Y: Son Erkek (Y: The Last Man) - Çizgi Düşler

Başlatan ErenKoyunoglu, 23 Temmuz, 2011, 00:09:43

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

haziran00

Zevkler ve renkler tartışılırda sanki herkes yönetmen senarist çizer gibi yapılan işlere hakaretde bulunması çok ilginç ,ben beğenmedim okumuyorum demek yada seyretmiyorum demek çok güç olmuş.

Mrtekin

They drew first blood...

Draka

dean

pearl jam

ilk Vertigo serimiz tamamlanıyor. Tebrikler Çizgi Düşler

gamlıbaykuş

Bir de teşekkür de benden olsun. Çizgi Düşler ekibini kutluyorum. Daha nice güzel serileri tamamlarız inşallah :)
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

pikofarad

Çok teşekkürler. Gerçekten bu seri çok güzel ve tamamı Türkçe olarak çevrildi. Elinize sağlık.

yunusmeyra

tebrikler "çizgili düşler!"
darısı 100 kurşun ve scalped'a  :)
HULK DEĞERLİ BİR KAHRAMANDIR!
HSD YENİ ÜYELERİNİ BEKLİYOR

Nightrain

"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

Mrtekin

Tebrikler, Çizgi Düşler.

Bir seriyi de mükemmel bir şekilde tamamladın. Çok teşekkür ederiz...
They drew first blood...

baba alsana

sonunda bitirdim bu guzel seriyi son cilt hem  uzuyor hem gulduruyor keske devam etseydi dedim ama tam tadinda bitirdiler aslinda tesekkurler çizgi düşler

darkwood

Bu güzel seriyi düzenli bir şekilde basıp, kısa zamanda tamamlayan Çizgi Düşleri tebrik ediyorum.
Darkwood Sakinleri..

nicholaihel

Çok güzel, eğlencesi mizahı bol, aksiyonu bilimkurgusu tadında bir seriydi. Sadece finali biraz hızlı, apar topar oldu. En az +1 ciltle falan daha oturaklı bitirilebilirdi. Mutlak okunası bir seri olduğu gerçeğini değiştirmiyor.

kryy22

9. kitabı okuyanlar aşağıya bakabilir mi?

SPOILER
9. kitaptapta; Ampersand'ın Dr. M tarafından kızı Allison Mann'in klon çocuğunu düşürtmek için yollandığını öğreniyoruz. O halde Dr. M zaten kendi elinde olan bir anti-klon formülü için neden Toyota'yı Amp'ın peşine yolluyor?
SPOILER