29 Ekim geleneksel toplantı

Başlatan rumar80, 17 Ekim, 2011, 13:51:52

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

rumar80

Efeciğim genelde 12-13 gibi Kadıköyde pasajda toplanmaya başlıyoruz, ancak ileriki saatlerde de katılım olabiliyor. Kalkış kafaya göre.
  Gelebilirsen gerçekten sevinirim

Tasslehoff

Tamadır :) katılmaya çalışacağım.

Orada görüşmek üzere

darkwood

Sevgili İlyas'ın yeni yerinin açılışı ile bir araya gelen toplantımız için güzel bir katılım bekliyoruz.  :)
Darkwood Sakinleri..

Gambit

Ben bugun ogleden sonra 1500 gibi Kadikoy de olacagim arkadaslar. Orda olacak arkadaslar varsa, Ilyas in yerinde 15.30 gibi bulusabiliriz

Pulluk

Yüksek Lisans tezimin öldürücü yoğunluğundan başımı kaldırabilirsem oralarda olmaya çalışırım.
Hayallerine giden yol kutuplardan bile geçse vazgeçme!

rumar80

Toplantının bu Cumartesi günü gerçekleşeceğini hatırlatıp, arkadaşlarımızın katılımını bekliyoruz.
  İlyas yeni dükkân şerefine içecek ve kuru pasta dağıtıyormuş. İlk açılış bizimle olacak yani.  ;D

dursar

BIZDE 2 KISI GELECEGIZ.
UCAK 12.20 INISLI (IZMIRDEN)OLACAGI ICIN ANCAK  13.00-14.00 ARASI ULASABILECEGIZ.
TANISMAK DILEGIYLE HERKESE SEVGI VE SAYGILAR.
NOT:BU MESAJIMLA BEN DE HERHALDE  2 LER KLUBUNE GIRMEYE HAK KAZANDIM

hanac

Alıntı yapılan: dursar - 24 Ekim, 2011, 12:04:18
BU MESAJIMLA BEN DE HERHALDE  2 LER KLUBUNE GIRMEYE HAK KAZANDIM

5'ler Klübüne hoş geldiniz.  :)

rumar80

Alıntı yapılan: dursar - 24 Ekim, 2011, 12:04:18
BIZDE 2 KISI GELECEGIZ.
UCAK 12.20 INISLI (IZMIRDEN)OLACAGI ICIN ANCAK  13.00-14.00 ARASI ULASABILECEGIZ.
TANISMAK DILEGIYLE HERKESE SEVGI VE SAYGILAR.
NOT:BU MESAJIMLA BEN DE HERHALDE  2 LER KLUBUNE GIRMEYE HAK KAZANDIM

12 gibi toparlanmaya başlanır sonra sürer gider toplantı. O nedenle bekleriz efendim.

hennessy

Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

Al Simmons_Spawn

Sizlerle tanışıp kaynaşmak isterdim tabi ama Kadıköy çok ters be hocam bu taraflarda olsa kesin gelirdim.

rumar80

Vallahi ben taaaa Topkapı'dan geleceğim.

rumar80

Dört gün sonra hem Cumhuriyetmizin 78. yılını, hem İlyas'ın yeni dükkânını kutlayacağız hem de birbirimizi göreceğiz.
   Biraz önce sevgili Ali (Haysat) ile konuştum. O da büyük ihtimalle geliyor. Programlarınızı boşaltın. Bekliyoruz

HacıGeraltEmmi

Bayram trafiği gözümde çok büyüyor, bütün yollar kapalıdır :-\ Katılmak isterdim halbuki :-[

rumar80

O saate biter diye umuyorum dostum. Ben tramvayla Eminönü'ne geçip geleceğim kısmetse.
Bu arada direkt İlyas'ın orada mı buluşalım?