Inci(Aslier) Hanim aramizda

Başlatan Lami Tiryaki, 24 Ekim, 2009, 21:16:10

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Lami Tiryaki

Arkadaslar, Lalkitap çevirmeni ve Büyülü Rüzgar çevirmeni-editörü Sayin Inci Aslier Hn 65. üyemiz olarak aramiza katildi.

Inci Hn aramiza hos geldiniz. Büyülü Rüzgar'da keyifle okudugumuz sohbetlerinizi burada da bizimle paylasirsaniz çok seviniriz.

Forumumuzda eglenceli ve zevkli zaman geçirmenizi dilerim.

Selamlar
Lami  

Ramzy

Lal'in ilk yillarinda (kaldirilana kadar) gerçekten çok hostu bu yazilar. 98 sayfalik kitap hemen bitiveriyordu, bu yüzden ya öncesinde ya da sonrasinda okumak zevkliydi bu yazilari. Hos geldiniz Inci Hanim.

ontario70

Çizgi Romanin duayen isimlerinden Inci Aslier hanimefendinin aramiza katilmasini memnuniyetle karsiliyor, kendisine hosgeldin diyoruz.

INCI

HEPINIZE MERHABA, ARANIZDA OLMAKTAN MUTLUYUM...ÇIZGI ROMAN BIR ZAMANLAR (ÇOOOK ESKIDEN) ÇOCUKLARA DERS ÇALISSINLAR DIYE YASAKLANIRDI AMA SONRA ONUN BAYAGI KÜLTÜR  KAZANDIRDIGI VE BILGILENDIRDIGI ISPATLANDI... ÇIZGI ROMAN BIR ALISKANLIKTIR, BIR YASAM BIÇIMIDIR...  ZOR DEVRELERDEN GEÇTIGI DE KESINDIR... LÜTFEN ALIP OKUYALIM VE OKUTALIM...ÇOCUKLARINIZA DA BIR ÇIZGI ROMAN DÜNYASININ KALMASI IÇIN ... HEPINIZE SEVGILER, SAYGILAR...
NOT: BEN ÇEVIRMEN OLARAK SU ANDA BÜYÜLÜ RÜZGAR, MARTIN MYSTERE, TEKS, DAMPYR,ARASI SIRA ZAGOR CILT ÇEVIRIYORUM...SORAN ARKADASLARI AYDINLATMAK ISTEDIM...

caretta

İnci Hanım,
        Teks Altın serideki orijjinal sesleri 'smack sock splash tump gibi sesleri silip yerine taak,çaat,şaap,
gibi sesler koydunuz.Hiç de şık olmadı.Bu sesler Red Kit'te var.Aynı şeyi Ay Barka sürekli seride de yaptı.
Yalnız silah sesi 'bang' ve rüzgar sesi whoosh ile yukardan kaya yuvarlanma sesi 'rumble' aynı kaldı.
Bunları da 'pam','vuuv', ve 'gümbürr',yapın tamam olsun.

kalidor

Yazdıklarınıza katılıyorum Caretta, fakat İnci Hanım sanırım uzun süredir (yaklaşık 2 yıldır) offline.
Crom! Ölüleri Say...

yalcinerol345

Ferri ile yapılan bir söyleşiden hatırladığıma göre,bu tür seslerin yazımı için özel sanatçılar varmış.Bu nedenle,resmin bir parçası kabul ediyorum ve değiştirilmesini istemiyorum.Keşke bir duyan olsa.