satmadı kısmı koca bir yalan ve amaç voli vurmak. Adalet olan bir ülkede olsa toplu halde dolandırıcılık davası bile açılır ama tabii onlar da biliyor bu rezil yerde öyle bir şey olamayacağını ve bu yüzden rahatça at koşturuyorlar. YKY için sadece yedi düvellerine ve torunlarına kadar burada yazamayacağım ağır hakaretler ve lanetler ediyorum. Umarım en kısa sürede değil kitap basmak hiç satamayacak hale gelirsiniz. Bütün o haksız yere kazandığınız paraların ahı da çoluğunuzdan çocuğunuzdan çıksın. Başka da bir şey demem.

orhan şafak

Size sonuna kadar katılıyorum Hellion.