Earl Norem Çizimleri

Başlatan kalidor, 13 Eylül, 2011, 17:18:05

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

kalidor

Crom! Ölüleri Say...

s.b

İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

HacıGeraltEmmi

Çizerlerin en rahat çizdikleri kahramanlardan birisi Conan'dır herhalde. Yazarların metinlerine (tasvirlerine) sadık kalmak zorunda olsalar dahi Conan'ın dünyasında, kendi hayallerini kağıda yansıtma olanağına daha fazla sahiptirler her daim.

nacho_grande

Koskoca Earl Norem bu, fazla söze hacet yok :)

tommikser

Bu karda şarışın hatunla olan çizimin posterini Alfa bana yollamıştı.Vay be şimdi hatırladım.Anılar anılar şimdi gözümde canlandılaaaaaar.

kalidor

Karda ağzından buharlar çıkan ve hemen altında kum canavarına kılıç salladığı kapaklar enfes. Bunlar Conan öykülerine paralel çizilen kapaklar. Yani Norem kendi hayalgücünü katmakla beraber öyküyü de bi okumuş galiba :D
Crom! Ölüleri Say...

V

Alıntı yapılan: gunessemerci - 14 Eylül, 2011, 10:03:07
Bu karda şarışın hatunla olan çizimin posterini Alfa bana yollamıştı.Vay be şimdi hatırladım.Anılar anılar şimdi gözümde canlandılaaaaaar.
Bu poster bende hala duruyor.Hele bir de Kedi Kız posteri var ki!
"İstemem,eksik olsun.."

gamlıbaykuş

Conan kapakları güzel, umarım devamı da gelir...
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

Gambit

Tay yayinlari icin Aslan Sukur ne ise, Conan - Alfa yayinlari icin de Norem, Jusko, Ernie Chan gibi ustalar da ayni kategoride benim icin

cocuklugumda onlarin kapaklari ile buyudugum icin benim icin yeni kapaklar ne kadar iyi olsa da eski tadi vermiyor

Gambit

Biraz  buyuk paylasiyorum resmi ozellikle, zira arsivlik bu cizimler ve ne kadar buyuk olursa o kadar iyi bence

Savage Sword of Conan # 16

HacıGeraltEmmi

Aynen arşive ekledim ben de ;D

yunusmeyra

güneş'in dediği gibi bu posterler adresimize geldiğinde ne çok sevinmiştik...hele ,yine norem imzalı bir takvim..(ki dergi içinden çıkmıştı yanılmıyorsam,3.hamur kağıda baskılı olsa bile parçalanana kadar o duvar senin,bu duvar benim gezinmişti odamızda..aslında bir çok değişik alfa edisyonunda bu kapakları gördük..ancak burdaki örnekler çok iyi çözünürlüklü ve orjinalden olduğu için 20-25 sene önceki okuduğumuz dergi kapaklarının baskılarıyla karşılaştırdık..usta ,conan'ın ruhunu çok iyi yakalamış..bir de "hulk" ve süper kahraman çizimleri vardı ki,bambaşka ve klasik havaları vardır..

HULK DEĞERLİ BİR KAHRAMANDIR!
HSD YENİ ÜYELERİNİ BEKLİYOR

Gambit

Usta gandalf vs balrog u da cizmis, gormek lazim bir tanesini canli gozlerimizle

gercek resmin kalitesini baski veya internet hic bir sekilde yakalayamiyor cunku

Savage Sword of Conan # 38

Gambit

Savage Sword of Conan # 39

papillon7