RED KİT-YKY YAYINLARI-TOPLU ALBÜMLER

Başlatan Büyülü Rüzgar, 05 Ağustos, 2011, 20:52:42

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Kinowa59

YKY ( belki öne almışlardır diye) bugün tekrar arayarak, Red Kit toplu albümler serisi cilt 17 çıkış tarihi belli oldu mu diye sordum. Yayın listesine bakarak 2023 başı olarak görünüyor dediler. Bekleyelim bakalım. 7_ 8 aycık nedir ki.

DAMPYR

Alıntı yapılan: bayram - 28 Haziran, 2022, 14:38:22
YKY ( belki öne almışlardır diye) bugün tekrar arayarak, Red Kit toplu albümler serisi cilt 17 çıkış tarihi belli oldu mu diye sordum. Yayın listesine bakarak 2023 başı olarak görünüyor dediler. Bekleyelim bakalım. 7_ 8 aycık nedir ki.

Bence seni geçiştirmişler çıksa şimdiye kadar en az 1 sayı çıkmış olmalıydı bu devirde parlak kuşe kağıda hem de renkli bi yayın çıkarmak çok maliyet ister

kırkambar

Toplu Albümler kompakt olsun denmiş, güzel düşünülmüş, kitaplıkta hoş duruyor ama keşke Remzi'nin üç sayılı Asteriks ciltleri ebadında, yani orijinaline uygun ya da en azından Alfa'nın Tenten'i gibi olsaydı. Küçük boy Red Kit'i okumak bir süre sonra gözleri yoruyor. Hatta ciltlere göre bazen ÇR'ın sayfada kapladığı çerçeve de küçülüyor. (Bu arada Omnibus Asteriksler de üç ciltte kaldı sanırım.)

DAMPYR

Aslında internette RED KİT-YKY YAYINLARI'nın takım olarak satışı var ama çok para istiyorlar

Kinowa59

Bir yerlerde okumuştum. Herifin biri gece yarısı elde kazma kürek, rahmetli babasının mezarını kazarken yakalanır. Jandarma tarafından gözaltına alınır ve sorgulanır. Meğerse herif açgözlü, sahtekarın biriymiş. Babasının ağzındaki iki adet altın dişi almak için gece yarısı işe girişmiş. Ama iş üstünde enselenmiş. Şimdi sayın Dampyr' in " fahiş fiyattan satış yapanlar "iletisini okuyunca aklıma, bu açgözlü sahtekar mezar soyguncusu geldi. Yani, ne alakaysa..