Okumaya bir türlü başlayamadığınız seriler

Başlatan ErenKoyunoglu, 03 Eylül, 2011, 22:50:17

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ErenKoyunoglu

Çizgiroman stoğunuz büyüdükçe bir türlü okumaya başlayamadığınız seriler hangileridir?
Ben hala son sayısına kadar topladığım Fumetti Büyülü Rüzgar'a ve Dylan Dog'a, Comics olarak Sandman ve Northlanders'a başlayamadım.
Bir yandan da düşünüyorum acaba hangisine önce başlasam diye.
Haydi bakalım buyurun klavye başına.

rumar80

alan ford

Tex Altın Seri. İlk 5 kutu var ama sadece 3. kutuyu okudum.. Neden diye sormayın
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

hennessy

ben okudukça almaya kendimi programladı isemde örümcek adam arka bahçelere hala başlayamadım
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

emre ozdamarlar

Hic okumaya baslamadigim degil de baslayip bi turlu devam edemediklerim cok.

Dampyr, ilk 3 cildi okudum gerisi duruyor okunmak uzere.
Nathan Never, Lal'in yayinladigi 15. sayiya kadar okudum, 1 senedir devam edemedim.
Corto Maltese, hepsi var elimde ama ilk 2 cildi okudum yanilmiyorsam.

hanac

Altın Kitaplar'dan Kara Kule serisi.

Demirbaş'dan West serisi.

Dampyr 8. cilt sonrası

Tex Süper Ciltler ve Altın Seri Tex.

ErenKoyunoglu

Sevgili Hanac, Kara Kuleleri malesef okumayı beceremedim. Zaten hatırladığım kadarıyla karışık romanlardı, sanıyorum ki çizgiromanında da (kimse alınmasın) çevirileri oldukça kötü olduğundan anlaşılması iyice zorlaşıyordu. Ya da ben başaramadım 2. ciltten sonra devam etmeme kararı verdim.

emre ozdamarlar

Aha dogru West bende de duruyor, ilk cildi okudum sadece, 9 cilt bekliyor yaninda :)

emre ozdamarlar

Bu arada burdan bi itiraf patlatayim, hayatimda Martin Mystere ve Mr No okumadim. :)
Bi turlu onlari satin almaya sira gelmedi...

V

Parantez'in 9 sayılık Manara albümleri  ;D,Hoz Teksas ve Tommiks Serileri,Teks Altın Seri,YKY Red Kit Serisi ve

tabi ki Alfa'nın yayınladıkları da dahil bir türlü elimin varmadığı West'ler... ;D

"İstemem,eksik olsun.."

HacıGeraltEmmi

Kara Kule serisini maalesef iğrenç font seçiminden dolayı okumayı ben de beceremedim. Çizimler muhteşem ama... Sırf çizimlerin hatrına defalarca karıştırdım sayfaları.

altay1944

Benim gibi tembellerin olması güzel.Bende tex altın serileri 10-15 sayı okudum devamı gelmedi.Çizimler çok farklı geldi..Büyülü rüzgarda 90 larda bir sayı vardı devamı gelen orda koptum.Seri bitince okurum artık.:)
Yarabbi bildir de
ben beni bileyim. Beni bilen ben ile kendime geleyim. Benim bensizliğim
ile ben seni bileyim. Seni bilmeyen beni ben neyleyeyim...

Hz. Mevlânâ

hanac

Doğan Kardeşlerde duruyor.

Büyülü Rüzgarların 80. sayısı sonrası da beklemede.

ErenKoyunoglu

Başlayıp yarım kalmışları sayarsak benim de başım dertte: Mr. No Klasik, Dampyr, Ken Parker, Mandrake Tay ilk seri... Gider bu.
İtiraf sayfası oldu burası :D

Peyami

Yığınla...hangi birini sayayım ki...

Mesela "Kara Kule ÇR serisi", bir kaç albüm okudum, hoşuma da gitti, zaten King ne yazarsa okurum, ama bir türlü devam etmeye fırsat olmadı.

"Magasin General" diye bir seri vardı. O da sırasını bekliyor.

"Zagor klasik maceralar" da birikti iyice, hiçbirine başlayamadım.

Benimkisi "bir dokun bin ah işit". Şimdilik bu kadar yeter. Yazdıkça ne zaman okuyacağım bunları diye sıkıntı basıyor...