Üçüncü Ahit-Çizgi Düşler

Başlatan V, 31 Mart, 2011, 00:39:07

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

pukay

tam emin değilim ama bir animasyon uyarlaması var galiba serinin

altay1944

Üçüncü Ahit.x.Orison ve A.Alice tarafından daha okul yıllarında (ticaret okulu)düşünceden kağıda aktarılmış iki gencin eseri.Özer sahaf tarafından çıkarılmış.Cilt mükemmel.Kağıt mükemmel.Çeviri mükemmel.(Balon yazıları çok küçük kaldığı için gözü çok yoruyor.Konu hristiyanlık araştırmaları.çok fazla bilgi içerdiği için aslında pekte hızlı gitmiyor ama hakkını yememek lazım türü sevenler için an azından bir da vinci şifresi gibi bir öykü diyebilirim.dört orginal cilt iki cilde sığdırılmış.Ben beğendim.
Yarabbi bildir de
ben beni bileyim. Beni bilen ben ile kendime geleyim. Benim bensizliğim
ile ben seni bileyim. Seni bilmeyen beni ben neyleyeyim...

Hz. Mevlânâ

hanac

Altın Madalyon "ÇİZGİROMANDA 2011'İN EN İYİLERİ" seçiminde;

Üçüncü Ahit, "En İyi Mini Seri" dalında üçüncü seçilmiştir.

Mrtekin

Gerek kurgusu gerek cizimleri ile cok cok guzel bir cizgi roman. Kolleksiyona muhakkak dahil edilmesi gerekenlerden. Cizgi duslerin en iyi islerinden biri, tebrik ediyorum. Bu yazarin Su anda long john silveri anlatan bir serisi de bulunmakta, cizgi dusler, kacirmasin :)
They drew first blood...

hanac

Alıntı yapılan: Mrtekin76 - 22 Temmuz, 2014, 00:23:13
Bu yazarin Su anda long john silveri anlatan bir serisi de bulunmakta, cizgi dusler, kacirmasin :)

Kaçırmadılar, sonbaharda yayınlanacak bkz.

http://altinmadalyon.com/altin/index.php/topic,7902.msg109748.html#msg109748

pearl jam

üçüncü ahit benim için iyi başlayıp kötü giden ve sonlara doğru bitse de kurtulsak dediğim bir çizgi romandı. Çizgi düşler'in frankofon tercihleri ( ateş yakmak dışında ) beni pek sarmıyor. long silver john dan ümitliyim ama