Martin Mystere Lal Özel Seri

Başlatan mcyz, 02 Mart, 2011, 02:08:17

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hennessy

- ... Geldik sayılır, yanaşıyorum, bay Mystere...
- İşte bu köprüaltı girişi... Bir zamanlar mahalleyi korumak için kapatılıyordu...
- ... Buradan Gettolara çıkılıyor. Daha doğrusu üç gettoya... Biri "Eski"... Diğeri "Yeni"... Öbürü de "En Yeni"...

Bizden çok ileride bir teknoloji ile karşılaşıyoruz karşımızda terminatör de ki gibi insan yüzlü rabotlar var ilginç bir hikaye idi
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

rumar80

Robottan çok golem gibi.
   Bu arada golem de Bonelli'nin hemen her kitabında kullandığı bir tip. İlk aklıma gelenler Zagor, Dylan Dog

hennessy

Alıntı yapılan: rumar80 - 23 Ekim, 2011, 21:13:42
   Robottan çok golem gibi.
   Bu arada golem de Bonelli'nin hemen her kitabında kullandığı bir tip. İlk aklıma gelenler Zagor, Dylan Dog

Evet umar abi golem ama sanırım anladığım kadarı ile rabota benziyorlar :)

hennessy

Paris, Tanrı'nın Yılı, 1268...

Laik öğreticilerin karşı çıkmasına rağmen yeni düzenin keşişleri, Paris Üniversitesine girdiler...

-"Ruggero Bacone'ye"...Bu bana geldi...Yüce Makamdan...

-...Amaçları Bilgilerini Yaymaktı.

"Non Obstante Praevepto Praelatı Cuiuscumque Contrario VEl Tui Ordinis Constitutione Quacumque..."

Bugüne kadar okuduğum en zayıf konuya sahip macera anlamadım bişi ama sanırım yapay zeka ile ilgili bir konu idi sonu ise çok şaçma idi

DAMPYR

Alıntı yapılan: hennessy - 23 Ekim, 2011, 21:43:39

Paris, Tanrı'nın Yılı, 1268...

Laik öğreticilerin karşı çıkmasına rağmen yeni düzenin keşişleri, Paris Üniversitesine girdiler...

-"Ruggero Bacone'ye"...Bu bana geldi...Yüce Makamdan...

-...Amaçları Bilgilerini Yaymaktı.

"Non Obstante Praevepto Praelatı Cuiuscumque Contrario VEl Tui Ordinis Constitutione Quacumque..."

Bugüne kadar okuduğum en zayıf konuya sahip macera anlamadım bişi ama sanırım yapay zeka ile ilgili bir konu idi sonu ise çok şaçma idi

Bu sayılar kötü maceralardan oluşuyor.orjinalinde bu sayıdan sonraki sayılarda iyi macera bulmak (Birkaç Tanesi Dışında) pek zor..... :(

DAMPYR

Alıntı yapılan: hennessy - 23 Ekim, 2011, 21:42:10
Alıntı yapılan: rumar80 - 23 Ekim, 2011, 21:13:42
   Robottan çok golem gibi.

Evet umar abi golem ama sanırım anladığım kadarı ile rabota benziyorlar :)
Evet Golem oğlak yayıncılıgın yayınladığı Martin serisindede golem vardı.bunu çok kullanıyorlar.....

hennessy

-Bu sayılar kötü maceralardan oluşuyor.orjinalinde bu sayıdan sonraki sayılarda iyi macera bulmak (Birkaç Tanesi Dışında) pek zor.....

aman ne diyorsun sevgili Java özel seriden daha okunacak 28 sayı daha var böyle dersen yandım :( bu arada arkadaşlar bu 53 serilik fasikülleri nerde ciltlerim uygun fiyata bilgi verirseniz sevinirim

DAMPYR

Alıntı yapılan: hennessy - 23 Ekim, 2011, 21:54:55
-Bu sayılar kötü maceralardan oluşuyor.orjinalinde bu sayıdan sonraki sayılarda iyi macera bulmak (Birkaç Tanesi Dışında) pek zor.....

aman ne diyorsun sevgili Java özel seriden daha okunacak 28 sayı daha var böyle dersen yandım :( bu arada arkadaşlar bu 53 serilik fasikülleri nerde ciltlerim uygun fiyata bilgi verirseniz sevinirim

Sana güzel olanları sayı numarasıyla yazayım sayı 26-27-28-34-45-46-47-48-53 gerisini ben pek beğenmedim.biliyorsun ben korku macera tadında olanları seviyorum .belki sen beğenirsin....... ;D ;)

rumar80

Özel seride almanaklar başlayacak ki bence bunlar da çoğunlukla hayal kırıklığıdır.
  Bu arada ben çizgi romanların ciltlenmesine (en azından okuyan tarafından) genelde sıcak bakmıyorum. Yine de sevgili üyemiz Ali (haysat) matbaa işinde. Bir mesaj at istersen

hennessy

Alıntı yapılan: rumar80 - 23 Ekim, 2011, 22:12:14
   Özel seride almanaklar başlayacak ki bence bunlar da çoğunlukla hayal kırıklığıdır.
  Bu arada ben çizgi romanların ciltlenmesine (en azından okuyan tarafından) genelde sıcak bakmıyorum. Yine de sevgili üyemiz Ali (haysat) matbaa işinde. Bir mesaj at istersen

Umar abi sen karşı isen ciltlenmesine bir bildiğin vardır bende vaz geçerim ozaman abi

DAMPYR

Alıntı yapılan: rumar80 - 23 Ekim, 2011, 22:12:14

Evet doğru söylüyor.Almanaklar tam bir hayal kırıklığı... :( Maxiler fena değil konular genelde iyi.kitapları ciltlemesen iyi olur zaten martin klasik seriye devam edersen o serideki çoğu kitabın yeniden yayınlandığını göreceksin..... ;)

hennessy

Martin Mystere Özel Seri 26 / Sürüngen Adamlar

- ... Ama asıl göze çarpanlar nehir sularında yer alan sayısız yat kulüplerine bağlı süratli yelkenliler..

- Yaa - Hooo! Biz en baştayız!..

- Daha hızlı billy! Onlar öne geçerlerse bir daha yakalayamayız!

üzülerek söylüyorum martin özel seriyi elimden çıkarma kararı aldım çok kötü bir hikaye daha...........

DAMPYR

Alıntı yapılan: hennessy - 08 Kasım, 2011, 18:41:48

Martin Mystere Özel Seri 26 / Sürüngen Adamlar

- ... Ama asıl göze çarpanlar nehir sularında yer alan sayısız yat kulüplerine bağlı süratli yelkenliler..

- Yaa - Hooo! Biz en baştayız!..

- Daha hızlı billy! Onlar öne geçerlerse bir daha yakalayamayız!

üzülerek söylüyorum martin özel seriyi elimden çıkarma kararı aldım çok kötü bir hikaye daha...........

ben sana söylemiştim Martin ne yazıkki artık kendini tekrarlıyor.artık konu kalmaması yüzünden iyice fantastik öykülere girdiler son derece güzel başlıyan ayakları yere basan martin amca artık uçmaya başladı çok yazık..... :'( ;D

rumar80

Demiştim demek istemeyeceğim ama DEMİŞTİM!!!1

hennessy

Alıntı yapılan: rumar80 - 08 Kasım, 2011, 19:44:07
   Demiştim demek istemeyeceğim ama DEMİŞTİM!!!1

Ne varsa klasik seri ve dev albümlerinde var Umar abi klasik seriyi sadece biriktireceğim artık