Okumaya bir türlü başlayamadığınız seriler

Başlatan ErenKoyunoglu, 03 Eylül, 2011, 22:50:17

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Berkdinho

Hoz Teksas Tommiks ve Swing'lere 20'li sayılardan girdim birkaç sayı okuyup devamını getiremedim.Barbar Conan'ın Vahşi Kılıcı'na bir türlü başlayamadım arada çizimlere bakıyor geçiyorum.Efsanevi Mister No 5'i okuyamadım.Milliyet kampanyasından topladığım 10'dan fazla Nathan Never'a dokunmadım bile!
   Elimde olanlar bunlar.Elimde olmayıp da başlamak istediğim bir sürü seri var.Hiç Dampyr ve Dylan Dog okumadım.Sanırım birkaç yıl daha okuyamayacağım gibi görünüyor...
The Right Man When Things Go Wrong

pukay

sin city'ye bir türlü evam edemiyorum,kenarda duruyor ama okuyasım gelmiyor bir türlü,
bir ara elden çıkarmayı bile düşündüm başlıyamamktan

Tarkan Kurt

Kara Kule sadece ilk kitabı okudum, Dampyr  ilk 8 kitabı okudum bir ara ilk kitaptan başlayıp 18 cildi okumayı planlıyorum. Thorgal seri tamamlanınca okumayı planlıyorum.

alan ford

Doğan Kardeşler de var. Unutmuşum onu. Daha poşetlerini bile açmadım. yarım kalmış serilere hiç girmiyorum. Bir de Manara'nın Bergman serisi var. İlk iki kitap eksik olduğu için başlayamadığım
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

rumar80

kültürelgüncel

Teks'e başlayayım diyorum. Olmuyor, biraz okuduktan sonra kitaplığa geri koyuyorum. Babam çok seviyor, Oğlak'ın Süper cilt ve maxi serilerini takip ediyor. Ceylan'ın aşağıdaki serisi, Ad Yayıncılık ve Aksoy da var evde. Ama nedense Ad ve Aksoy dışındakilerden çok az okudum...

rumar80

Resimde gösterdiğin sayı ve çevresi değişik Tex maceraları içerir. Tex ve oğlu Kit orta Amerika'da. Biraz Mr No vari bir maceradır.

yalcinerol345

hennessy

Sayın kültürelgüncel bende Teks e ilk zamanlar soğuk bakmıştım bunun nedeni altın seriden başladığım içindi ama süper cilt gerçekten mükemmel hikayeler ve çizimler barındırıyor biraz alıştınızmı elinizden bırakmazsınız benden söylemesi
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

ErenKoyunoglu

Tex çok güzeldir. Hatta Altın seride bile bence 5., 6. sayılardan itibaren gayet güzel gitmeye başlıyor hikayeler. Bazı yerlerde kendimden geçiyorum; Tex vurdukça ben de çoşuyorum!
Tavsiye ederim.

tommikser

Büyülü rüzgarı 15'e kadar aldım gerisi daha yok o seriye başlayacağımm.Martin yeni seri hiç yok daha okumadım bile.Mister No için de geçerli bu durum.

Hozdan Teksas,Tommiks ve Swing de aynı durumda.

Teks'lerin bir 150 sayı kadarını topladım ama hiç başlayamadım sayılır.Altın seriye başlayayım dedim bayıldım vallahi.Başkada vardır ama aklıma gelenler bunlar.

s.b

Benim okumaya başlayamadığım seri yok. Ancak bütün serileri güncel sayılarına kadar okuyamayıp geriden takip ettiğim çizgiromanlar var. Hangileri mi?... Tabiki hepsi.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

hanac

Alıntı yapılan: hanac - 03 Eylül, 2011, 23:21:22
Demirbaş'dan West serisi.

Aradan 1 yıl geçmiş ve hala başlayamadım.

7. sayısı da var ama bir türlü fırsat gelmiyor.

Ayrıca Tom Braks'larda okunmadan bir köşede duruyor.

caretta

Brendon ve Greystorm'ların kapaklarını açmadım bile. Julia külliyatı ve Büyülü Rüzgar serisi de öyle. Arada Büyülü Rüzgar okumaya başladım.

Yeni alıp büyük çoğunluğunu zevkle okuduğum seri ise Ken Parker.

dean