The Incredible Hulk#1

Başlatan pizagor, 08 Ağustos, 2011, 09:02:23

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

pizagor

Marvel Hulk serisini yeniden başlatıyor. Serinin yazarlığını Jason Aaron, çizerliğini de Marc Silvestri devralıyor. Marvel'ın konu hakkında yaptığı kısa açıklama şu şekilde:

Marvel mimarı Jason Aaron ve efsanevi çizer Marc Silvestri Hulk'ı yeniden tanımlamak üzere güçlerini birleştiriyor. Fear Itself hikayesiyle birlikte Hulk kendisinden nefret eden ve korkan bir dünyadan kaçarak saklanmıştır. Ancak hükümet ajanları kapısını çaldığında Hulk'ın dünya üzerindeki tüm canlıları tehdit eden adama karşı savaşmaktan başka bir seçeneği yoktur. Bu adam Hulk'ın laneti Bruce Banner'dır. Artık iki ayrı bedende, ayrı dünyalarda varolan Hulk ve Banner'ı bu mücedele yeniden karşı karşıya getirecektir.

Artık ben susayım Silvestri'nin müthiş kareleri konuşsun...

İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

pizagor

hanac

Ben Hulk'u pek severim.

Keşke Planet Hulk'un devamı yayınlansa.

rumar80

Yılllar önce Yaman dergisinde, sonra da Örümcek adam içinde maceraları yayınlanmıştı. Gerekli şeylerinkini söylemiyorum bile. Planet Hulk gibi başarılı bir macerayı yazan Greg Pak nedense ardından ortalıkta değişik renklerde Hulk ve She Hulk yarattı ki bu beni biraz rahatsız etti.
   Yine de benim favorim Peter David dönemidir

pizagor

Alıntı yapılan: hanac - 08 Ağustos, 2011, 09:42:23
Ben Hulk'u pek severim.

Keşke Planet Hulk'un devamı yayınlansa.

Gerekli Şeyler World War Hulk'ı müjdelemişti...

İyi ki bu başlık var da unutmuyoruz, unutturmuyoruz :)

http://altinmadalyon.com/altin/index.php/topic,2805.msg18426.html#msg18426

rumar80

Müjdelemek çok kolay bir olay. Somut veri olmadan inandırıcılığı olmuyor.

pizagor

Alıntı yapılan: rumar80 - 08 Ağustos, 2011, 10:39:43
   Müjdelemek çok kolay bir olay. Somut veri olmadan inandırıcılığı olmuyor.

Söylenenlerle gerçekleştirilenleri gösteren bu başlık işini ciddiye alan çizgiroman yayıncıları ile diğerlerini birbirinden ayırıyor...

pizagor

Bu arada çizgiroman 'trailer'ı hakkında ne düşünüyorsunuz? İlk defa Hulk'ınkini izledim, pek de hoşuma gitmedi...

gamlıbaykuş

Hulk'a sakal yakışmış :) Ayrıca diğer birçok yayın gibi Planet Hulk'un sonrasını da Gerekli'den bekliyoruz...
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

hanac

Alıntı yapılan: pizagor - 08 Ağustos, 2011, 11:48:09
Bu arada çizgiroman 'trailer'ı hakkında ne düşünüyorsunuz? İlk defa Hulk'ınkini izledim, pek de hoşuma gitmedi...

Bu iyi olmamış ama geçen bir tane eklenmişti onu beğenmiştim.

Ama hangisi idi hatırlayamadım.

kalidor

Ya Hulk Banner'a bir vursa onda biri boşa gider resimde de görüldüğü üzere. Bence mukayesiz güç olmuş.
Crom! Ölüleri Say...

NIC

Gözlüklü bir şahıs olarak gözlüklü insanlara vurulmaması gerektiğini savunanlardanım >:( Çizimler harika görünüyor...
En son çıkan Hulk serisini beğenerek world war hulk serisini beklemeye geçtim,çıksın hemen alcam,şöyle hulk'un İron man başta olmak üzere hepsinin ağzını burnunu kırdığını görmek istiyorum(gözlüklüler hariç)

pizagor

Incredible Hulk sayı 3'ten bir sayfa...

Uzun saçlar, postür falan tam bir pankreas güreşçisi kıvamında! Şimdi bu tip 'Hulk parçalar, Hulk ufalar' dese olmayacak tabi ki :)

Hulk'ın karizması gün geçtikçe artıyor...