Üçüncü Ahit-Çizgi Düşler

Başlatan V, 31 Mart, 2011, 00:39:07

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

rumar80

İkinci sayıya bu ay kavuşabilecek miyiz? Bilen var mı acaba?

darkwood

Dün pasajda, Erdem bey ile tavla atan, İlker bey'e bu konuyu hatırlattım. Yurt dışından CD gelmesini beklediğini söyledi. Yani cd gelmesi+baskı v.s. en az 15-20 günlük bir zaman var, daha sonrasının ise ucu açık.  ::)
Darkwood Sakinleri..

emre ozdamarlar

Dun kitabin Isvecce baskisini gördum, orjinal BD boyutunda basmislar ama renkler hic olmamis, camura cevirmisler. Turkce versiyonunun yanindan bile gecemez. Özer Sahaf ve kitabi hakkiyla basmayi becerebilen matbaalarimiza tesekkuru borc bilirim.

rumar80

Rex mundi, season of the witch derken Mayıs bitiyor. Üçüncü ahit hakkında bilgisi olan var mı?
   Ne zaman macerayı tamamlayabileceğiz?

darkwood

Bugün pasajda Tolga 4. ciltleri ambalajlarken yakaladığım İlker Özer'e Üçüncü Ahit'in 2.sayısının ne zaman çıkacağını sordum. Bu kitabın Cd nin geldiğini, tercümesi, balonlaması v.s. tamamlanıp kitabın baskıya hazır olduğunu ve matbaaya verileceğini söyledi. Önümüzdeki hafta içi büyük bir ihtimalle satışa çıkacağını söyledi. Arkadaşlara duyurulur..
Darkwood Sakinleri..

HacıGeraltEmmi

Bu aralar bütün güzel haberler Mesut kardeşimizden gelmeye başladı. Teşekkürler müjdelerin için...

haysat

Gerçekten güzel haber. Umarın Toplantıya kadar yetişirde alırız.
Benim gibi fumetti okuyan bir insan için gerçekten güzeldi.
Üçüncü Ahit'i ilk aldığımda okuyamadım,tam bir hafta sonra okuma fırsatı buldum ve kendime kızdım,kaçırdıklarıma üzüldüm.
Konusu farklı,hikayedeki insanların tarih sayfalarında gerçekten yaşamış olması insanın bakış açısını değiştiriyor.
Yazar ve çizer mükemmel bir iş çıkarmış.
Tam tadı damağımda kaldı derken yeni sayının çıkacak olması sevindirici bir haber oldu.
Hele Emre'nin söylediklerinden sonra, 
İlker'ede teşekkürler, böylesine kaliteli işler yaptığı için.
HİÇBİRİNİZ ANLAMAMIŞSINIZ
BENİ SİZİN YANINIZA HAPSETMEDİLER
SİZİ BENİM YANIMA HAPSETTİLER !

hanac

1. sayıyı almıştım ama okumamıştım.

Artık 2. sayı ile birlikte okurum.  :)

darkwood

Üçüncü Ahit'in yarım kalan macerasının devamını ve Legende yi merakla bekliyorduk. Bu kaynağından haberler gerçekten güzel oldu.
Yine çıkmasını beklediğimiz 1001 Roman'ın çizgiromanları ile birlikte Haziran ay ı da çizgiroman açısından bereketli olacağa benziyor.  8)
Darkwood Sakinleri..

pearl jam

süper haber :) umarım fazla bekletmeden yeni bir frankofona da başlarlar.

darkwood

1001 roman'ın son yayınları Brendon, Caravan gibi kaliteli yeni yayınların yayınlanmasını her zaman tercih ederim. 
Birde Durango gibi kaliteli baskı ve fiyatta cazip olursa, bu yayınları sürekli satın almaya gayret ederim.  8)
Darkwood Sakinleri..

s.b

2. ciltte kitabın sonunda ölen gerçekten O mu? Yoksa ben mi yanlış anladım?
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

hanac

Şu anda 3. Ahit'i okuyorum.

1. cildi bitirdim, 2. cilde başladım. Bitirince yorumumu yazarım.

Şu andaki düşüncem şu, Hikaye beni çok sarmadı.

Esas dikkatimi çeken husus şu oldu;

2. cilt bariz olarak daha iyi basılmış. Renkler daha canlı.

Sizde aynı durumu farkettiniz mi ?

kalidor

Ben de 2. cilde başlamıştım ama dehşetle 1. cildi neredeyse tamamen unuttuğumu gördüm. Bi de açıkçası sıkıldım. 2 ciltte tamamlanması isabet olmuş :D
Crom! Ölüleri Say...

HacıGeraltEmmi

Film senaryosu olacak şekilde güzeldi bence. Hatırlattınız madem bir kez daha okuyayım bari 8)