Altın Madalyon 1 nci İzmir Doplantısı Yapıldı.

Başlatan Tarkan Kurt, 20 Nisan, 2011, 00:00:38

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Tarkan Kurt

Altın Madalyon 1 nci İzmir Toplantısı Lami Tiryaki ve Benim katılımımla bugün (19 Nisan 2011) 18:30-21:30 saatleri arasında Lozan Pastanesinde yapıldı. Toplantının bence en önemli yanı Forumumuzun İstanbul dışında yapılan ilk toplantısı olmasıydı. Her ne kadar çok yoğun bir katılım olmasa da Çizgi Roman konusunda bir derya olan Lami ile çok keyifli bir 3 saat geçirdim. İnşallah bir daha ki sefere daha kalabalık bir grupla toplanma şansına da sahip oluruz. Lami ile çay ve poğaçalar eşliğinde yaptığımız sohbet benim için unutulmaz bir anı oldu. Toplantının sonunda birkaç ta resim çektirdik. Bunlarda aşağıda:

Lami Tiryaki

Eveettt.. Eyyüp dostumun'da belirttiği gibi nihayet İstanbul dşındaki ilk doplantımızı gerçekleştirmiş bulunuyoruz. İzmir'den katılımı, organizasyonu ve ilgisi için sevgili Tarkan Kurt/Eyyüp kardeşime teşekkür ederim. Üç saatin nasıl geçtiğini ikimiz de bilemedik. İlk defa karşılaşmış olmamızın neticesi konuşacak o kadar çok şeyimiz vardı ki, bendeniz hiç durmadan konuşmuşum sonradan farkına vardım(çenemden dolayı umarım sıkılmamışsındır dostum  :) ). Eyyüp'ün fuardan aldığı Creepy ve Teks'lerin muhteşem görüntüsü eşliğinde geçmişe, bu güne ve geleceğe dair çok şeyler konuştuk muhabbetini ettik. Çaylar ve kurabiyeler muhteşemdi Lozan Pastanesi'ni herkese tavsiye ederim. Keşke işyerinden erken çıkabilseydimde fuara da katılmak nasip olabilseydi. Dün Yılmaz Özdil'de varmış fuarda görmeyi isterdim. Neyse. Eyyüp kardeşim çok beyefendi, çok sıcakkanlı, çok hoş sohbet bir insan. Ortak o kadar çok şeyimiz vardıki şimdiden kendisiyle ikinci doplantının özlemini duymaya başladım. Muhabbet esnasında herkesin kulağını çınlattık. ;)  Bu arada İstanbul grubuna birde müjdem olacak; Eyyüp kardeşimiz pek yakında iş icabı sık sık İstanbul'a gelip gitmeye başlayacak. İstanbul doplantılarına sıkı bir katılımcı daha geliyor yani!

Selamlar
Lami

s.b

Hiç bu kadar genç delikanlılar görmemiştim çr okuyan. İkinizin de maşallahı var doğrusu.
Bu adamlar ne okuyor böyle diye masadaki çizgiromana tuhaf tuhaf bakanlar olmadı mı.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

Lami Tiryaki

Alıntı yapılan: Kagan - 20 Nisan, 2011, 14:47:33
Lami dostum sen de bir o şehirdesin, bir bu şehirde... Sanırım atalarımızın göçebelik genleri sende daha baskın durumda...  :D

Dostum görevim icabı sık seyahat ederim. Ayrıca gezmeyi de pek severim. Bu sayede böyle güzellikler de yaşıyoruz işte. Günün birinde seninle de muhabbete dalarız inşallah.

Selamlar
Lami

Tarkan Kurt

Alıntı yapılan: Kagan - 20 Nisan, 2011, 14:47:33
Yazın ben de bir süreliğine İzmir'de olacağım inşallah. Eyüp bey, o zaman kısmetse bir ufak toplantı da biz yaparız...

Lami dostum sen de bir o şehirdesin, bir bu şehirde... Sanırım atalarımızın göçebelik genleri sende daha baskın durumda...  :D

Tabi dostum geleceğin zaman haber ver, yaparız güzel bir toplantı.  :)