Zenescope Entertainment

Başlatan pizagor, 01 Haziran, 2011, 14:22:18

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

pizagor

Zenescope Entertainment, Grimm masallarını ve Alice'in 'Harikalar Diyarı'nı daha karanlık ve daha yetişkin yorumladığı serilere imza atıyor. Hikayeler göründüğü kadarıyla Kırmızı Başlıklı Kız, Rapunzel ve Pamuk Prenses ile bir nevi 'büyüklere masallar'...

Bakalım karakterler tanıdık gelecek mi  ;)

Grimm Fairy Tales albümlerini ve Wonderland ilintili Escape From Wonderland, Beyond Wonderland, Return To Wonderland, Tales From Wonderland başlıklarının TPB'lerini edinmek şart oldu...

Bir de 'Swimsuit Edition'ını  ;D

Not : Swimsuit Edition resmini merak edenler için : http://pizagorgunlukleri.blogspot.com/2011/06/zenescope-entertainmenttan-grimm-tales.html
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

pizagor

Zenescope 2012'de Jungle Book isimli yeni bir seriye başlıyormuş... Şimdilik sadece bir görsel paylaşmışlar, konuyla ilgili hiçbir açıklama yok... Muhtemelen Rudyard Kipling'in Orman Çocuğu kitabının bir versiyonu...

rumar80

Kipling'in karakteri erkektir. Bu ya farklı bir öykü olacak ya da yeniden yazılım. Yalnız yeni "Mowgli" süper olmuş.  ;)

pizagor

Bir versiyonu derken dişi bir versiyonu demek istemiştim... Dikkat edin kadın demiyorum, dişi diyorum :)

kalidor

http://pizagorgunlukleri.blogspot.com/2011/03/cizgi-hatunlar-tatminsiz-erkekler.html

Özgür senin yazının linkini buraya da kopyalıyorum. Bu uyarlamalar Grimm kardeşleri mezarlarında ters döndürüyordur herhalde :) Ergenlik çağındaki çocuklara satmak için işin suyunu çıkardılar iyice. O göğüslerle daldan dala atlasın görmek istiyorum ;D
Crom! Ölüleri Say...

rumar80

Alıntı yapılan: pizagor - 09 Aralık, 2011, 11:32:44
Bir versiyonu derken dişi bir versiyonu demek istemiştim... Dikkat edin kadın demiyorum, dişi diyorum :)

İlk yazılara bakmayı ihmal etmişim. Özürler. Keşke bir de bunları yayınlasa...

pizagor

HacıGeraltEmmi

Abiler, yapmayın, etmeyin gözünüzü sevem. Her şeyi de yayınlamasınlar yahu :D :P

alan ford

Alıntı yapılan: kalidor - 09 Aralık, 2011, 14:10:29
http://pizagorgunlukleri.blogspot.com/2011/03/cizgi-hatunlar-tatminsiz-erkekler.html

Özgür senin yazının linkini buraya da kopyalıyorum. Bu uyarlamalar Grimm kardeşleri mezarlarında ters döndürüyordur herhalde :) Ergenlik çağındaki çocuklara satmak için işin suyunu çıkardılar iyice. O göğüslerle daldan dala atlasın görmek istiyorum ;D

Valla şahsen Grimm Kardeşlerin çocuklar için yazdığını düşünmüyorum. Masalları bazen harbiden psikopata bağlıyor. Bu zamanda yaşasalardı kesin böyle , hatta daha radikal, şeyler kurgularlardı diye düşünüyorum :D
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

pizagor

Alıntı yapılan: kalidor - 09 Aralık, 2011, 14:10:29
... Ergenlik çağındaki çocuklara satmak için işin suyunu çıkardılar iyice.

İltifat için teşekkürler ama o kadar genç değilim  ;D

pizagor

Jungle Book için yeni bir görsel...

Daha çıkmadan sevdim bu seriyi :)

pizagor

Son yayınlanan görsel...

Nedense ilk 2'si kadar başarılı bulmadım  ;D