İntikamcılar - The New Avengers / Gerekli Şeyler

Başlatan rumar80, 14 Ocak, 2011, 22:05:34

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

dean

Alıntı yapılan: designer73 - 24 Mayıs, 2012, 16:19:07
Erken sevinmeyelim bence :-\ Fuara kadar çıkarırlarsa şanslı sayarım kendimi ;) Ama gene de birşeyler çıkarma çabalarını takdir etmek lazım.
Bu sefer çok beklemiycez gibi görünüyor.Facebook sayfalarında ki habere göre 10 gün sonra 4. cilt raflardaki yerini alacakmış.

hanac

Anladığım kadarı ile geçmişten ders çıkarmışlar.

Artık herşey hazır olunca duyuruyorlar.

pearl jam

ya kızmayın ama şu birbirleriyle dövüşen süper kahramanlar işi bana fazlasıyla çocukça geliyor. Çocukken oyuncaklara yaptırdığımız kavgaları hatırlatıyor bana. Kitap kapaklarında birbirine bağırıp çağıran bi sürü süper hero.. derdiniz ne kardeşim ??  ;D

not : Bu yorum comics cahili, hayatında hiç avengers okumamış bir insan tarafından yapılmıştır.  :D

dean

Alıntı yapılan: Pearl Jam - 24 Mayıs, 2012, 16:48:02
ya kızmayın ama şu birbirleriyle dövüşen süper kahramanlar işi bana fazlasıyla çocukça geliyor. Çocukken oyuncaklara yaptırdığımız kavgaları hatırlatıyor bana. Kitap kapaklarında birbirine bağırıp çağıran bi sürü süper hero.. derdiniz ne kardeşim ??  ;D

not : Bu yorum comics cahili, hayatında hiç avengers okumamış bir insan tarafından yapılmıştır.  :D

Keşke sadece bunla "Civil War" ile kalsa ilerde World War Hulk olsun X-Men Schism olsun Avengers vs. X-Men olsun birbirleri ile dövüşmekten düşmalarla dövüşmeye halleri kalmıycak  ;D

rumar80

Ne derler bilirsiniz: "Nerede çokluk......."

alan ford

Alıntı yapılan: dean - 24 Mayıs, 2012, 17:00:22

Keşke sadece bunla "Civil War" ile kalsa ilerde World War Hulk olsun X-Men Schism olsun Avengers vs. X-Men olsun birbirleri ile dövüşmekten düşmalarla dövüşmeye halleri kalmıycak  ;D

Eğer illa tek kitapla kalacaksa WWH kalsın. Hulk ,  Demir Adam ve Bay Ucubik'i bir güzel benzetsin. Hulk ezsin.

Buyrun HSD kulübüne:

http://altinmadalyon.com/altin/index.php/topic,4924.0.html
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

hanac

3. cildi bitirdim, temposu düşük bir cilt olmuş.

House of M göndermeleri de var, artık onu da okusak diyorum.

4. cilt için fazla beklemeyeceiz, bu çok iyi olmuş.

tommikser

Bana kitabın baskısı garip geldi abi.Yani sanki çizimler çok net değil gibiydi.Sen ne dersin?

hanac

Alıntı yapılan: gunessemerci - 03 Haziran, 2012, 16:41:47
Bana kitabın baskısı garip geldi abi.Yani sanki çizimler çok net değil gibiydi.Sen ne dersin?

2-3 sayfa bulanık idi, onun dışında normal.

HacıGeraltEmmi

10 gün sonra çıkacak denmişti, haber varmı?

pearl jam

Alıntı yapılan: hanac - 03 Haziran, 2012, 16:44:47
Alıntı yapılan: gunessemerci - 03 Haziran, 2012, 16:41:47

2-3 sayfa bulanık idi, onun dışında normal.

Şu anda cennetteki yabancılar ın 2. kitabını okuyorum aynı sorun burada da var ( en azından bendeki kitapta )

gamlıbaykuş

Alıntı yapılan: designer73 - 06 Haziran, 2012, 23:22:08
10 gün sonra çıkacak denmişti, haber varmı?

Gerekli Şeyler'in ilanlarına her zaman 15-20 gün daha ekleyin...
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

hennessy

dün akşam Michael abi ile kadıköyde konuşmamda baskıya girmişler bir hafta diyor ama siz onu iki hafta yapın :)

Not: İç savaş'ta bu ay geliyormuş maşallah deyip nazar değmesin diyoruz.
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

rumar80

Kronolojik sıra ile yayınlanması için önce 4'ün yayınlanması lazım. Ama hayırlısı

hennessy

4.sayı ve iç savaş bu ay yayınlanacak zaten
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları