Star Wars Kitapları

Başlatan hennessy, 06 Nisan, 2011, 20:30:48

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ferzan

Bunu çıkar çıkmaz alalım da ''Yüzyılın En İyi Bilim-Kurgu Öyküleri'' nde olduğu gibi bir sürprizle karşılaşmayalım...Şahsen ortalamanın az üzeri bir SW tutkunu olarak hemen kapatacağım...
Bağnaz okur, memnuniyetsiz beşer, işkilli büzük, sıfır tolerans iksmen, taş kalpli ahkam efendi...

https://ucuztefrika.blogspot.com

memospinoz

İlk üçlemenin kitapları "Yeni Bir Umut, İmparator, Jedi'in Dönüşü" kitapları da Doğan Egmont'tan çıkmış.

Animvader

Alıntı yapılan: memospinoz - 22 Mayıs, 2018, 16:54:20
İlk üçlemenin kitapları "Yeni Bir Umut, İmparator, Jedi'in Dönüşü" kitapları da Doğan Egmont'tan çıkmış.

Şimdi gördüm onları. Yine junior novel denilen gençlere hitap eden seriden çıkarmışlar. Bizde de eskiden basılmış olan romanlar değil, filmlerin gençlere yönelik romanlaştırılmış halleri.

memospinoz

Alıntı yapılan: Animvader - 22 Mayıs, 2018, 18:27:01
Şimdi gördüm onları. Yine junior novel denilen gençlere hitap eden seriden çıkarmışlar. Bizde de eskiden basılmış olan romanlar değil, filmlerin gençlere yönelik romanlaştırılmış halleri.

Üzüldüm.  :( Dost'tan çıkan kitapların yeni baskısı zannetmiştim oysaki.  :'(

memospinoz

memospinoz

Bölüm: Uyku Zamanı

Darth Vader'ın ebeveynlik becerileri, uyumak istemeyen genç Luke ve Leia tarafından sınanmakta. Onları Han Solo, Yoda, Boba Fett ve diğerlerinin yer aldığı hikayeler okuyarak yatmaya razı edebilir mi acaba?

Sayfa Sayısı: 64
Etiket Fiyatı: 16 TL