Fables - Masallar / Arkabahçe

Başlatan pearl jam, 03 Ağustos, 2011, 11:50:02

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

dayıcomics

piyasada ufak bir araştırma yaptım ve edessa kitabevinin 10 lotluk masallarının epey uygun olduğunu gördüm. Hemen her yerde 10 kitap 300 tlyi geçiyor, edessada ise 291tl. Biraz reklam olmuş olcak ama edessa sayesinde pek çok seri kitaba epey uygun fiyata ulaşabiliyorum :)

Nightrain

"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

rumar80

Uzun süre direndikten sonra kitap fuarının da gazı ile "biraz" gecikmeli de olsa 10. cildi aldım ve okumaktayım. Bu seriyi gerçekten çok seviyorum ve okumaktan da zevk alıyorum. Bu cildin de farkı yok. İçinde 10 sayı var ve bir ara dolgu macerası dışında 9 sayı yıllardır Masalkent'te temizlik işçiliği yapan Kurbağa Prens Ambrose'un geri dönüşünü anlatıyor. Çok detaylara girmeden MUTLAKA okunması gereken bir macera olduğunun altını çizmeliyim.
   Masallar gerçekten iyi bir seri. Umarım bir gün bittiğini de görebiliriz.

dean

İnsan dünyasında yaşayan hür kahramanlarla anavatanları işgal eden imparatorluk arasındaki savaş başlamak üzere ve çizgi roman kahramanları çoktan büyük ölçüde ilerleme kaydetmeyi başardılar. Durdurulamaz tahta askerleri etkisiz hale getirilen Düşman, yüksek teknolojiyi zırh delici mermi ve lazer güdümlü bomba olarak tatmak üzere. Fakat yüzlerce dünyanın hükümdarı kolay kolay pes edecek gibi görünmüyor –ve elinin altında masalkent sakinlerini bekleyen birkaç sürprizi daha var.

Sayfa Sayısı: 192
  Etiket Fiyatı: 47 TL

AU4

Yeni başladım bu seriye ve çok hoşuma gitti. Gerçekten çok güzel bir çalışma olmuş.

Bloodslince

Alıntı yapılan: Nightrain - 20 Ağustos, 2019, 23:12:30
Edessa candır, kandır.

Kesinlikle öyle... Kargolaması da başarılı, ayrıca birçok Çizgiroman satışı yapan siteye göre indirimleri daha iyi. Son dört ayda baya alışveriş yaptim hiçbirinde sorun yaşamadım. Bir dünya da ayraç gönderiyorlar, cimrilik yok.  :)

Toplu setlerde indirim genellikle %40
"Gotham'ın beyaz şövalyesini aldım ve bizim seviyemize indirdim. 
Çok zor olmadı.
Bildiğin gibi delilik yerçekimi gibidir.
Sadece hafifçe itmek gerekir."
[shadow=red,left]Joker[/shadow]

Kauss

Orjinalini mi alsam yoksa tövbe mi bozup Arkabahçeden mi alsam git geller içerisindeyim. ( bazen bozuyorum gerçi )
Eğer Türkçesine başlamak istiyorsanız, Arkabahçe'nin sitesinde %40 indirimi mevcut. ilgilenen arkadaşlara duyurulur :)

frodo

Bu seriyi okumak çok istiyorum ama elim bir türlü gitmiyor. Arkabahçe'den takip ettiğim serilere de devam ettiğim  için pişmanım ama okumadan da duramıyorum. Biriktirmek ve okumak tam bir hastalık.
Devam eden serilerde fiyat artmasın diye kağıt degiştirerek diğer yayınevlerine göre daha pahalı satıyorlar. Kendilerini hiç samimi bulmuyorum. Daha çok şey söylenir de kötü söze gerek yok.
"Yaşayan pek çok kişi ölümü hak eder. Ölülerden bazıları da yaşamı. Yaşamı onlara verebilir misin? Ölüm hakkında karar vermekte aceleci olma. En bilgeler bile her sonucu bilemez"

worldman

Yeni cilt ile ilgili bilgisi olan varsa ve paylaşırsa sevinirim.

ilker

İnternet satış sitelerinde 11. cilt 2. hamur, önceki ciltler 1. hamur kağıt olarak gözüküyor.
Elinde bu ciltlerden olan arkadaşlarım kağıt farkları için yorum yapabilirler mi?
Bu tip kağıt kalitesi değişimleri serilerin tadını biraz kaçırıyor diye düşünüyorum.

memospinoz

Alıntı yapılan: ibayrakli - 09 Temmuz, 2020, 14:20:10
İnternet satış sitelerinde 11. cilt 2. hamur, önceki ciltler 1. hamur kağıt olarak gözüküyor.
Elinde bu ciltlerden olan arkadaşlarım kağıt farkları için yorum yapabilirler mi?
Bu tip kağıt kalitesi değişimleri serilerin tadını biraz kaçırıyor diye düşünüyorum.

1-9 kuşe, 10-11 enzo.

memospinoz

rumar80

Aynen. İşin kötüsü günümüz ekonomik şartlarında orjinal seriye girmek te zorlaştı.

AU4

Kesinlikle çok güzel bir seriydi.

KenParker

Devamı gelmeyecek mi acaba?
Isınmaya başlamıştım.