Martin Mystere Almanak 2008-2009-2010-2011

Başlatan altay1944, 05 Ağustos, 2011, 20:09:46

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

altay1944

Ayrıca Martin Mystere Almanak cilt de geliyor.392 sayfa 28 TL.

Sevindirici bir haber darısı diğer beklenilenlere...
Yarabbi bildir de
ben beni bileyim. Beni bilen ben ile kendime geleyim. Benim bensizliğim
ile ben seni bileyim. Seni bilmeyen beni ben neyleyeyim...

Hz. Mevlânâ

hennessy

Martin amca forever........................
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

Berkdinho

Martin Mystere Almanak'ı alır mıyım bilmiyorum. Yeni Seri'yi de almıyorum sadece Klasik'lerden gidiyorum şu sıralar.

Ama böyle giderse itkiye dayanamayıp Martin Mystere Dev Albümlere başlayabilirim.
The Right Man When Things Go Wrong

hudaverdi

mm almanak hangisi oluyor,lal de bildiğim kadarı ile normal aylık dışında mm yok idi...maceraperest in mavi ciltli efsanevi maceralar cildi mi sözkonusu olan,hani angie li işkence maceralar mı,yoksa şu büyük boy ciltlermi?açıkcası kafam karıştı...

rumar80

Lal Martin Mystere özel seride bir kısmı yayınlanan bir başka işkence macera grubu daha. Donald Trump dünyayı nasıl kurtardı? Doktor Mystere'in maceraları gibi "efsane" maceraları içerir.

alan ford

Alamanaklar  392 sayfa olduğuna göre , 4 cilt ve belgeselsiz olarak yayınlanacak,. Umar'ın aksine ben bu maceraları çok seviyorum. Absürtlükte sınır tanımıyorlar, efsane maceralar gibi.
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

hennessy

Daha önce "Özel Seri" içerisinde yer verdiğimiz almanaklar bu kez dört yıllık bir arada (2008-2009-2010-2011) çıkıyor ve Martin Amca'nın tüm maceraları gibi, gizem, macera, heyecan dolu. Rasputin'in güçlerini nasıl kazandığına, düşen meteorun gizemine, zamanın anlamını yitirdiği adalara ve Emilio Salgari'nin gizli kalmış sırrına tanık olacaksınız.Arşivimize kattık okuyunca yorumlarız..

DAMPYR

Süpeeeeeeer Bu alınır işte şimdi istanbulda olmak vardı :'(.kimbilir bizim buraya ne zaman gelir?ama geleceği kesin para biriktirmeye başlasam iyi olacak........ ;D

altay1944

Arkadaşlar ! Bu kitaptaki maceralar özel seride yayınlandımı yani tekrar baskımı .Bilen varsa memnun olurum.Birde macera adları çok iyi olur.
Yarabbi bildir de
ben beni bileyim. Beni bilen ben ile kendime geleyim. Benim bensizliğim
ile ben seni bileyim. Seni bilmeyen beni ben neyleyeyim...

Hz. Mevlânâ

hennessy

hennessy

Alıntı yapılan: altay1944 - 15 Ağustos, 2011, 19:45:23
Arkadaşlar ! Bu kitaptaki maceralar özel seride yayınlandımı yani tekrar baskımı .Bilen varsa memnun olurum.Birde macera adları çok iyi olur.

Özel seride basılan almanakların devamıdır kapaklarınıda verdim

a5555

Arkadaşlar,kapaklar içindemi,1001 roman gibimi basılmış,yoksa 10-15 evvel yazılmış yazılarla birliktemi.son maxiler berbatdı konu bakımından bilgi veren olursa sevinirim.

hennessy

Alıntı yapılan: a5555 - 15 Ağustos, 2011, 20:10:19
Arkadaşlar,kapaklar içindemi,1001 roman gibimi basılmış,yoksa 10-15 evvel yazılmış yazılarla birliktemi.son maxiler berbatdı konu bakımından bilgi veren olursa sevinirim.

İç kapaklar içinde klasik seri martin gibi basılmış kapakların orjinalleri üstteki gibidir aynısını basmışlar İçinde sadece martin ks ler gibi giriş yazısı var birde birer sayfalık hikaye ile ilgili tanıtımlar var direk hikayelere dalıyorsunuz dev albümler gibi değil

hennessy

Kitabın içinde bulunan ilk iki macerayı bitirdim kısaca şunu söyleyeceğim yeni seriye nasıl ısınamadı isem bu iki hikayeyede öyle ısınamadım gerçekten yazarların artık konu kalmadığı için zoraki yazdıkları hikayeler gibi duruyor üzülerek söylüyorum klasik seri ve dev albümlerin ve özel serinin yanından bile geçemeyecek iki hikaye ile karşılaştım inşallah devamı iyi olur

DAMPYR

O kadar sayıdan sonra hikaye bulmak elbette zor.bu sadece martin mysterde değil diğer çizgi roman kahramanları içinde geçerli.bu arada Lal Kitap basım adet sayısını azaltıp çizgi romanları öyle basmaya karar vermiş.Hiç yoktan iyidir.bu sevindirici haber.yani zagor ve martin klasik ciltler çıkacak.dayanabildiğimiz yere kadar dayanacağız diyorlar.... ;D