Fables - Masallar / Arkabahçe

Başlatan pearl jam, 03 Ağustos, 2011, 11:50:02

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

pearl jam

Alıntı yapılan: hanac - 20 Ekim, 2015, 15:20:13
Ve asıl macera şimdi başlıyor!  demişler facebook da.

bu hali de gayet güzeldi ama iyice açılıyorsa itirazımız olmaz tabii  :)

köstebek

İlk iki cildi okudum. En kısa zamanda 3. de okuyacağım. Kendini kaptırması biraz zor gibi, ama güzel gerçekten...

pearl jam

Alıntı yapılan: köstebek - 20 Ekim, 2015, 17:08:22
İlk iki cildi okudum. En kısa zamanda 3. de okuyacağım. Kendini kaptırması biraz zor gibi, ama güzel gerçekten...

köstebek abiden tex haricinde bir çizgi roman yorumu duyduk nihayet  ;D

rumar80

Fables'ı açıkçası Y'den daha çok sevdim. Umarım ağır aksak ta olsa sonunu görürüz.

Nightrain

5 senede tamamlariz demişler. Sure sorun değil yeterki yarida kalmasin. (:
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

Ralph

Bu kararlı tutumlarından dolayı kutlamak gerek...

baba alsana

Daha onceki serilerin hepsini yarida biraktiklari icin inanasim gelmiyor . Önce cilt kalitesini arttirsinlar sonra bu seriyi bitirsinler

Animvader

Alıntı yapılan: baba alsana - 20 Ekim, 2015, 20:32:25
Daha onceki serilerin hepsini yarida biraktiklari icin inanasim gelmiyor . Önce cilt kalitesini arttirsinlar sonra bu seriyi bitirsinler

Arkabahçe'nin şu ana kadar yarıda bıraktığı seri olmadı.Eski "arkabahçeyi" diyorsanız o bugünkü Gerekli Şeyler ve Arkabahçe'den oluşan başka bir yayıneviydi, kapandı.

köstebek

Serilerin basıma devam etmesi yayınevi kararlılığından çok okurların sürekliliğiyle orantılı... Yani bu iş bize bağlı, onlara değil...   

baba alsana

Mektup kosesinde ahmet beyin adini gordugum icin ayni kisiler diye dusundum . Dukkandada sordugumda biz basiyoduk o kitaplari diye cevap vermislerdi. Sayin köstebek bende sizinle ayni fikirdeyim :) . Guzel satmaz ise birakirlar satarsa 5 yil degil bence 2 yildada bitirebilirler . Demek istedigim bu seri cok az satiyor ama bir soz verdik bitirelim su seriyi demezler . Benim fikrim bu

kalidor

Alıntı yapılan: Pearl Jam - 20 Ekim, 2015, 17:14:12
köstebek abiden tex haricinde bir çizgi roman yorumu duyduk nihayet  ;D

Köstebek Abi büyük bir Conanperverdir aynı zamanda  8)
Crom! Ölüleri Say...

köstebek

Kalidor Bey,
Kimmeryalının dışında oturup şöyle karşılıklı içeceğin kaç kahraman var ki şu ÇR dünyasında! Ne hikâyeler anlatır kimbilir...

Ralph

İlk cildi beğendim. Güzel bir polisiyeydi. Aslında saf bir polisiye olsa hikayeyi beğenmezdim ama masal kahramanlarının birbiriyle diyalogları falan çok hoşuma gitti. Göndermeler çok hoştu. Pinokyo'nun isyanına fazlasıyla güldüm. İlk üç cildi birden almıştım ve aldığıma pişman olmadım. Bakalım ikinci cilt nasıl olacak. 10 üzerinden 7 verdim ilk cilde.

Nightrain

2.cilt bitti. Baslari biraz sikici gelsede ortalarina dogru temposu yukseldi hatta tavan yapti. Yarin 3 ve 4. Ciltlerinde siparişini veriyorum. Bu serinin degeri ilerde anlasilacak büyük ihtimalle. Umarim Arkabahçe az satiyor diyip pes estmez. Kesinlikle tamamlanmali bu seri.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

baba alsana

4. Cilt yorumlarinizi cok merak ediyorum var mi okuyan ?