İntikamcılar - The New Avengers / Gerekli Şeyler

Başlatan rumar80, 14 Ocak, 2011, 22:05:34

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

kandorlu

Ben cuma günü birkez daha sordum pazartesi dediler yani yarın cıkması lazım umarım daha fazla geçikmez.

gamlıbaykuş

Eee hani Çarşamba günü çıkmış olacaktı...
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

kandorlu

Matbada geçikme olduğunu söyledi Mişel bey yarın yine Kadıköydeyim bakayım çıkaçakmı yine giderim çarşambaya gelicek diyebilir bellimi olur. :)   

Gambit

Alıntı yapılan: kandorlu - 22 Nisan, 2012, 23:19:29
Matbada geçikme olduğunu söyledi Mişel bey yarın yine Kadıköydeyim bakayım çıkaçakmı yine giderim çarşambaya gelicek diyebilir bellimi olur. :)

Demirbas in calistigi matbaa ile calisiyorlar herhalde.

kandorlu

Hangi matbaa ile calışıyorlar bilmiyorum ama bugün yine Kadıköye gittim çıkmamıştı bence yine Çarşambaya kalır bu iş. :)

DAMPYR

niyeyse bugünlerde bu matbaların çok işi var.en iyisi yayınevlerinin kendi matbalarını kurmaları.... :-\ :'( ;)

Gambit

HacıGeraltEmmi

Çarşambayı da sel alır ;D biz gene bekleriz. Toplantı tarihine yetiştirseler bari 8)

omega red

film gösterime girmeden D&Rlara dağıtırlar umarım

rumar80

New Avengers 3'ü okumayı bitirdim. İlginç bir şekilde bu cildi daha önce okumamışım. Aksiyon dozu düşük, açıklama ağırlıklı bir macera. Adından da anlaşılacağı gibi sırlar ve yalanlar üzerine bir cilt.
   Benim bahsetmek istediğim nokta ise özellikle son sayıda hem Avengers Disassembled'a hem de House of M'e göndermelerin olması. Ülkemizde bize verilen yemek yendiği için okuyan arkadaşların bazıları "Bu da ne şimdi?" diyecekler. Buna gerçekten üzülüyorum. Neyse ki İlke House of M'in yakında çıkacağını açıkladı.
   Ama comics evreni hep birbirine bağlıdır. Aradan girersen kafan karışır.

Nightrain

Şimdi 3.cildi okumadan önce House of M'i bekleyelim, öyle mi?
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

rumar80

Yok canım bekleme. House of M ne zaman çıkar tam belli değil. Elindekini oku. Ben sadece devamlılık sorununa bir kez daha dikkat çekmek istedim o kadar.
  Bu nedenle de comics yayınlayanların (ki İlke sağolsun yapıyor) MUTLAKA bir editör yazısı ile kısa bir özet geçmeleri ya da kitaptaki göndermelere açıklık getirmeleri daha iyi olabilir.

Nightrain

Gerekli Şeyler hızlı gidiyor. Ben daha 3.cildi alamadım. ;D Umarım böyle olurlar.

"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

tommikser

Benim merak ettiğim iki kitabı aynı anda mı çıkaracaklar.İç savaş ayrı bir cilt mi?

omega red

filmin rüzgarını arkasına alıp umarım iyi satış yaparlar. bu hızlanma da bunu gösteriyor.
kitap fuarına kadar çıkmaz diyordum. gereklişeylere helal olsun. lafımı yedirdi bana :)