Batman Snow

Başlatan emre ozdamarlar, 05 Şubat, 2011, 00:41:43

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

emre ozdamarlar

Bugunlerde okudugum kitap. Bu hikayeyi okumamdaki en buyuk etken cizimler. Genc yasta kaybettigimiz cizer Seth Fisher'in takintili bir sekilde en ince ayrintisina kadar detaylarla doldurdugu panellere hayran hayran bakiyorum dakikalarca.

Konusu da gayet guzel. Mr. Freeze'in gecmisini, nasil Mr. Freeze oldugunu ögreniyoruz.

Isin Batman tarafi da ilginc, Komiser Gordon ve Harvey Dent'den sucla savasmakta istedigi kadar yardim alamayan Batman kendi takimini kuruyor, ama sivillerden olusan bir takim bu, ister istemez de bu insanlari tehlikeye atiyor. Daha hikayeyi bitirmedim ama Bruce Wayne bu kararindan biraz pisman olacak gibi hissediyorum.

rumar80

Batman'in düşmanları bence en renkli olanlardır. Özellikle seçilmiş gerçek bir psikopat grubudur. Bunlardan biri de Mr Freeze'dir. Aslında çok kullanılmayan bir karakter olan Mr Freeze bilim adamı kişiliği ile de Batman'e rakip olabilmektedir.
   Ama Mr Freeze için bence dibe vurduğu an Arnold'un onu canlandırdığı andır. İnanılmaz kötü bir film, kötü bir cast (hele Bane????) sonuç: Batman'e yıllar sürecek bir darbe

Ras Al Ghul