The Astonishing X-Men - Marmara Çizgi

Başlatan rumar80, 12 Nisan, 2011, 12:48:15

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

rumar80

Ben genelde ona " abuk" hafıza diyorum. Olmadık yerde gereksiz bir detayı hatırlıyor. Ayrıca Forge Rom için önemli bir karakterleri. Onun icat ettiği alet sayesinde Rom Darkonların gezegenini etkisiz hale getirmiştir.
  Ayrıca X-men serisi içinde Forge veStorm'un umutsuz aşkları benim hoşuma giden maceralardır. Ayrıca da ilk aldığım orijinal X-men'lerdir.

V

Rom'u okuyalı 25 sene olmuş.O zamanların kralı Commodore 64'tü.Kaçtı onun belleği?64 byt mı, ne?Bizim bellek te o kadar yani.Doğal olarak unuttuk.
"İstemem,eksik olsun.."

darkwood

Bu konuda tamamen ROM ve RAM bellekler devreye girmiş gibi görünüyor.
ROM bellek ile okuyanlar, kalıcı bellek tipine sahipler ve bilgiler akıllarında yıllarca kalabiliyor. Ram bellek ile okuyanlarda durum ise, bu belleğin özelliği  bilgiler anlık olarak hafızada tutuluyor, ve bu bilgiler daha sonra bir şekilde siliniyor.
O yüzden ROM okuyun hafızanız sağlam olsun.  :D  ;D  ::)
Darkwood Sakinleri..

hanac

Alıntı yapılan: rumar80 - 19 Nisan, 2013, 12:56:32
  İnternetin gücüne kurban olayım!!!!!
   Doğru cevap için sizi kutlarım. En kısa zamanda hediyeniz Hanac tarafından belirlenin size yollayacaktır.

1 haftadir izinde idim Animvader.

Bu hafta icinde halledecegim insallah.

tommikser

Sayin onon bana bir adres verinde yalniz kurt film cd sini yollayayim.

hanac

Merhaba X-Men seven arkadaşlar,

Sizlere bir haberim var, Astonishing X-Men serisi ABD de 68. sayı ile sona eriyor.

Son yazar Marjorie Liu tarafından açıklandı.

gamlıbaykuş

Peki Hasan abi, biz kaçıncı sayıda kaldık?
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

hanac

Alıntı yapılan: hüzünlü flüt - 12 Temmuz, 2013, 18:21:15
Peki Hasan abi, biz kaçıncı sayıda kaldık?

En son çıkan 6. cilt de 31.-35. arası sayılar var.

Yani 6 cilt daha çıkar gibi.

tommikser

tommikser

Bu kapağa bayıldım.Marmara seriye devam edecek değil mi?Ne zamandır çıkmadı.Çıkıp çıkmayacağından haberi olan var mı?

rumar80

Kapaklar güzel olsa da öyküler berbat. Bunlar yerine daha doğru düzgün X Men maceralarının basılmasını tercih ederim. Tabi alan olursa...

Nightrain

Alıntı yapılan: rumar80 - 25 Ocak, 2014, 16:10:28
  Kapaklar güzel olsa da öyküler berbat. Bunlar yerine daha doğru düzgün X Men maceralarının basılmasını tercih ederim. Tabi alan olursa...

Jim Lee'nin çizdiği X-Men'i bassalar keşke.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

rumar80

Bir zamanlar 1numara basmıştı. Ben daha yakın zamanlar demek istemiştim. Zaten Messiah Complex yayınlanacak Second  Coming, Schism vs basılsa

NIC

rumar80

Northstar ve erkek arkadaşının gay evliliği temalı bir macera. Bu seri altıncı ciltten sonra saçma sapan maceralarla sevimsiz hale gelmiştir. Hoş A vs X öncesi çoğu X men macerası kötüdür.