Ana Menü

Oyun Genel

Başlatan emre ozdamarlar, 05 Haziran, 2011, 13:01:52

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

HacıGeraltEmmi

Doom gibi bir efsaneden sonra bu oyunla ilgili beklentileri çok yüksek tutmuşuz anlaşılan. Hayalkırıklığı değilse bile yakın duygular bıraktı bende :P Neyse, BF3 beklemeye devam :)

ümitkr

Alıntı yapılan: rumar80 - 17 Ekim, 2011, 19:44:42
  Vallahi benim de aklıma o geldi de, utanıp yazamadım.

:O) Umar ya...
Başlığı sulandırmadığımı umarım ama şu kostümünü hatırlarsın o zaman... Muhtemelen oyun kadar hayal kırıklığıdır:

rumar80

Nasıl unutmam.
   Bir de ninesi vardı kapısından süpürge ile şeytanları kovalardı.

ümitkr

Alıntı yapılan: rumar80 - 17 Ekim, 2011, 22:21:09
   Nasıl unutmam.
   Bir de ninesi vardı kapısından süpürge ile şeytanları kovalardı.

Avemgers'teki feci öyküyü diyorsun... Annem annem... Yalan olmasın bazı ara sayılar eksikti bende. O şeytanlar o evi neden bastı, yaşlı kadını niye tehdit ettiler, Rage'den ne istedilerdi hala bilmiyorum. Gerçi aklıma "çıkar la o maskeyi" demiş olabilirler, ki feci haklılardır demişlerse :)

Carnage

Doom,Rage,Quake... Bunlar karanlık temalı popüler kültür ürünlerinde sık sık kullanılan kelimeler. Adamların çıkardığı oyunların isimler bunlar. İyi ki Doom 4'ü çıkarmamışlar.  ;D

Bu arada Rage isimli karakter ne zaman yaratıldı?Bu adamın görünüşü de Bane'i hatırlatıyor. Bane mi çalıntı Rage mi?

Edit:Rage daha önce yaratılmış.

rumar80

Avengers'ın 300'lü sayılarında mahallesini koruyan, ama çabuk öfkelenen, büyük annesi ile yaşayan biri olarak yaratıldı. Kısa süre sonra AVengers'a katıldı. Daha sonra 17 yaşından küçük olduğu ortaya çıktı ve New warriors'a geçti. Bir süre onlarla takıldı.

ümitkr

Alıntı yapılan: rumar80 - 18 Ekim, 2011, 07:09:15
   Avengers'ın 300'lü sayılarında mahallesini koruyan, ama çabuk öfkelenen, büyük annesi ile yaşayan biri olarak yaratıldı. Kısa süre sonra AVengers'a katıldı. Daha sonra 17 yaşından küçük olduğu ortaya çıktı ve New warriors'a geçti. Bir süre onlarla takıldı.

Luke Cage'in yeni ve gelişmemiş versiyonu :)

nacho_grande

En son 2010' a ertelediklerinde takip etmeyi bıraktım. :)

sefik

Bu aralar elimde oynayacak oyun kalmadi,yeni bir oyun icinse kafamda soru isaretleri var.
Crysis 2,Killzone 3 ve Resistance 3 arasinda gidip geliyorum,en buyuk soru isareti bunlarin daha onceki oyunlarini oynamamis olmam.Hepsi yeni benim icin,o sebepten ilk oyunlarin eksikligini hisseder miyim onu bilmiyorum,
yoksa alip direk oynamaya baslayip herhangi bir eksiklik hissetmeden ayni keyfi alabilir miyim?
Fikri olan varsa ve yardim ederse cok sevinirim :)
oyun onerilerine de acigim PS3 icin :D

HacıGeraltEmmi

SP oynayacaksanız ilk Crysis'i de oynamanızda fayda var, hikayeler birbirinin devamı çünkü. Fiyatıda diğer oyunlarla kıyaslandığında çerez parası gibi, üstelik yapımında bizden birileri var, tamamen Türkçe dublajlı,  katkı yapmak için bile tercih edilebilir. MP oynamak için alacaksanız kesinlikle bulaşmayın, oynarken havada uçuşan tankları görüp şaşırabilirsiniz ;D Diğer oyunlar hakkında fikrim yok.

MP için tavsiyem Battlefield3...

ercoktay

Mass Effect 3 ve Uncharted 3 tavsiye edebilirim. İkisi de müthiş oyunlar. Batman Arkheim City de müthişdir.

sefik

Alıntı yapılan: ercoktay - 01 Nisan, 2012, 19:49:29
Mass Effect 3 ve Uncharted 3 tavsiye edebilirim. İkisi de müthiş oyunlar. Batman Arkheim City de müthişdir.
Uncharted oynadım,cidden harika.batmanin ilk oyununu begenmemistim,bu çok mü iyi yoksa aşağı yukarı aynı mı acaba?

lbjames

Batman gerçekten çizgi roman serilerinin en iyi oyunu belkide, onun dışında uncharted'ı bende kesinlikle tavsiye ediyorum ve assassin's creed revelations diyorum osmanlı da geçiyor olması ayrıca güzel :)

ErenKoyunoglu

Mass Effect 2, arkasından savelerle Mass Effect 3'e devam.

can amca

Mass Effect, Mass Effect 2 ve ardından Mass Effect 3. İlki PC'de var 2. ve 3. oyun PS3 için de yapıldı.

Uncharted 3 te çok güzel.