Mutlaka Okunmasi Gerekli Çizgi Romanlar

Başlatan tommikser, 02 Aralık, 2010, 11:33:30

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

tommikser

Biraz gicik bir anket olacak ama merak ettim, sizce ülkemizde bu kahramanlardan veya maceralardan hangisi mutlaka okunmalidir ?

Aklima bu kadar geldi. Sizin isteklerinize göre ekleyebilirim.

aaciltan

Sevgili Günes;
Efsanevi kahramanimiz, gözbebegimiz Teks'in olmadigi bir anket düzenledigine inanamiyorum.
Ben göremedim herhalde =:)

tommikser

Aslinda ekleyecektim ne oldu bilmem  :D

Su aralar deli gibi Tex okuyorum. Hiç yoktu elimde fuar dönüsü elimde derya gibi Tex oldu.

60 küsür sayi olarak hem de elime geçti. Ilk sayilari bile bulduk Ali abiyle  :D

s.b

Neyseki ben foruma girdigimde Tex yaziyordu. Yoksaaaa ....................!!?  Neyse affettim hadi.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

guantanamo

Günes arkadasim oylamada 3 çr seçmek gerçekten çok zor.
Seçmeye kaltigim zaman hangisini elemek için zorlaniyorum
Benim için vazgeçilmez olanlar bu kahramanlar:

Zagor
Mister No
Ken Parker
Büyülü Rüzger
Teks

Sahi bu arada kendi çr kahramanlarimizin benim için ayri bir yeri vardir

BAHADIR

Okunmasi mutlaka gerekli 3 tane yayin dendimi ve Comics,Frankofon ve Fumetti diye katogorilenmedi mi,seçim biraz genel istek ve zevk bazinda sekillenecektir diye düsünüyorum...Bunun için sürekli yayinlar degil de grafik çizgiromanlar'dan seçme bir anket yapilsa ve niye mutlaka okunmasi gerektigine dair anektodlar eklense basliga daha uygun olur diye düsünüyorum...Ama yanlis da düsünüyor olabilirim  ;)

gamlıbaykuş

Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

kedidiro

mister no ve corto maltese... kahraman olmayanlarin,gezginlerin,haritada bayrak ve ülke arayanlarin,siire,sarkiya ve yasamaya asik olanlarin kahramani...ve tabi ki olmazsa olmaz zagor

Blindman

haysat

Tex, Zagor ve Ken Parker benim listem bu sekilde.
Günes diger  çizgi romanlar aglayacak simdi bizi ne çabuk unuttun diye  
senin yüzünden onlarla aram açilacak.Insan sevdiginiz çizgi romanlari listeleyin der..
HİÇBİRİNİZ ANLAMAMIŞSINIZ
BENİ SİZİN YANINIZA HAPSETMEDİLER
SİZİ BENİM YANIMA HAPSETTİLER !

rumar80

Çok karmasik bir anket içinde Asterix ve Red Kit gibi eski dostlar hiç oy almamis, peki o kadar imza topladigimiz Dampyr nerede?

emre ozdamarlar

Yine oylamasi zor bir anket, farkli turler arasindan secim yapmak zorunda oldugumuz icin.
Benim oylar Sandman, Corto ve Ken Parker'a gitti.

tommikser

Aslinda arkadaslar benim istedigimde buydu.Bir kafa karisikligi yaratmak.Yani zorunda kalsak ne olur.Benimde kafami karistiracak çr leri koydum ki zorda kalinca ne yaparizi merak ettim.Ama sonrasi daha detayli bir anket çalismasi yapiyorum.O zaman bu kadar zorlanmayacaksiniz.

Oguz

Bagdat'in Aslanlari

Tetikçi

Blackstad

Ve bunlariin hiçbiri listede yok.

Ama bence asil bunlar MUTLAKA okunmasi gereken çizgi romanlardir.

hanac

Arkadaslar,

Bu anketin birçok eksigi oldugu açik.

Anketi yeniden düzenleyecegiz.

Simdilik bu basligi kilitliyorum.

Düzenleyince yeniden oylama baslatacagiz.

Tesekkürler