2010 En İyiler Seçimi

Başlatan hanac, 17 Mart, 2011, 10:23:19

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hanac

Oylama için çok teşekkürler.

Hmmm, sanki oyunu kullanmayan bazı dostlar çevrimiçi  :)

nacho_grande

Alıntı yapılan: hanac - 07 Nisan, 2011, 21:30:53
Oylama için çok teşekkürler.

Hmmm, sanki oyunu kullanmayan bazı dostlar çevrimiçi  :)

"Oylama şıkıdım şıkıdım" :D

rumar80

Crom oylamayı say!!!!!
   Bu arada 85 değerli arkadaşımız oy verdi. Üyelerimizin %20'si demek bu. Verenler sağolsun. Vermeyenler hadi artık.
   Önemli not: Anketimizde MAALESEF "mod", "medyan" teknikleri kullanılamıyor.  ;D

essegesse

Selam.Ben oylarımı mail olarak yollamıştım ama göremiyorum.Yanlışsam düzeltin.

Saygılar.

hanac

Alıntı yapılan: essegesse - 11 Nisan, 2011, 22:53:48
Selam.Ben oylarımı mail olarak yollamıştım ama göremiyorum.Yanlışsam düzeltin.

Altan merhaba,

Oylarını aldık merak etme  :)

İstersen buraya da yazabilirsin.

Sinan Başak

Selam,

Geç oldu ama mail olarak gönderdim.

Sevgiler

rumar80

Sevgili Sinan teşekkürler,
   Önemli olan geç olması değil, ankete katılmış olman. Her bir üyemizin fikri değerlidir.
   5 dakikamızı ayırmayı unutmayalım sevgili arkadaşlar

Tarkan Kurt

Toplam kaç oya ulaştık acaba?

V

"İstemem,eksik olsun.."

gamlıbaykuş

Gönül isterdi ki tüm üyelerimiz oy kullansa ama olmuyor işte. Keşke kuru kalabalık olmaktansa etkin bir kalabalık olabilseydik; ama bir gün olabilir değil mi?
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

rumar80

Bence biz etkin bir kalabalığız. Foruma aktif olarak giren (yazan ya da okuyan) üyelerimizin büyük bir çoğunluğu ankete katılmış durumda. Ayrıca bu sayı bile bugüne kadarki en yüksek katılımlardan biri.
   Forumun hareketliliği de dikkatinizden kaçmasın. Geçen ay 2000 mesajı geçtik. Bu ayki gidiş te öyle gösteriyor. Ayrıca bu forumda yapılan konuşmalar direkt ya da indirekt yayınevlerini de etkiliyor. "İtki"yi de unutmayalım.
   İçin rahat etsin Ekrem ben bu forumun şu anki halinden çok memnunum.
   Hepiniz sağolun

Sinan Başak

Bu oylama yapılırken bence en kötüler diye bir kategori daha ilave edilmeliydi. Yayıncılarına belki bir fikir olurdu.

Sinan Başak

Benim yazdığımda eleştirel birşey yoktu, yalnızca bir fikirdi. Onlarca kitabın iyi olduğunu savunan yalnızca siz varsınız herhalde. O halde buyrun tamamının elinden tutun. Burada niyet zaten köstek olmak değil, destek olmak ama sizin zihniyetinizle her çıkanı kucaklayarak destek olmak değil. Mücadele verip yayın yapanlar herhalde yalnızca biz okuyalım diye yapmıyorlar bu işi. Hoz nefret ettiyse, bu kendi seçimidir, kimse ona nefret ettirmedi. Neticede bu işin alıcı sayısıda belli, ülkenin ve okuyucuların şartlarıda belli. Ama siz nerede yaşıyorsunuz bilemiyorum. Eleştiri, yapılan bir şeyin doğal sonucudur. Eleştiri olmazsa hiçbir zaman ilerleme de olmaz. Eğer yayıncı bizim istediğimiz yemeği pişirmezse ya batacaktır, ya da bırakacaktır. Neticede onu ayakta tutacak olan bizleriz.

hanac

Arkadaşlar,

Bu forumda eleştiri yapmak serbesttir.

Hakaret olmadığı sürece sorun olmaz.

Yayıncı küsecek diye biz bildiğimizi yazmayacak değiliz.

HOZ bu forumu takip bile etmiyordu, bizim yaptığımız eleştiriler ile işi bırakmasının bir ilgisi yok.

rumar80

Arkadaşlar sayenizde anketimiz emin adımlarla ilerliyor. Bugün itibarı ile 96 arkadaşımız katılım yaptı. Sağolsunlar. Katılmayan diğer arkadaşlarımızdan da 5 dakikalarını rica ediyoruz.