The Astonishing X-Men - Marmara Çizgi

Başlatan rumar80, 12 Nisan, 2011, 12:48:15

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

rumar80

Yine de aynı dönemde Schism gibi mutant alemini derinden etkileyecek bir macera da yayınlanmıştır, yani genelinde vasat maceralarla dolu bir dönemdir.
   Bence iyi yazılmış önsözler ile bu dönemlerdeki ana maceralar yayınlanır ve A vs X'e gelinse sonra da bir düzen sağlansa iyi olur. X men maceralarını ancak böyle anlayabiliriz ve yeni macealara ulaşabiliriz.

V

Çizimler ve renklendirme gayet iyi de konular hakkatten sıkıcı bu seride..
"İstemem,eksik olsun.."

yalcinerol345

6 cildi de okudum.5.cilt çok kötüydü.Okuduğum en Kötü XMen cildiydi.Sanki çizer sayesinde bu kadar kötüydü.Bence her ressamdan çizgiroman çizeri olmuyor.6.cildi de aynı yazar yazmış ama macera gayet güzeldi.
Sonuç olarak 5. cilt hariç okuması gayet zevkli bir seriydi.Devamındaki maceralar nasıl bilmem ama güzelse yayınlansın isterim.

Nightrain

İlk cildi dün tekrar okudum ve hemen Whedon'un yazdığı diğer ciltleride sipariş ettim. Zamanında ilk cildi satışa çıkartmıştım fakat içimden bir ses geri çekmemi söylemişti. Ben de öyle yapmıştım. Pişman değilim. Çizimler ve diyaloglar 10 numara.

Astonishing'i tamamladıktan sonra yine Marmara'nınn bastığı All-New ve Unchanny X-Men'lere dalış yapacağım. X-Men açlığım had safhada. :D
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

ghostrider

6.ciltten sonrası pek beğenilmediği için seri iptal olmuştur.Satışları çok kötü olduğu için yarım kalmıştır.
Büyük güç büyük sorumluluk gerektirir.

tommikser

Bizde bu serinin tamamı mı yayınlandı?

ghostrider

6.ciltten sonrası iyi olmadığı için basmaya devam edilmemiş diye biliyorum.

tommikser

Peki kaç cilt yayınlanmamış acaba? Gerçekten de çok kötü mü acaba? Yayınlanmadığı için bir şey kaybettik mi acaba?

ghostrider

Onu bende bilmiyorum adminlere sormak lazım.Ben daha bu seriyi okuyamadım çok pahalıya satıyorlar.Eski seri olan Uncanny X-men'in basılmasını çok isterdim.

ghostrider

Marmara Çizgi'nin kendi sitesinden mesajla sorabilirsiniz ;her soruya cevap veriyorlar.

dean

Astonishing X-Men serisi toplam 12 cilt sürüyor. Liste şu şekilde.

Astonishing X-Men, Volume 1: Gifted
Astonishing X-Men, Volume 2: Dangerous
Astonishing X-Men, Volume 3: Torn
Astonishing X-Men, Volume 4: Unstoppable
Astonishing X-Men, Volume 5: Ghost Box 
Astonishing X-Men, Volume 6: Exogenetic
Astonishing X-Men, Volume 7: Monstrous
Astonishing X-Men, Volume 8: Children of the Brood
Astonishing X-Men, Volume 9: Exalted 
Astonishing X-Men, Volume 10: Northstar
Astonishing X-Men, Volume 11: Weaponized 
Astonishing X-Men, Volume 12: Unmasked

memospinoz

Joss Whedon'un yazdığı ilk 4 ciltten sonra kalite düşüyor. Warren Ellis'li ciltler de idare eder. Sonrasını pek de okumaya gerek yok. Omnibus versiyonu çok özel ve de güzeldi bu arada. Bir daha omnibus görmek nasip olacak mı bakalım ülkemizde.

tommikser

Ominibus maalesef iyi değildi.Bunda marmara nın suçu yok ama.Matbaa o zaman işi batırmıştı.Ülkemizde güzel bir omnibus maalesef hala basılabilmiş değil.

s.b

İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

peder clemente

Marmara, bu sayıyı tekrar basınız lütfen.