Tapınak - Marmara Çizgi

Başlatan tommikser, 24 Ekim, 2011, 13:14:27

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

altay1944

Raflardaki serilerin nasıl duracağını hiç mi hesaba katmazlar.Biri de çıksın bir seriyi formatı bozmadan baştan sona aynı basımla tamamlasın .Şapkamı yiyeyim.Hoz hariç.
Yarabbi bildir de
ben beni bileyim. Beni bilen ben ile kendime geleyim. Benim bensizliğim
ile ben seni bileyim. Seni bilmeyen beni ben neyleyeyim...

Hz. Mevlânâ

rumar80

Bence de boyutuyla oynanmamalı.

DAMPYR

Küçültecekse bari fiyatınıda küçültselerde bi işe yarasa.... ;D ;D ;D

gamlıbaykuş

Şimdi bu küçülücek olan 6 sayı yayınlanan SSOC' lar mı?
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

kalidor

Marmara Çizgi Conan: Kimmerya serisinden bir cilt daha yayınlayıp seriyi bitirmeden ya Conan klasiklere devam etmeyi ya da benim forumda tanıtımını yaptığım tek TPB'lik Conan maceralarını yayınlamayı düşünüyormuş. Ne yazıkki boyutları da Kimmerya'da olduğu gibi küçültecekmiş. Lal orjinal boyutta 10 cilt yayınladıktan sonra Marmara Çizgi'nin serinin devamını bu şekilde yayınlaması doğru değil.
Crom! Ölüleri Say...

SARACEN

Boyut kuculurse bende 2 etki birakir kuculen yayinin koleksiyonumda yeri olamaz elden tumunu cikaririm 2. olarak bir daha bunu yapan yayinevine guvenip diger serilerine girmem bekleyelim gorelim ama okuyucuya bence bu ...... neyse ama kizdim kisaca forumda baska yayinevlerine verilen tepkinin soz konusu marmara olunca cok az olmasi da bence dusundurucu.
To Boldly Go Where No Man Has Gone Before

kalidor

Böyle bir durumda bu forumda yer alan ve faal olarak yazan birçok kişi emin ol seriyi almayacaktır. Bu durum bizzat bir forum üyemiz tarafından Marmara Çizgi'nin sahibi Erdem Bey'e de belirtilmiştir. Boyut ve font sebebiyle Bouncer'ı almadım. Conan'ı almam ise imkansız. Türkçe yayına çok meraklı değilim zaten. SSOC'ların orjinallerini almaya başladım, parayı denkleştirince de kronikleri alırız.
Crom! Ölüleri Say...

DAMPYR

Sanctuaire ( Sanctum )'un konusu ne güzel bir şeye benziyor.benim ilgi alanıma giriyormu... ???

pearl jam

Alıntı yapılan: Gölge Adam - 24 Ekim, 2011, 19:30:29

Sevgili Kızılmaske tam senlik bir konusu var  :)

Edit : güneşsemerci yılar yıllaaar önce ilk müjdelendiği zamanlarda bu kitapla ilgili konuyu açmış. farkedince iki konuyu birleştirdim. yorumların ikinci sayfasında konusunu öğrenebilirsin. oradan alıntı yapmıştım yukarıda ama nedense alıntı gözükmüyor. öff çok uzun bir açıklama oldu   :P

hanac

Marmara Çzigi'nin yayınlayacağını açıkladığı Tapınak, Sanctuaire serisinin 3. albümü oluyor.

Demek ki ilk 2 albüm de hazır.  :)

1. ve 2. albüm kapakları

rumar80

Umarım (birileri kızacak belki) Bouncer gibi olmaz.

alan ford

Alıntı yapılan: rumar80 - 06 Şubat, 2013, 13:52:53
  Umarım (birileri kızacak belki) Bouncer gibi olmaz.

Bouncer gibi olursa da birileri kızacak ama ::)
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

darkwood

Alıntı yapılan: alan ford - 06 Şubat, 2013, 15:22:44
Bouncer gibi olursa da birileri kızacak ama ::)

Orjinaline sadık kalırlarsa herkes mutlu olur.
Darkwood Sakinleri..

Gambit

kapaklar muhtesem gozukuyor

frankofon u seviyorum, kesin aliyorum

pearl jam

Çıkmış! Dean' in Marmara Çizgi Başlığında yayınladığı fotodan anladığım kadarıyla Yürüyen Ölüler ebatlarına yakın bir formatta basılmış