Fables - Masallar / Arkabahçe

Başlatan pearl jam, 03 Ağustos, 2011, 11:50:02

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Nightrain

Sakin iptal olmasin! Valla ağlarım.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

dean

baba alsana

Sıçrama yapacak cilt bu muydu ?

kryy22

Chuck

Arkabahçe'de en az satan seri buymuş.  :( :o İnşallah satışlar artar. Öyle ya da böyle seriyi bitireceğiz diyorlar bakalım ne olacak
+ Her girdiğim yol çıkmaz sokakla son buluyor
- O halde yeni bir harita bulmalısınız

kalidor

Çıkar çıkmaz okuduğum 2 çizgiroman var. Birisi yürüyen Ölüler, diğeri de Fables. Konusu farklı, ilk 3 ciltte öyle ahım şahım bir mevzu da olmadı gerçi ama ilgimi çekti.
Crom! Ölüleri Say...

dean

Facebook sayfasındaki tanıtım;

Masallar( FABLES)#4 - Tahta Askerler Marşı / MS MARVEL ile birlikte raflarda olacak( 232 sayfa -34 TL) en geç perşembe tüm çizgi roman dükkanlarında!!

Yakışıklı Prens, Güzel Prenses,Kötü kurt, devler, büyülü yaratıklar,...
Tüm masal kahramanları yaşadıkları diyarları terk etmiş ve New York'ta kimliklerini gizleyerek yaşıyorlar. Artık hepsi modern yaşamın kurallarına uymak zorunda. Aralarındaki sorunları çözmek için basit bir örgüt kurmuşlar ve başında tanıdığımız kişiliğinden çok farklı otoriter bir kadın duruyor; Bayan Pamuk ya da sizin çok iyi bildiğiniz adı ile Pamuk Prenses!! Asayiş ise Büyük kötü kurt'tan ( BIG BAD WOLF) soruluyor. 14 Eisner ödüllü serinin dördüncü kitabı bu hafta dükkanımızda( salı,çarşamba) !!!! Kitapçınızdan istemeyi unutmayın.

İnat ettik bu seriyi bitireceğiz!( Çok güzel)

Ve asıl macera şimdi başlıyor!

Masal Masal Matitas...
Yaşadığımız zaman,
Anlatılanlar,
Öğrendiklerimiz sonradan,
Kibirler
Havalar
Masal olur.
Tekerler devamlı
Tekerleme
O yüzden:)

battlehammer

istemeye istemeye alıyorum ben bunu. keşke başka bir yayınevinden çıksaydı. neden diyorsanız, örneğin ilk bölümde duvara kanla yazılmış yazıya bakın. Gerçekten az küfretmedim okurken. editör ortaokuldaki yeğenine fotoşokta yaptırmış herhalde grafiği.

Ralph

Arkabahçe gerçekten biraz kendine çeki düzen vermeli. Bu kadar güzel yayınlar iltifatı hak ediyor halbuki...

Neyse. Arkadaşlar ben bu seriye başlamayı düşünüyorum. Stoğum azalıyor. Nasıl, önerir misiniz?

dean

Alıntı yapılan: Ralph - 20 Ekim, 2015, 02:17:37
Neyse. Arkadaşlar ben bu seriye başlamayı düşünüyorum. Stoğum azalıyor. Nasıl, önerir misiniz?

Ben ilk cildi okudum ve çok beğendim.

battlehammer

Neil gaiman hikayelerini seven fables'ı da sever diye genelleyebilirim. Bir de özellikle büyük panellerde, kenarlarda köşelerde doğrudan hikayeyle ilgili olmayan, easter egg tadında güzel ayrıntılar oluyor ki baya hoşuma gidiyor. Arkabahçe'nin ara sıra insanın gözüne sokulan amatörlükleri (küçük ama can sıkıcı şeyler) dışında bir sorun yok bence. Zaman zaman elimdekileri satıp, amazona yüklenip ne kadar sayısı varsa orijinal olarak alsam mı diye düşünmüyor değilim (sonra fiyatlarına bakıp vaz geçiyorum elbette :) )

Nightrain

Ben ilk cildi beğenmiştim ama 2.cildi okurken biraz sıkıldım. Yine de devam edeceğim elbette.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

Ralph

Dayanamadım 3 cildi birden sipariş ettim. 14 kez Eisner almasının da etkisi var tabi. Onun dışında yerli ve yabancı okur tarafından da gayet beğenilmiş, burada biraz çekimser yaklaşılsa da.

kalidor

Bu ciltten itibaren seri açılıyor diye biliyorum.
Crom! Ölüleri Say...

hanac

Alıntı yapılan: kalidor - 20 Ekim, 2015, 15:17:54
Bu ciltten itibaren seri açılıyor diye biliyorum.

Ve asıl macera şimdi başlıyor!  demişler facebook da.